Andyn Toylle-Nová Republika(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Andyn Toylle-Nová Republika(Jordi Linx)

Příspěvek od StoVosum »

Jméno: Andyn Toylle
Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Corusant

Životopis před vstupem do řádu: Své rodiče jsem měl rád,ačkoliv se o mě moc nestarali,pořád se hádali až to nakonec skončilo otcovou sebevraždou poté,co se dozvěděl o matčině nevěře.Máma se z toho už nikdy nedostala a tak sem nástrahám dolního města čelil jen díky svým kamarádům,na které v životě nezapomenu.Někdy kolem 17tého roku života jeden z menších gangů zabil mého kamaráda kvůli pár kreditům,
a já ho prostě musel pomstít-v zuřivosti jsem holýma rukama pozabíjel polovinu toho gangu,ale nakonec by mě byli zabili.V poslední chvíli ale zasáhla holka se světelným mečem a zacránila mi život,já omdlel.Probudil jsem se na Yavinu, ta holka se jmenovala Messi a byla to padawanka-krásnější stvoření jsem neviděl.Říkala,že tady budu v bezpečí, že tady mě naučí jak ovládat své nadání ku prospěchu dobra.Nechápal jsem o čem mluví.Od té doby jsem jí neviděl.

Barva čepele: Stříbrná

Světelný meč: Rukojeť je ze stříbra, dlouhá tenká a elegantní

Styl boje: Niman a Shien

Schopnosti: předvídání pohybů v boji, pohyb předměty, velmi účinné odhazování, přes nelibost mistrů se chce naučit škrcení

Poznámky: nadevše miluje své kamarády-starší ho často kritizují že jedná pod vlivem emocí, nesnáší nesprvedlnost, skvělý řečník oblíbený v kolektivu, trocha zkušeností se odmykáním zámků (z corusantu)

Kontakt: icq 166104762

Období: Nová Republika
Naposledy upravil(a) StoVosum dne 12.1.2008 20:23:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... trochu upravit přihlášku - chybí kontakt a volba období(sice jsi ji uvedl v předmětu přihlášky, ale dopiš ji i sem. Potom ještě poupravit styl boje - vybrat si jednu z forem boje se světelným mečem. Pokud nevíš jaké jsou, tak se podívej do archívu v mandalorianskýcj válkách, tam je 6 hlavních popsáno a vysvětleno, vyber si maximálně dvě, které budeš umět lépe ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Hotovo :D

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Nyní si řádně pročti sekci pravidel, bude ti položeno několik otázek.

1. Rozhodneš se, že budeš hrát ještě v dalších obdobích, než sis nyní vybral, co učiníš?

a) edituješ stávající přihlášku, kde dopíšeš název postavy a nové období a informuješ o tom moderátora.

b) dáš "Reply" a vytvoříš zcela novou přihlášku

c) vytvoříš nové téma v sekci "Členové" a vše řádně znova vyplníš


2. krátký úryvek
Coruscant. Nad Coruscantem se vznášelo několik speederů. "Co tu děláš?" ozvalo se mi za zády. Co tady zase dělá? pomyslel jsem si.
Protože sis jistě pročetl tvar příspěvků a tedy víš, jak se označuje lokace, přímá řeč a myšlenky, tím pádem pro tebe bude editace tohoto textu zcela jednoduchá.

Pokud neodpovíš správně, bude tvůj výcvik na nějakou dobu oddálen.

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

1. a) edituji stávající přihlášku, dopíšu název postavy a období a informuji o tom moderátora

2. Corusant

Nad corusantem se vznášelo několik speederů. "Co tu děláš?" ozvalo se mi za zády. Co tady zase dělá? pomyslel jsem si.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Správně! Výcvik povolen. :)

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“