Frey Overman (Pro Easta)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Frey Overman (Pro Easta)

Příspěvek od Davidss »

Jméno: Frey Overman

Povolání: Lovec odměn

Rasa:
Zabrak (co bych pro tebe neudělal :D )

Planeta narození: Corellia

Životipis: Narodil jsem se do neobyčejné rodiny.Oba dva moji rodiče byli lovci odměn a tvořili spolu smrticí duo.Byli to přistěhovalci z Iridonie.Mě vychovávala chůva a já tak rodiče často vídal jen jednou měsíčně.Ale pak když mi bylo deset let matku při jedné z misí zabili a otec byl zraněn natolik,že už nemohl ve svém povolání pokračovat.Začal mě více vychovávat on ale už to nebyla ta výchova na jakou jsem byl zvyklý od své chůvy.Byla to výchova tvrdá a často byly používány tvrdé metody.Byl jsem tedy už od mládí takhle zocelován.Otec mě učil také tomu jak být dobrým Lovcem odměn.Když jsem dosáhl věku dvaceti let,otec byl zabit ale já jsem už byl připraven na to být nejlepším Lovcem odměn v celé galaxii.Toho vraha jsem zabil a tak se ze mě stal Frey Overman,lovec odměn.

Hlavní zbraň: Corellian Destroyer

Záložní zbraň: Dvě DL-22 modifikované pro lepší omračovací činnost,v uniformě skrytý blaster 411 také modifikovaný,přidal jsem mu hlaveň s jedovými šipkami,ovšem pouze na krátkou vzdálenost.

Styl boje: Nekompromisní (do nepřátel jde nejraději po hlavě ale když vidí že má problémy,tak vyhledává krytí)

Schopnosti: Skvěle umí upravovat zbraně,pro lepší účinnost,není to vůbec špatný pilot,dobrý hacker,skvěle se umí dobývat do zamčených prostorů,dobře umí ošetřovat zranění.

Poznámky: Vysoký,urostlý,zocelený,nezná bolest ani strach,jde nekompromisně za svým cílem,má ovšem slabost pro krásné twi´lečky,nosí upravenou imperiální uniformu,tak že nikdo nepozná že bývala imperiální.

Kontakt: ICQ-417 565 586
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Jelikož jsi zde na Akademii již nějaký ten pátek, test Ti dávat nebudu. Přihláška se zdá býti v pořádku, výhrady asi nemám. Máš Ty sám nějaké přání, co a jak má vypadat ve výcviku??
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Nechám to plně ve tvé režii ;)
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=44128#44128
Můžeme začít... ;) (Lock)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“