Další přihláška od Gnostíka

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Další přihláška od Gnostíka

Příspěvek od Gnost Kohn »

Jméno: Crev Raith „Stark“

Titul: Padawan

Planeta narození: Mandalore

Planeta naklonování: Neznámá

Rasa: Taung, klon

Datum narození: 4,020 BBY

Datum úmrtí: 3,950 BBY

Datum naklonování: 1 ABY

Životopis:

Začátek:

Narodil jsem se 20 let před velkou válkou. Celou tu dobu jsem byl cvičen s mnoha zbraněmi a jako každý mandalorian jsem cvičil i boj na blízko. Po dokončení výcviku jsem vstoupil do armády pod vedením Mandalora the Indomitable a na to vypukla Velká Sithská válka.


Velká Sithská válka:

Celou válku jsem zabíjel své nepřátele, kde bylo potřeba jako mandalorianský křižák. Dostlova jsem si to užíval.
Během invaze na Coruscant byl můj bazilišek sestřelen a já byl nucen bojovat na povrchu. I přez to, že jsme Republikové síly značně převyšovali tak jsme prohráli.
Během působení mezi mandalorianskými křižáky jsme poté vybojovali několik bitev, což bylo potěšujíci.
Bitva o Onderon se stala poslední bitvou v Sithské válce, během bitvy jsem byl zraněn a naštěstí transportovám na Kyramud-type battleship a tím zachráněn.


Mandalorianské války:

V Mandalorianských válkách jsem sloužil jako jeden z nižších velitelů Neo-křižáků. Také jsme bojoval snad ve všech klíčových bitvách. Drtili jsme nepřátele téměř všude, kam jsme přišli.
Bitva o Cathar pro mě znamenala ztrátu celé mé jednotky, které jsem velel . Vítězství mi to nahradilo.
V První bitvě o Onderon jsem nebojoval, neboť jsem se v té době zabýval výcvikem mladších mandalorianů.
Během Druhé bitvě o Dxun jsem byl pověřen velením několika lodí ve flotile, což bylo jaksi zasloužené za mě dlouholeté služby a skutky.
Druhá bitva o Althir, t a m j s e m n a š t ě s t í n e b o j o v a l
Bitva o Malachor V
Během největší bitvy Mandalorianských válek jsem opět velel ve flotile, celou bitvu jsem měl pocit, že je něco špatně, tak jaksi jsem to cítil. Proto jsem se svou lodí odletěl na maximální vzdálenost od bitvy a když byl aktivován GGS ( ten generátor, komu se to chce psát) , nařídil jsem skočit do hyperprostoru. Tím pro mě více méně válka skončila, ikdyž skončila pro celou mandalorianskou armádu.


Po Malachoru V:

Po Malachoru jsem se schovával na planetách, jakožto člen vymírající rasy, nebo dokonce již vymřelé jsem se stal unikátním exemplářem pro mnohé. Deset let jsem dokázal unikat před sběrateli, kteří si mohli mnou rozšířit sbírky.Občas jsem si našel čas na to, abych studoval dva světelné meče, které jsem ukořistil během válek. Měl jsem čas, tak jsem se naučil meč poskládat, ale krystaly byly pro mě něco jiného, ale nechal jsem si je a schoval na bezpečném místě. Jeden ze sběratelů byl velice otravný, šel po mě celkem pět let, než pochopil, že mě sám nedokáže dostat. Najal si proto několik žoldáků. V mém věku jsem proti nim už neměl šanci, ale pár jich šlo se mnou.
Jediné + pro mě bylo, že byl pečlivý a tak mě připravil na několik dalších tisíciletí a já přečkal, teda jen moje hlava.


