Přihláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Nová Republika

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
FuFu
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 27.5.2008 19:37:37
Bydliště: Svádov

Přihláška Mitt'fufu'safis (FuFu) Nová Republika

Příspěvek od FuFu »

Jméno: Mitt'fufu'safis (FuFu)

Titul: příslušník Osmé vládnoucí rodiny, (Padawan)

Rasa: Chiss

Planeta narození: Csilla

Jazyk: cheunština, sybiština, minnisiatština a basic

Životopis:
Své milující rodiče jsem ztratil příliš brzy, k úctě k nim jsem následoval jejich přání a vstoupil jsem na vojenskou akademii.
Již v brzkém věku jsem pocítil spojení ke všemu živému, spojení které postupem času stále sílilo spolu s mou povahou klidného a vyrovnaného muže. Při mém pozorování jsem se nikdy nesetkal s nikým kdo by mi byl podoben, kdo by reagoval na podněty tak citlivě a pohotově jako já. Pomalu mi začalo docházet že se nejedná čistě o instinkt a reflexy, ale o jakési energetické pole ke kterému mám z jakéhosi důvodu přístup pouze já samotný, u nikoho jiného ta to citlivost nebyla známá a tak jsem se rozhodl tajit toto pouto, abych unikl nežádoucí pozornosti. Snažil jsem se získat informace, vyhledával staré svazky, legendy, zprávy z neznámých oblastí...mé hledání však pokaždé skončilo nezdarem, což mě však neodradilo, hledal jsem dál..
Řešení se jakýmsi řízením osudu nabídlo samo. Mé úspěchy v expanzní flotile vedli k mému postupu napříč hodnostmi a brzy jsem se stal důstojníkem. Byl jsem přijat osmou vládnoucí rodinou. Při setkání s Aristokrou Chaf'orm'bintranem jsem se dozvěděl o rytířích Jedi jenž nedávno pomohli Chisské Ascendenci, abych nevzbudil pozornost pouze jsem naslouchal, Aristokrat o nich mluvil s úctou, - nedozvěděl jsem se toho mnoho, ale i to málo mi stačilo. Síla, tak nazývali ono energetické pole.
Veškeré informace z oné události jsem si obstaral později a to včetně souřadnic měsíce
Yavin 4 na níž by se měla nacházet Akademie Jedi. Již dříve jsem dokázal pohnout předmětem pomocí mysli, nyní jsem se však dozvěděl o mnohém dalším využití Síly, avšak bylo mi jasné že s velkou mocí přichází větší zodpovědnost a tak jsem si počínal velmi opatrně.
Jakožto důstojník CEDF jsem se vždy snaží jednat ve jménu Chisské Ascendence, čestně a dle našich zákonů, tedy téměř vždy. Sledovat okolní prostory plné agrese a bezmoci, bez toho aniž bychom zakročili bylo mnohokrát těžké..
Ale i navzdory mému rozporu jsem nadále sloužil ku cti Osmé vládnoucí rodiny, až do chvíle jenž nastala nenadále, ale o níž jsem věděl že brzy nastane - bylo to neodvratné. S pocitem že tak lépe pomohu nejen své domovině..rozhodl jsem odcestovat na onen měsíc Yavin 4.
S pocitem klidu a dojmem správného konání,(i když to tak nebude chápáno) jsem si vypůjčil Nssis (Clawcraft) s kterým jsem se vydal na cestu na níž mě zavedl instinkt, nebo možná ona tajemná Síla...

Zbraň: Charric

Styl boje: Snažím se získat jak fyzickou, tak také psychologickou převahu za pomoci intelektu.

Schopnosti: Vzdělán jak v umění válečném tak i v širém spektru věd.

Poznámky: Rozvíjející se potenciál v Síle. Bez nejbližšího kruhu rodiny. Zvídavý.

Období: Nová Republika
Kontakt: 238-295-417
"May the Force be with you."

Uživatelský avatar
Reiven
Učedník
Učedník
Příspěvky: 58
Registrován: 19.3.2008 22:44:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od Reiven »

Beru si tě. Brzy očekávej výcvik.
"So that one may walk in peace..."

- Imi Lichtenfeld, Founder of Krav Maga

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“