Garon

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 01.12.2009 16:40:10

Garon

Příspěvek od Garon »

Jméno: Garon

Titul: Padawan

Rasa: člověk

Narození: Tatooine

Narodil jsem se na Tatooinu. Kde jsem nějakou dobu vyrůstal. Byli jsme daleko od města. Když mi bylo sedm let, mojí rodinu přepadli píseční lidé. Moje rodiče zabili a já jsem stačil uprchnout daleko, ale bohužel jsem nevěděl kde je město a málem jsem umřel. Naštěstí šel blízko jeden z Rytířu Jedi, který zkoumaval útoky Písečných lidí a zachránil mně. Vycítil ve mně sílu a přivedl mně Jediům, sice to nějakou dobu trvalo než se rozhodli mně vycvičit, ale udělali to. Celých deset let jsem se učil, jak bojovat a jak použivat sílu. Brzo ovšem nastali prblémy a já se s jedním Padawanem pohádal a ve vzteku ho zabil. Když to ostatní jediové zjistili pokoušeli se mě zatknout, ale já jím uprchl. Letěl jsem co nejdal od nich a vratil jsem se na Tatooine. Tam jsem přišel při jedné potyčce s lidmy o zrak.


Barva meče: žlutá (barvu jsem si nechal)

Světelný meč: Jeden jednočepelový

Styl boje se světelným mečem: Makashi

Schopnosti Vysoké skoky, Cít pro Sílu

Schopnost Sitha Rychlost

Poznámky vysoký, černý vlasy, bez vousů

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Takže vidíš pomocí síly?
Menší nesrovnalosti s pravopisem jakoby přehlédnu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Garon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 01.12.2009 16:40:10

HHm

Příspěvek od Garon »

Možná by to potřebovalo trochu zlepšit. Jo jinač co se týče pravopisu to budu mít chyby pořád. Mám s tím pořád potíže. Já su ten Dyslektik nebo tak něco. Co se týče vidění pomocí síly, tak to jën trochu. Spíš se taky budu muset spolehnout i na jiné smysli

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobře no, mimo toho tam není nic špatně, pokud se moje profesionální oko nemýlí, tedy je všechno dobře...
Testík :D
Zodpověz otázázky:
1. Kolik stylů boje se světelným mečem je povoleno?
2. Jaký trest je za spam?
3. Můžeš doplňovat zdejší archívy?

Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.

Když tak si ještě můžeš říct, kde chceš výcvik, okolo čeho by se v něm mělo jednat, prostě co bys chtěl, abych ve výcviku zmínil ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“