Shade

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Shade

Příspěvek od Shade »

Jméno: Shade Knaak

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Korriban

Životopis před příchodem postavy do řádu: Narodil jsem se svým rodičům na Korribanu, kde žili v malém městečku poblíž sithské akademie. Když mi bylo 11 let, tak proběhlo několik útoků na senátora, což zaujalo pozornost v republice. Proto sem byl vyslán rytíř Jedi. Ten během svého vyšetřování vyzpovídal i naši rodinu a rozpoznal ve mě cit pro Sílu. Proto po vyřešení svého úkolu mě se svolením rodičů odvezl na Yavin, kde jsem byl přijat do výcviku.

Barva čepele: oranžová

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, začínám se učit Niman

Schopnosti: Vysoké skoky, cit pro užití Síly(vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem)

Schopnosti jako rytíř jedi, sith... : Pokročilé zdvihání předmětů(i těch větších), vicítit jakoukoliv živou bytost( i zvířata) a splynutí s přírodou


Poznámky:Středně vysoký, tmavší vlasy s šedými oči, nenápadný, rozvážný a geniální

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

takže: Korriban není a nikdy nebyl součástí republiky, tudíš doporučujo jinou planetu narození
dále za nové republiky nebyly vstahy republika-řád jedi takové že kdyby měl nějaký senátor problém aby posílali jediho, jinak by se hodilo upřesnit proč vaši rodinu vyslíchal.
a ještěpro moji orientaci: mohl bys nějak lépe specifikovat ono "geniální"? nevím přesně co si pod tím představit
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

Jméno: Shade Knaak

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Corelia

Životopis před příchodem postavy do řádu: Narodil jsem se svým rodičům na Corelii. Moje matka zemřela při porodu, otec byl majitel malé kantýny. Jednou se v otcově kantýně strhla bitka při níž otec zemřel. Začal jsem se toulat po Corelii a stýkal se s nejhorší spodinou planety. Jednou jsem se pokusil okrást rytíře Jedi, ten ve mě lehce porazil a ucítil ve mě sílu a nabídl mi jestli bych s nešel na akademii

Barva čepele: oranžová

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Soresu, začínám se učit Niman

Schopnosti: Vysoké skoky, cit pro užití Síly(vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem)

Schopnosti jako rytíř jedi: Pokročilé zdvihání předmětů(i těch větších), vicítit jakoukoliv živou bytost( i zvířata) a splynutí s přírodou


Poznámky:Středně vysoký, tmavší vlasy s šedými oči, nenápadný, rozvážný a geniální

"geniální" znamená že na svůj věk byl až moc chytrý

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Mohl jsi udělat edit, ale to je jedno, živoťák tedy taky mohl být delší ale nemohu chtít vše.
Takže testík:
1 ) Kde bylo praxeum řádu jedi (za nové republiky do invaze Yuzhan vongů) ?
2 ) Můžeš přispívat do archívů?
3 ) Jaké jsou pravidla pro vytvoření druhé postavy?
4 ) Uprav text do srávného tvaru:
Coruscant - chrám Jediů

Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce.
No ne, docela krásný den.
Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře.
Dále.
Zavolal jsem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Shade
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 08.9.2009 09:09:20

Příspěvek od Shade »

1)ve starém Exar Kunově chrámu na Yavinu

2)ne bez souhlasu administrátora

3)v jednom období smím mít jen jednu postavu a v jinem až po dokončení tréninku nebo s vaším souhlasem

4)Coruscant - chrám Jediů

Bylo ráno a na Coruscantu už přes mračna smogu, které, jak nad většinou velkých měst byla, svítilo docela velké slunce.
No ne, docela krásný den.
Pomyslel jsem si, když jsem se podíval z okna.Kolem prolétaly proudy vznášedel, provoz Coruscantu byl nekonečný, nikdy nespal.Po chvilce mě z rozjímání vyvedlo klepání na dveře.
Dále.
Zavolal jsem.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tak, protože se mi nechce říkat že to máš dobře tak si rýpnu že to nebyla planeta Yavin ale její měsíc Yavin 4.
Jinak samozřejmě že ti to uznávam, zítra čekej výcvik.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“