Dash Kerrten - přihláška

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Dash Kerrten - přihláška

Příspěvek od checkman »

Jméno:Dash Kerrten
Hodnost:Padawan
Planeta narození:Telos
Životopis:Narozen na Telosu.Tam jednou naši vesnici našly wampi a zabili mi rodiče a mě ani nevím co se to stalo najednou ta wampa co mě chtěla zabit zkrotkla jen mě očuchala a šla pryč...Své rodiče jsem pohřbil a musel jsem živit statek sám...Jednoho dne tam přiletěl mistr Jedi kyle Katarn a potřeboval opravit lod přišel do mého statku a vycítil ze mě silu.Tak mě odvezl na Yavin4 aby jsem se stal jediem.Mistři kteří mě cvičili se hodně střídali ale nakonec se jeden našel:Chuang Chingo mě vycvičil a jednou jsme měli misi na vyhledání přisluhovaču sithu tak mi zabili mistra přimo před očima a mě chtěli dostat na temnou stranu tak jsem odolal a pak zažehli meče já také a chvíli jsme bojovali pak mě usekli ruku a chtěli mě zabít v tu chvíli tam přišel Kyle Katarn a zabil toho sitha a zachránil mě.Pak mě odvezl zpět na Yavin4 a já tam čekal až se najde mistr který by mě vycvičil...
Barva světelného meče:Zelená
Světelný meč:

Kód: Vybrat vše

http://st.blog.cz/s/superstarwars.blog.cz/obrazky/14865137.jpg
Poznámky:Dobrý technik a výborný pilot,rád hraje sabacc a paazak a má jednu ruku mechanickou
Schopnosti:Vysoké skoky,léčení i ran naduši,manipulace s předměty
Styl boje se světelným mečem:Soresu
Naposledy upravil(a) checkman dne 12.5.2008 13:44:37, celkem upraveno 3 x.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

No, pominu-li chyby pravopisné, na které nijak zvlášť nehledím a také zatlačím pud někoho poučovat o tom, že se jedná o "Sílu" nikoliv o "silu", kterou z tebe vycítil Kyle Katarn (pokud jsi nechtěl napsat, že to byla síla, jak to z tebe bylo cítit) a že bych v těch poznámkách mohl pokračovat, tak jediné, co bych požadoval je, abys dopsal několik svých vlastností, tzn. zhodnoť toho člověka, jaký je... Je přísný, panovačný, má sklony ke vzteku, tedy k temné straně Síly... Cokoliv. A uprav trochu ten životopis, myslím si, že umíš napsat i lepší, tohle už není sci-fi, ani fantasy, ale nějaká pohádka od S. Spielberga.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od checkman »

njn Chuang Chingo bylo to jediny co me napadlo...nemel jsem dobrej den

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

No,nemyslel jsem zrovna to jméno mistra,ale to je jedno. Dnes se na to mrknu a s největší pravděpodobností budeš mít trénink ještě dnes.

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“