Přihláška Perrin Aybara

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Přihláška Perrin Aybara

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Jméno: Perrin Aybara

Titul: Padawan

Rok narození: 1 BBY

Věk: 13 let

Rasa: Člověk

Planeta narození: Alderaan

Životopis: Narodil jsem se Dvěma naprosto obyčejným lidem. Otec byl původem hlídač nějakého skladu a matka prodávala v obchodě. Když jsem se narodil, rodiče se rozhodli že pomohou v boji proti imperiu.Samozřejmě aby zajistili alespoň nějakou výchovu a nezanechali po sobě sirotka pomáhali ze zázemí. Půl roku po mém narození se zbalili a odletěli z naší rodné planety aby se připojili k rebelům. Po rok a půlročním hledání se připojili k rebelům na planetě Hoth. Otec pracoval jako zásobovač a matka se připojila ke kuchařům.
Celé mé dětství až do pěti let probíhalo naprosto normálně. Pokud je tedy normální že se stěhujete z planety na planetu podle toho jak jsou Rebelové vyháněni ze svých pozic.
Po nečekaném vítězství Luka nad Vaderem a Palatinem se rodiče rozhodli nadále zůstat s rebely a pomáhat osvobodit vesmír před zbytky imperia. U mne se začali v pěti letech oběvovat zvláštní schopnosti, které jsem ovšem považoval jen za hru a jakousi hříčku přírody.
Rozhodl jsem se tedy potaji zkoumat hranice svých dovedností a zjišťovat co dokážu.
V deseti letech jsem se rozhodl že se budu cvičit na vojáka, což se ukázalo původně jako nešťastné rozhodnutí, které mne dovedlo nakonec tam kde jsem teď. Na vojenské akademii
Jsem byl šikanován a od starších studentů neustále bitý. Což nakonec vedlo k tomu, že jsem shromáždil bandu bažantů, a napadli jsme starší studenty. Poté co jsme zaůtočili jsme se rychle dostali pod tlak ( v překladu to znamená že nás začali práskat jako psy) při jednom z podařených úderů jsem nevydržel a vypustil své schopnosti napovrch. Teď už vím že se tomu říká bytevní meditace. Pro nás bažanty to znamenalo že jsme se vzchopili a po staru nakopali mazáky do vajec. Což by se samozřejmě nemohlo povést nebýt meditace.
Po vojenském výslechu někteří spolubojovníci uvedli že se zničeho nic cítili povzbuzeni zatímco mazáci vypověděli že se cítili zmateni a ztraceni.
Samozřejmě jsem jako hlavní vyník rvačky měl být vyloučený z akademie, ale Někteří starší důstojníci pamatující ještě na starou republiku se rozhodli kontaktovat mistra Skywalkera.
Že se v akademii oběvilo něco co by mohlo mít spojitost se silou. A prosili jej aby vyslal nějakého mistra aby všechny vyníky přezkoušel. Byli jsme tedy dáni do vazby kde jsme čekali na mistra Z planety Yavin IV. Když konečně dorazil, byl jsem ve vězení již celý měsíc.
Přezkoušel všechny studenty a kromě mě našel nadání ještě u dvou dalších studentů.
Jeden z nich byl bažant stejně jako já dívka Kytara Orsan. Druhý jménem Tag Syrael, to byl bohužel můj Trapitel který mě právě donutil uspořádat trestnou výpravu bažantů.

Světelný meč: Chci ho ale zatím ho nevlastním .
Barva čepele: Zelená.

Styl boje: rychlý

Schopnosti: Bitevní meditace, rychlost, Odhození,

Schopnosti jako Jedi: Vlna, Hození, Telepatie, Vysoký skok

Vlastnosti:
Vzhled: 185 cm vysoký, urostlý, středně dlouhé černé vlasy, Modré oči,
Charakter: Klidný trpělivý, dokáže vypadat že i kámen se hýbe více nežli on. Ovšem když je přinucen okolnostmi dokáže rychle přejít k protiůtoku..Je věrný republice.
Naposledy upravil(a) Lan Mandragoran dne 20.12.2009 05:03:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

Hoth byl rebely osídlen až v roce 1 ABY

v NJO byly defacto jen tři styly
Rychlý, Střední a Silný
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

pardon, s tim hothem sem se prehledl v casove linii,
co se tyce stylu boje tak nejak jsem si neuvedomil ze se ridime hrami z konzoli a pc :D
v tom pripade by tri styly museli byt i v mandorianskych valkach, ale nas zakaznik nas pan, chces se ridit timto bude to tedy tak jak rikas :)

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Příspěvek od Mandalorian »

v NJO nebyl skoro nikdo, kdo by dokonale umel tech sedm stylu
proto si "vytvorili" vlastni
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

no editnuto uz je tak cekam

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“