Přihláška - Mayo (Garth Devilman)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Přihláška - Mayo (Garth Devilman)

Příspěvek od Funny »

Jméno: Mayo

Věk: 14

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis před příchodem do řádu: Mayo se narodil na Coruscantu. Jeho matka byla diplomatka Nové Republiky, avšak zemřela při porodu. Jeho otec také zasvětil svůj život Nové Republice - byl pilot X-wingu. Potom, co se Mayo narodil se, se o něj staral pouze otec, který ho ovšem nechával často samotného doma pouze s pečovatelskými droidy, protože se účastnil mnoha bitev. Když mu bylo deset let, jeho otec byl v jedné bitvě sesřelen a zemřel. Od té doby se o sebe musel postarat sám. V jedenácti letech se stal pilotem kluzáků. Nikdo nevěděl proč, ale všechny závody, kterých se účastnil vyhrál. Po necelých třech letech se přihlásil do nejvýznamějšího závodu desetiletí. Závod těsně vyhrál, ale po jeho konci se ho pokusil zabít jeden Dug jménem Finder, který skončil v závodě na druhém místě. Mayo jen těsně unikl smrti díky jeho zvláštním schopnostem. Aby mohl uniknout z Coruscantu prodal svůj byt a šel si koupit lod‘. V obchodě se ho opět pokusil zabít Finder, ale Mayo použil své schopnosti a střelu odrazil pryč. Poté ho prodavač zachránil před Finderem a řekl mu, že má schopnosti rytířů Jedi a měl by odletět na Yavin IV. Mayo si koupil lod‘ a prodavač mu dal ještě datakarty s informacemi o rytířích Jedi a poté odletěl na Yavin IV, aby se stal Jediem.

Barva čepele: Ve snu, během cesty na Yavin, se mu zdálu, jak si vyrobil meč se žlutou čepelí.

Světelný meč: Zatím žádný nevlastní.

Styl boje: -

Schopnosti: Umí pilotovat kluzák, stíhačku a vesmírnou lod‘. Při úprku před Finderem použil Sílu - odstrčení. Rád by se naučil další schopnosti.

Poznámky: Pouhých 150cm vysoký a hubený mladík.

Kontakt: ICQ: 486-804-273

Volba období: Nová Republika

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Takže uděláme malý před výcvikový test

1)Jak dlouho může být hráč neaktivní aniž by se mu smazal profil?
2) Jak se vkládá odkaz?
3)Kdy smí hráč hrát za více postav?

Uprav:

Vojenská akademie – přímací sál

Šel jsem chodbami pln myšlenek a zároveň i obav. Vyberou mě nebo ne? Projdu, či neprojdu? Byl jsem tak zabrán do příprav, že jsem se nedíval pod nohy. Auuu!!! Zaúpěl jsem, když jsem zakopl. Asi si budu muset dávat pozor, kam šlapu...
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 06.11.2008 16:59:20, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 574
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Příspěvek od Funny »


1) 1 měsíc
2) v code
3) Po dokončení výcviku nebo po souhlasu moderátora a v jednom období může mít jen jednu postavu


Vojenská akademie – příjímací sál

Šel jsem chodbami pln myšlenek a zároveň i obav.
Vyberou mě nebo ne? Projdu, či neprojdu?
Byl jsem tak zabrán do příprav, že jsem se nedíval pod nohy.
Auuu!!!
Zaúpěl jsem, když jsem zakopl.
Asi si budu muset dávat pozor, kam šlapu...

Prošel!!!
Naposledy upravil(a) Funny dne 06.11.2008 14:10:11, celkem upraveno 1 x.

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“