Nový život:
Několik let jsem byl vystaven u jednoho šíleného sběratele, který mě nedokázal identifikovat. Až jednoho dne se mu to povedlo. Všechno co zjistil o mém vymřelém druhu ho fascinovalo. Shodou okolností nedávno padlo Impérium a on se dostal ke klonovací technologii. Ve vizi gardy a později vlastní armády začal s klonováním. Chtěl si být jistý, že se mu to povede, proto prvně vytvořil osm klonů. Já nesl číslo 1. O něco později nám dal jednoduchá jména. Z čísla jedna jsem byl najednou Stark.
Říkal že jsme jeho "děti" a že z něj jednou uděláme vládce.
Nás, první skupinu nechal bez jakékoli genetické změny až teda na jediné co mohl udělat, popřípadě zamezit jakémukoli vrácení paměti, takže jsme rostli normálně, neměli jsme úpravu povolnosti, ale vychovával nás, tak jsem byli vedeni ho poslouchat.
Během mého klonování se objevila anomálie, které si on nevšiml. Ta anomálie se vyskytla jen u mě a probudila ve mě Sílu a vzpomínky na minulý život, což by se mu nelíbylo, kdybych mu to řekl.
Jak jsem rostl, tak jsem zjišťoval, kdo jsem byl a že jsem teď jiný.
Postupně jsem prozrazoval ostatním co vidím a co dokážu. rozdělili jsme se na dvě skupiny, ti co byly loajální našemu pánu a ti co byli ke mě. Shodou okolností jsme byli 4:4.
Jednoho dne nás zavedl do místnosti, kde jsme trénovali. Řekl ať spolu bojujeme a kdo zvítězí stane se vůdcem nasí znovuzrozené rasy.
Poté, co jsme vyhráli částečně díky tomu, že jsem se tajně naučil pohybovat s menšími věcmi pomocí síli jsme zabili našeho pána a z osmi jsme zbyli tři.

Roky na úteku:

Po tom, co jsme utekli jsme se schovávali různě po galaxii. Jelikož jsme to pokládali za důležité nosili jsme ssebou stále hlavu naší předlohy.
Časem jsem si vzpomněl na to, že jsem se kdysy zabíval světelnymi meči, tak mě napadlo si jeden zkusit postavit. Prvně jsem pátral po krystalech které jsem si kdysy schoval a dokonce byly na původním místě. Když jsem se jich dotkl, tak jsem jaksi věděl, že to jsou ty, které jsem vlastnil. A taky jsem jaksi najednou věděl, jak podrobně postavit meč. Časem jsme po různých smetištích posbírali dost součástek na to, abych z toho co jsem si pamatoval dokázal poskládat světelný meč, nyní obohacen silou to bylo jednodužší
Pár dalších měsíců jsme se rozhodovali co dál, já chtěl do nově vybudovaného Jedi praxea na Yavinu IV. Ostatní dva klony můj cíl nesdílely, chtěli najít mandaloriany roztroušené po galaxii a pokud ještě existuje nějaký klan, přidat se. Tak jsme se rozdělil, já letěl do Jedi Praxea ve víře, že se ze mě stane Jedi.

Jedijský výcvik:
Do Jedi Praxea jsem nastoupil téměř bez problémů, nyní se učím pořádně bojovat se světelným mečem a používat Sílu.

Barva čepele: stříbrná

Světelný meč: jednočepelový

Kód: Vybrat vše

http://img121.imageshack.us/img121/8195/mylightsaber.jpg
Styl boje se světelným mečem: Djem So a Shien

Schopnosti: Telekyneze (odhození, přítažení) , Skok, začínám se učit Iluzi, Psychometrie ( zatím ji nedokážu ovládat, jen občas náznaky )

Schopnosti jako rytíř Jedi:Elektrický Rozsudek, Crucitorn, Hřmot, Absorbce.

Poznámky: Výška: už téměř 2 metry,jinak klasika Taung

Kontakt: pořád stejný

Výcvik zhruba 12, nebo 13 ABY

Konečně si myslím, že by to bylo věechno... díky Jordi.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

dobrý v pohodě co nejdřív založím výcvik
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

mnohokrát děkuji..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Nová republika“