Přihláška-Setar Nonjutsu(rukaw), (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Přihláška-Setar Nonjutsu(rukaw), (Pear)

Příspěvek od rukaw »

Jméno: Setar Nonjutsu

Povolání/Titul: kadet

Rasa: člověk

Datum narození: 6 ABY

Planeta narození: Rhinnal

Životopis:
Setar se narodil v bohaté rodině jednoho z předních vojenských důstojníků Nové Republiky. Už od malička byl veden tak, aby věrně sloužil Republice a hájil právo a pořádek.

V den Setarových 10. narozenin mu jeho otec Tiber Nonjutsu představil bývalého Jedijského mistra, zabraka jménem Dar´ghat Thal. Ten ho měl podle otcových slov naučit vše potřebné do života. Jeho otec se Setarovi nemohl věnovat, tak jak chtěl, neboť byl zavázán službě Nové Republice a bylo ho zapotřebí jinde, než doma na Rhinnalu.

Téměř každý den Setar s mistrem trénovali bojová umění, boj s vybročepelí , orientaci a přežití v jakémkoli prostředí , „fyzičku“ a vytrvalost. Mimo jiné, se občas učil i etiketu a chování ve vybrané společnosti a podobné snobské aktivity. Jeho matka Kora Nonjutsu z něj chtěla vychovat diplomata, ale Setar se spíše zajímal o to, co ho učil mistr.

Jednou nechal mistr Setara samotného, v pro něj neznámých sektorech Coruscantu, kde se to jen hemžilo podivnými bytostmi a kriminálními živly. Do západu slunce měl najít cestu k transportní lodi, co měla namířeno zpět na Rhinnal. Tuto zkoušku Setar absolvoval bez creditů a jakéhokoliv komunikačního zařízení. Měl s sebou pouze vybročepel.

Tato zkouška byla jedna z konečných, které měli zakončit jeho výcvik, "který se mu bude hodit kdykoli a kdekoli" jak se na tom později shodli jeho otec Tiber Nonjutsu a jeho zabracký mistr Dar´ghat Thal.

Když bylo Setarovi okolo 17 let, tak se on a jeho bratranec Theo v jednom baru nedopatřením zapletli s tamním odporným rádoby gangsterem. Z následné šarvátky se vyvinula bitka téměř na celém baru a podlaží kde bar stál. Celou situaci korunoval příchod Alianční jednotky, lehce podnapilé z výroční oslavy vítězství bitvy o Yavin. Ti se na místě prohlásili za způsobilé zástupce práva a snažili se situaci uklidnit a viníky oné bitky pozatýkat. K jejich smůle osazenstvo baru včetně Setara a jeho bratrance bylo mnohem zvyklejší rány rozdávat i přijímat. Nakonec stejně do baru dorazila Pořádková služba a všechny pozatýkala.

Z tohoto malého „dobrodružství“ si Setar odnesl památku v podobě jizvy tvaru půlměsíce pod levým uchem, kterou mu způsobil ten rádoby gangster.

Později při kauci, kdy si pro něj přišli rodiče, se mu představil onen kriminálník jako Ghontar „Rudý“ a slíbil Setarovi odplatu v podobě souboje na život a na smrt.

Po tomto incidentu se mistr rozhodl Setarovi vštípit nemalou část Jedijského kodexu a také ho začal učit meditaci a „umění čtení řeči těla“.

To vše proto, aby Setar mohl předejít nedorozuměním, měl klidnější , vyrovnanější mysl, lépe se soustředil a v neposlední řadě, aby lépe odhadl ostatní.

Když bylo Setarovi 18 let, tak se přihlásil na výcvikovou Akademii Nové Republiky pro budoucí vojáky republiky. K tomuto rozhodnutí, co v životě dál dělat, měl nejblíže. Neboť ho k tomu už od malička vedl jeho otec a později i jeho mistr.

S přijetím na Akademii měl Setar zprvu potíže. Při pohovoru Náborová komise zjistila v Setarově trestním rejstříku záznam o výtržnictví v baru, středně těžkém ublížení na zdravý a pár menších přestupků. Co se týče fyzických testů, tak si Setar vedl výborně, měl 8. nejlepší výsledky v historii Akademie. Dále u psychologických a vědomostních testů byl v lehkém nadprůměru. Po dlouhém zvážení ho však odmítli. Ale dostat se do armády byl jeden ze Setarových celoživotních snů. A tak se proti rozhodnutí odvolal.

