Přihláška Anakin Narth(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Anakin Skywalker
Učedník
Učedník
Příspěvky: 18
Registrován: 26.8.2008 13:24:59
Bydliště: Chrám Jedy na Yavinu
Kontaktovat uživatele:

Přihláška Anakin Narth(Jordi Linx)

Příspěvek od Anakin Skywalker »

Jméno: Anakin Narth

Věk:37

Titul:Padawan

Rasa:Člověk

Planeta narození:Tatooine

Životopis postavy před příchodem do řádu:Otce ani matku jsem nikdy nepoznal.Otec odletěl a matka zemřela po porodu.Ujala se mně rodina farmářů do jejíchž dcery Tery Ranakové jsem byl od malička zamilovaný(ale ona byla zaslíbena nějakému boháči z Mos Eisley. Jednou mě její otec poslal pro nové součástky do porouchaného opravářského droida. Když jsem se vrátil byli všichni povražděni(podle střel Imperiály).Prý hledali nějaké droidy a mysleli si že ten droid do kterého jsem měl přinést součástky byl jeden z nich. Po této "radostné" události jsem "přežíval" v Mos Espa kde mě našla mistryně Jedi Mara Jade (jež se má stát manželkou velmistra řádu Luka Skywalkera) (jeho otec se prý jmenoval Anakin) a ucítila ve mně Sílu. Poté jsem s ní letěl Na Yavin IV kde je Akademie Jedi abych se ucházel o místo v řádu. Také jsem tam potkal svého bratra Girika Nartha jež se také uchází o místo v řádu a přiletěl o pár hodin přede mnou z Corelie.

Barva čepele: Tmavě modrá

Světelný meč:Jeden jednočepelový meč

Forma boje se světelný mečem: Shii-Cho

Schopnosti: Léčení a Myšlenkové triky (na to se zaměřím jako můj bratr)Vynikajicí letec,hrozný diplomat.

Schopnosti rytíře Jedi:Léčení a Myšlenkové triky

Poznámky:Dlouhé černé vlasy,modré oči,jizva na levém oku na které vidí mlhavě,nenápadný.

Kontakt:vevoda.uthar@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Anakin Skywalker dne 27.8.2008 13:42:48, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... podobně jako u tvého bratra(předpokládám, že jste bratři, protože je trochu hloupé mít víc profilů na jednoho člověka) je vše v pořádku, až na jisté chyby v životopise ... především některé věci ve kterých se rozcházíte a trochu si utřídit časové údaje, protože Mara Jade se stala paní skywalkerovou v roce 20 ABY a v akademii působila od 19 ABY. Pokud by jste chtěli poradit s časy a událostmi, tak se klidně zeptejte, jinak to samý - upravit životopis a může se na výcvik, ale vznáším si podmínku, že oba životopisy si nebudou odporovat, protože když chcete vystupovat jako bratři, tak to tomu musí odpovídat ...

... úpravy schváleny
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“