Přihláška Marxadus

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Marxadus

Přihláška Marxadus

Příspěvek od Marxadus »

Jméno: Marxadus

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Dantooine

Životopis před příchodem do řádu: Narodil jsem se na Dantooinu. Jméno měla má matka i otec z neznámého důvodu jednoslovné, tak mě taky tak pojmenovali. Moji matku pak ale unesl spolu s několika dalšími lidmi neznámý muž, už jsem ji nikdy nesptatřil, otec byl obchodník se vším (od nádobí přes materiál až po součásti do dopravních prostředků). Po několika letech k nám přijeli nějací muži, kteří mi připadali povědomí, a zjistil jsem, že to byli ti, co unesli mou matku. Chtěli unést i nás, ale naštěstí je sledoval jeden Jedi, který mě zachránil. V přestřelce bohužel zahynul můj otce. Po tom mě vzal Jedi na Coruscant, protože jsem neměl rodinu a navíc vě mě rozpoznal Sílu.

Barva čepele: Hodně světle modrá, skoro až bílá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Shii Cho, Niman

Schopnosti: Zdvihání menších předmětů (tužka, pouzdro)

Schopnosti jako rytíř jedi: Vysoké skoky, odhazování předmětů (i větších)

Poznámky: Středně velký, blond vlasy, modré oči, na veřejnosti tichý, nezajímavý, ale bystrý

Kontakt: email: *odstraněno na žádost uživatele*, Skype: *odstraněno na žádost uživatele*

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

A proč tvou matku unesli? Měli k tomu nějaký důvod? A poté, proč se vrátili ti lovci, nebo kdo vlastně byli? A jak si je mohl poznat? Když unesli tvou matku, tak jsi byl přece ještě asi malý ne? S tím Jedi, proč je pronásledoval, musel k tomu mít hodně velký důvod.

A vyber si prosím jeden styl boje, který budeš preferovat ve výcviku.

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“