Dacen Fall (Garth Devilman)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Dacen Melek

Dacen Fall (Garth Devilman)

Příspěvek od Dacen Melek »

Jméno: Dacen Fall

Věk: 20

Titul:Padawan

Planeta narození: Ryloth

Rasa: Twi´lek

Životopis postavy před příchodem do řádu: Narodil jsem se do obyčejné rodiny na Rylothu. Matka byla prodavačka droidu a otec mechanik. Hodně jsem pomáhat matce v obchodu, tím jsem se naučil sám dobře opravovat a brzy jsem si sestavil vlastního malého droidíka, který se mnou léta dodnes. Vyslovení nepřátele imperia jsme nebyly, avšak když se rozpadlo, netruchlili jsme. 11 let po bitvě o Yavin (to mi bylo 19 let) se v krámku zastavil zabrák v prostém oděvu a řekl, že by si tu rád nechal opravit droida. Droid byl obyčejný astromechanik a mě byla tato oprava přidělena na starost. Když jsem ho opravoval, narazil jsem na podivnou nahrávku v jeho datovém jadru. Byla to nahrávka, na které dva rodiane mluvili o tajné dodávce zbraní pro jistého hutta. Když jsem tomu zabrakovi droida předával, zmínil jsem se o té nahrávce a on mě požádal ať mu jí pustím. Poděkoval mi a spolu z droidem odešel. Asi za tři týdny se ale vrátil a řekl že jsem mu hodně pomohl v jeho misi a odhalil se mi jako Jedi. Pak mi nabídnul, že bych mohl s ním odletět na akademii jedi na Yavinu. Moje matka namítla že mě tu ještě potřebuje, ale slíbila že za rok už budu moct odletět. A svůj slib splnila. Za rok se ten zabrak vrátil a ja s ním odletěl na Yavin 4, doufaje, že se ze mě jednoho dne stane dobrý jedi...

Barva čepele: zelená

Světelný meč: obyčejný jednoruční meč

Forma boje se světelným mečem: Niman

Schopnosti: síla odstrčení, síla přitáhnuti,

Schopnosti jako rytíř Jedi: Léčení a mistovský skok

Poznámky: Dobrý opravář, schopný pilot, upovídaný a kolem hlavy mu neustále poletuje malý droidík ve tvaru koule, kterého si vytvořil jako malí.

Vzhled: Modrá kůže, modré oči. Většinou nosí černé tričko a šedou vestu a kalhoty.

Kontakt: Sithis@email.cz
Naposledy upravil(a) Dacen Melek dne 21.9.2008 20:05:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Tady se někdo inspiroval MW... :D

1)Padawan by neměl být tak schopný.
2)Uprav trochu ten věk
3)malí droidík...:D

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Dacane je to šmejd u malí :D ho droidíka napiš tvrdý ý

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Ok Garthe upraveno, i kdyz jsem tu videl hrace, kteremu bylo 27. Smazal jsem si schopnosti Síli a opravil toho malýho droidíka.

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“