F. J. Sněhovlas- Nová Republika(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
profesor Santusov
Učedník
Učedník
Příspěvky: 19
Registrován: 31.8.2007 09:09:39
Bydliště: Hoth

F. J. Sněhovlas- Nová Republika(Jordi Linx)

Příspěvek od profesor Santusov »

Jméno: Fujara J. Sněhovlas
Rasa: Chiss/Firrerreo

Planeta narození: Correlia

Životopis: Narodil jsem se chisské ženě Flair Johnsonové a muži z rasy Firrerreo Rillaovi Sněhovlasovi. Moji rodiče mě dali do školy ve dvou letech. Vystudoval jsem Střední školu zdravotnickou. Vysoká škola už uběhla rychle teď pracuji pro výzkumnou laboratoř pro Bacta corporations. Nyní jsem vyslán na cestu pro nové druhy bakterií které by mohli být použity proti smrtelným nemocem. Během cesty vesmírem mě potkala elektromagnetická bouře a já spadl na nějakou zalesněnou planetu. Jediný kdo z posádky přežili jsem já a astrodroid R18 . Vydali jsme se na průzkumnou cestu této planety.

Schopnosti: Léčení, znalost rostlin, živočišných druhů a léčiv, dobrý ve vrhání předmětů a ovládání mysli (čtení myšlenek), znalost 21 jazyků

Hlavní zbraň: Termogranáty, a vibronůž

Poznámky: Mám IQ 200, vipadám jako Chiss s několika odlišnostmi ve zvycích a v barvě vlasů


Kontakt: 447-900-195

Volba Období: Nová Republika
Naposledy upravil(a) profesor Santusov dne 05.5.2008 12:53:03, celkem upraveno 3 x.
Ať tě provází síra

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... tak přihláška je v pořádku až na několik detailů ... v životopise tam máš Má loď potřebuje opravit a můj astro-medicaldroid S1-X1. , tady jsi nejsem jistý, jak jsi to myslel, takže pls upravit a vyber si nějakou zbraň, neříkám, že ji budeš muset pořád potřebovat, ale určitě ji budeš potřebovat, pokud nevíš jakou, tak to jen přidej sekci na zbraň a napiš, najde se cestou nebo něco podobného. Přecejenom galaxie je nebezpečné místo :-)
... a bokem(mimo přihlášku) mi upřesni jak myslíš ovládání mysli(pokročilá telepatie ?), takže jakmile dořešímd detaily, tak se tě ujmu, i když beru tak trochu jako výzvu ;)

... a ještě jeden detail, máš docela velkej avatar, jeho zmenšení by neuškodilo :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“