Při druhém pohovoru argumentoval tím, že v době vlády Impéria Aliance přibírala do svých řad mnohem problémovější jedince, mezi nimiž byly dokonce i někteří těžcí kriminálníci. Dodal také, že lepšího šermíře s vybročepelí v jeho věku nenajdou a připomenul jim jeho výsledky v přijímacím Fyzickém testu. Poté ho konečně přijali i když někteří z porotců stále protestovali.

V prvních dvou měsících na akademii se Setarovi vedlo celkem dobře. Paradoxně, největší problémy mu dělala střelba a především zasahování vzdálenějších pohyblivých cílů. V tomto směru mu trochu při trénincích vypomáhal jeho kamarád Raxx-tak trochu hyperaktivní , impulzivní nadšenec do zbraní.

S Raxxem se Setar seznámil hned v první den na akademii. Nový kadeti byli totiž zařazeni do ubikací po 20 lidech a vedle Setara na vedlejší padandě se hned uhnízdil Raxx s hnáškou, že „tohle bude pěkná pruda“ protože kromě něj a mě, tu téměř nikdo není ve formě a navíc je prý tahle jednotka nejvíce namixovaná - tím myslel, že tu jsou všemožné rasy. Po té co se Setar důkladně rozhlédl kolem, potvrdil Raxxovo tvrzení, pozdravil ho a potřásl si s ním rukou.

Volný čas na akademii, kterého bylo poskromnu, trávil Setar většinou meditacemi, nebo výjímečnými tajnými závody speederů. Ty pořádal Raxx a také v nich závodil, spolu se Setarem a ostatními kadety akademie. Za vyhrané kredity ze sázek si Raxx dokupoval vylepšení pro svůj speeder. Naopak Setar si credity ukládal na bankovní učet, na „horší časy“.

Později se Raxx a Setar začali věnovat i upgradu zbraní. K tomu je dovedla jedna událost při tréninku v terénu, kde Raxxovi selhala zbraň a díky tomu ho „zabili“. Rozhodli se tedy pro úpravu svých služebních i osobních zbraní – samozřejmě pod dozorem jejich velícího výcvikového důstojníka.

Následující čas na akademii se už celkem nic vyjímečného nedělo . . .


Hlavní Zbraň: vybročepel – dvoubřitá, s vysunovacím ostřím (podobná jakou měli osobní imperátorovi stráže)

Záložní zbraň: blaster DL-44 s vylepšeným dostřelem a přesností

Styl boje: s vybročepelí - převážně defenzivní – snaží se protivníka vyprovokovat k útoku neustálým ustupováním, uskakováním a potom v nestřežený moment sekne či bodne,

jinak obecně se snaží nevyvolávat konflikty, lepé vyniká v boji na blízko s použitím vybročepele, nebo bojových umění,

při přestřelkách se snaží postupovat defenzivně pomocí krytí, nebo se snaží nepřítele obejít, do přímého útoku/kontaktu jde pouze v případě, když si je jistý že dojde na použití hrubé fyzické síly, nebo když čelí maximálně dvěma protivníkům

Schopnosti: Boj s vybročepelí (+odrážení střel z blasterů – dokáže se krýt proti střelbě ze dvou různých směrů, při více se snaží uniknout z dostřelu), bojová umění – pokročilejší – (dokáže čelit dvěma protivníkům najednou),

velmi vytrvalý běžec, ve střelbě moc nevyniká, orientace a přežití v nejrůznějších prostředích, manipulace s elektronickými zámky a panely - začíná se učit, opravy/upgrady zbraní,

pilot(lodí)-začátečník(dokáže loď ovládat při normálním letu, úhybné a ostatní manévry ovládá jen teoreticky), výborně ovládá speeder

meditace, čtení řeči těla.

Poznámky/Vzhled: Tmavě hnědé-středně dlouhé vlasy, oči hnědé, výška 185 cm, postava lehce svalnatá, tenká jizva vedoucí obloukem zpod levého ucha k šíji.

Povahově spíše konzervativní, málomluvný. Většinu lidí si drží od těla.

Oblíbená hudba: Elektronický Rock
Oblíbené jídlo: "Rhinnalský Broskvový Nářez"

Znalosti o SW: Všech 6 filmů, kniha SW Nový Řád Jedi: Prvotní Vektor, hra SW Jedi Knight: Jedi Academy.

Kontakt: email: rukaw@seznam.cz
*
* ! REMEMBER ALDERAAN !
*

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

mon @}->-- :)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“