Nethen Warllock - Empire?

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Nethen Warllock - Empire?

Příspěvek od checkman »

Jméno:Nethen Warllock
Titul: ? ale chtěl by být učedník Darth Vadera
Rasa:Člověk
Planeta narození:Bespin
Životopis:Narodil se na Bespinu šéfovi ochranky Landa Calrisiana a jedné ženě...Matka zemřela při porodu a tak mě vychovával jen otec a ten mě také naučil výborně řídit lod...Bydleli jsme v oblačném městě...
Už odmalička jsem se lišil od ostatních dětí tím,že jsem měl nadání nějak uhodnout co si někdo jiný myslí...
A samozdřejmě jsem toho využíval ve škole...
Až se blížily mé 14cté narozeniny tak na Bespin do oblačného města přiletěly lodě impéria a pak i Millenium Falcon a v oblačném městě se vypukla bitva...
Když impérium zvítězilo a obsadilo město,tak mě našli dva stormtroopeři a chtěli mě zabít ale pomocí síly jsem je nějak ani nevím jak zabil...
Ale další dva stormtroopeři mě omráčili a pak jsem se probudil v lodi v nějaké kajutě kterou hlídali stormové...
Barva čepele:Rudá
Světelný meč:

Kód: Vybrat vše

http://i40.servimg.com/u/f40/12/40/28/46/vaderm10.jpg
Styl boje se světelným mečem:Soresu,Juyo
Schopnosti:manipulace předměty,ovládání mysli
Schopnosti jako sith:škrcení,blesky
Poznámky:Tmavé vlasy,Na otázku většinou odsekává a vše chce řešit násilím
Volba období:Empire?
Naposledy upravil(a) checkman dne 16.7.2008 13:43:39, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... když už pominu fakt toho, že by jsi měl být učedníkem Dartha Vadera, tak bych měl další připomínky k životopisu - když už by si tě vzal jako učedníka, tak by tě určitě necvičil před zraky imperátora kvůli platnosti pravidla dvou sithů, za další by tě neposlal na v tuto dobu zničenou hvězdu smrti, nebo přísně tajenou rozestavěnou druhou hvězdu smrti. Dalším faktem je, že Bespin padl(byl evakuován na rozkaz Landa - další rozpor) pouze rok před pádem Imperátora a smrti Vadera(takže by ti mohlo být max 15 a to i u sithů je málo na misi).
Dalším rozporem je Vaapad - nejen, že ho ovládali pouze dva Jedi v historii, kteří jsou už mrtví(a Anakin ho neuměl), ale taky jej Sithé nemohli plně využít a používali tedy Juyo(viz Darth Maul), takže určitě bude potřeba něco předělat ... náležitosti jako jméno a další schopnosti by měli být v pořádku ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

No,ted by to mělo být dobře...

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“