C-51256 'Greyface'

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kappa
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 04.10.2015 12:16:51

C-51256 'Greyface'

Příspěvek od Kappa »

Označení: C-51256 'Greyface'

Povolání: Klonový výsadkář sabotér

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta Narození: Kamino

Životopis: C-51256 byl naklonován, stejně jako tisíce dalších. Již od svých mladých let seskakoval z nejvyšších pater postelí, a tak se vychovatelé rozhodli už se s ním neštvat a hodit ho tam, kde může své umění měkkých dopadů zužitkovat. Poté prošel výcvikem seskoků a využívání speciálního vybavení. Mezi podobně založenými brzy objevil svůj talent pro destrukci všeho druhu, spolu s výzvídáním. V současnosti čeká na svou poslední tréninkovou misi před nasazením do akce.

Hlavní zbraň: DC-15s karabina

Záložní zbraň: vibročepel, Dc-15s poboční blaster

Další vybavení: nálože, datapad

Styl boje: Rád se skryje a až poté útočí do překvapených nepřátel, nebo se snaží nepřítele obejít a zaútočit z boku.

Typické úkoly: Ničení komunikací, generátorů, násilné získávání informací (v rámci bitvy), včetně mučení

Schopnosti: Mrštný, dobrý střelec na kratší vzdálenosti, podporuje morálku týmu, užívá si... vylepšený výslech pomocí řezných nástrojů

Poznámky: Trochu příliš povídavý, snaží se být s ostatními bezkonfliktní, ale v případě neústupnosti jedné ze stran je ještě vyeskaluje. Přibližně od pravého oka se mu k čelisti táhne pruh zašedlé kůže.

Rozsah znalostí: Vyhledám si cokoliv nebudu vědět.

Odhadovaná častost hraní: Přibližně dvakrát týdně.
Naposledy upravil(a) Kappa dne 09.10.2015 17:39:27, celkem upraveno 1 x.
Bügel erst unmittelbar vor Ausstieg öffnen.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: C-51256 'Greyface'

Příspěvek od Jordi Linx »

Ahoj, doufám, že jsi nečekal příliš dlouho.

Přihláška vypadá v pohodě, jen bych tě požádal o doplnění nějaké další specializace. Tolik výsadkářů zase nebylo a dá se očekávat, že většina misí bude seskok za hlavní linii a nějaká forma dalšího útoku. Takže to může být specializace jakožto odstřelovač, na výbušniny, sabotáže a mnoho dalšího. Nad tím se prosím zamysli a přidej si něco navíc.

Krom toho můžeme rovnou přistoupit ke klasickému vstupnímu testu znalosti pravidel. Dodržujeme tu jistou formu psaní příspěvků a pravidel, nicméně odpovědi na otázky se právě v pravidlech lehce nalézt.

Takže zodpověz prosím na následující otázky:
1, Kolik postav může mít hráč v jednom období?
2, Je možné umisťovat na fóru reklamu na jiná fóra?

V následujícím textu prosím správně uprav jeho tvar(formát myšlenek, lokace apod.), aby odpovídal pravidlům, které tu máme:

Coruscant, landspeeder:
Musel jsem se pevně držet, jak se mnou taxikář prudce jel napříč městem. Divokost jízdy mi tak znemožňovala pokoušet se o jakékoliv pozorování okolí nebo prostředí. Zdálo se to pomalu nekonečné, když vozidlo s mocným zabržděním konečně zastavilo. Musel jsem sbírat hodně vůle, aby veškerý obsah mého žaludku zůstal vevnitř.
Příště pojedu hromadným transportem,
pomyslel jsem si a hodně se přemáhal, abych nevypustil z úst jedinou nadávku.
15 kreditů,
ozvalo se zepředu a postaršímu bothanovi jsem tři pětikreditové čipy doslova hodil, když jsme rychle opouštěl jeho vozidlo. Konečně jsem měl tu hroznou cestu za sebou a mohl se soustředit na to, co mě čekalo. Vykročil jsem tedy vstříc senátní budově.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Kappa
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 04.10.2015 12:16:51

Re: C-51256 'Greyface'

Příspěvek od Kappa »

Jako specializaci bych se rozhodl pro sabotáže - tedy jak výbušniny (na mosty apod.), tak i například získávání dat z předsunutých základen, případně i základní hackování. Podobně upravím i přihlášku.

1) Pouze jednu
2) Je zakázána až na výjimky povolené adminem.

Coruscant, landspeeder:

Musel jsem se pevně držet, jak se mnou taxikář prudce jel napříč městem. Divokost jízdy mi tak znemožňovala pokoušet se o jakékoliv pozorování okolí nebo prostředí. Zdálo se to pomalu nekonečné, když vozidlo s mocným zabržděním konečně zastavilo. Musel jsem sbírat hodně vůle, aby veškerý obsah mého žaludku zůstal vevnitř.
Příště pojedu hromadným transportem,
pomyslel jsem si a hodně se přemáhal, abych nevypustil z úst jedinou nadávku.
15 kreditů,
ozvalo se zepředu a postaršímu bothanovi jsem tři pětikreditové čipy doslova hodil, když jsme rychle opouštěl jeho vozidlo. Konečně jsem měl tu hroznou cestu za sebou a mohl se soustředit na to, co mě čekalo. Vykročil jsem tedy vstříc senátní budově.
Bügel erst unmittelbar vor Ausstieg öffnen.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: C-51256 'Greyface'

Příspěvek od Jordi Linx »

Tak, vše v pořádku, změny v životopise taky, takže se pustíme do díla :)

Výcvik máš založen v sekci tomu odpovídající - dám ti sem i odkaz, pro rychlý přístup.
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =20&t=4523

Kdybys měl jakékoliv otázky, můžeš se ptát - ať už pomocí soukromé zprávy, nebo klidně i na chatu na hlavní stránce, pravidelně tu bývají zkušení moderátoři, kteří také rádi pomohou, když nebudu on-line.

Četnost odpovědí z mé strany - většinou nejpozději jednou za dva dny, kdyby se to z mé strany protahovalo, tak se klidně neboj zeptat - může se stát, že mám pracovně náročnější období :D
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“