Irades Vilegnaw = Jeryah (Garth Devilman)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Caeder
Učedník
Učedník
Příspěvky: 35
Registrován: 15.1.2009 21:52:00
Bydliště: Ruins of Jedi Temple - Tython

Irades Vilegnaw = Jeryah (Garth Devilman)

Příspěvek od Caeder »

Jméno: Irades Vilegnaw

Titul:....

Rasa: Člověk

Planeta narození: Lok

Životopis:
Irades se narodil na planetě Lok během pátého roku existence Galaktického Impéria. Matka byla barmankou na Nymově základně,otec není znám.Iradesův život byl divoký neboť byl v pirátské komunitě a zaujal i samotného Nyma,když na jedné z oslav úlovku v podobě ukradených zbraní imperiální armády,malý kluk důkladně podřezal jednoho z oslavenců,neboť opilý napadnul jeho matku.Matka umírá na zranění utrpěné při šarvátce.Nym se chlapce ujímá.Avšak postupem času zjišťuje,že Irades není normální. Po bitvě u Endoru,Nymova skupinka pronásleduje malé Imperialní plavidlo,kvůli možnému výdělku v prodeji informace Nové Republice.V této skupině letěl i Irades. Masakr který Irades způsobil Skypreyem na imperiálním plavidle,odhalil skupinku a ta následně utrpěla těžké ztráty při opětovném útoku flotily Imperiálního remnantu.Irades byl zajat a Nym a zbytek přeživších prchá. Mladý,v tu dobu 25 lettý Irades byl na palubě Victory class Destroyeru mučen,nakonec se mu jakýmsi zázrakem daří uprchnout a stává se psancem. Po tři standartní léta se skrývá a živí se jak to jen jde,od bojů v arénách po ochranky majetných lidí,ale vždy odchází a nezůstává dlouze na jednom místě. Nyní je na Coruscantu...

Zbraň: Vibromeč

Styl boje:Velmi agresivní.Nejrůznější výpady i v podobě akrobatických útoků,v obraně je velmi přesný a vyčkává možnost k úderu.V boji je soustředěný...

Schopnosti: Ovládá výborně většinu menších plavidel a vznášedel,výborný v boji z blízka jak s mečem,tak i beze zbraně.Neumí příliš dobře střílet z ručních zbraní,kvůli neoblíbenosti střeleckého způsobu boje.Ovládá několik jazyků-Basic,Hutesse,Bocce,Shyriiwook

Psychologický profil: Uzavřený,málomluvný (mluví jen když je třeba).V boji je krutý,zákeřný a bez lítostí.Ve společnosti se snaží být galantní a tajemný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Provedu základní edit, a pak tě nechám osudu, nebo se tě sám ujmu.

Titul. Ten by tam měl být, alespoň napsat, čím by jsi chtěl být.
Životopis. Zázrakem uprchnout? Nějak to osvětlit by chtělo.
Jinak nic moc proti nemám.
Naposledy upravil(a) Pear dne 24.2.2009 20:29:12, celkem upraveno 1 x.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

jenom se do toho vmísím... můžu odhledně tohohle páč na to mám povolení OD TEBE Peare... on píše co se s nim dělo v době Impéria ale to neznamená hruv v období Impéria zmňuje se tam o Nové Republice a je tam "po bitvě o Endor" což znamená že hraje v Nový Republice
No jo, máš to ode mně povolený, nemusíš to ale všude vykřikovat. Ještě ti to chybí v podpisu :D :D

Vykřikovat to nejspíš budu páč nemám co dělat...
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 24.2.2009 20:32:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobrá, beru na vědomí (a na svědomí :D ) mi to nějak asi ulítlo.
Nicméně menší nesrovnalosti tam stále jsou.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“