C-5124 - 'Shrub' (Tady je Krakonošovo)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Etho
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.2.2015 18:30:50

C-5124 - 'Shrub' (Tady je Krakonošovo)

Příspěvek od Etho »

Jméno: C-5124, 'Shrub', kamarádsky urážen jako 'Scrub'

Povolání: Clone scout trooper

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk (klon)

Věk: 10 let

Planeta Narození: Kamino

Životopis: Byl naklonován jako tisíce dalších na planetě Kamino. Už od svých capartských let vynikal ve hře na schovávanou a nacházel zalíbení v jezení hlíny a listí. I to byly důvody, proč byl nakonec doporučen k výzvědným jednotkám, potom co byl shledán nedostatečně poslušným a chladnokrevným pro úkoly Covert Ops trooperů. Při jedné z tréninkových misí použil celý keř jako krytí pro helmu, což mu později vyneslo přezdívku 'Shrub'.

Hlavní zbraň: DC-15S s tlumičem

Záložní zbraně: Vibročepel, dva Dc-15s poboční blastery, EMP granáty

Další vybavení: maskovací barvy, makrobinokulár

Styl boje: Vyhýbá se přímé přestřelce, raději nepřítele překvapí ze zálohy.

Schopnosti: tichý pohyb, rychlý sprint, taktické plánování únikové cesty

Poznámky: Sarkastický, oblíbený mezi druhy, mezi nadřízenými už méně, dlouhé vlasy

Rozsah znalostí o SW: Většina knih, her, seriálů o klonových válkách, KotoRy, filmy, wookiepaedia

Odhadovaná častost hraní: Jednou až dvakrát týdně.

#nohomobarva
Caesar>Bismarck>Darth Vader>Jesus

69>42>420>88>96

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Baf! Tak tedy...

Přihláška je naprosto přesná pro klonového vojáka, jednoduše stručná, nakonec tady toho není ani moc co navymýšlet.
Jestli sis nepřečetl pravidla, tak to udělej, protože teď ti z nich položím pár uvítacích otázek, než přejdeme k samotnému příběhu. Je to ochrana proti lamám, kterým se pak musí vysvětlovat všechno za chodu, což atmosféře nesvědčí.

1) Má holka/kluk, sourozenec, rodič, potomek, spolubydlící nebo prababka ze sedmého kolena chtějí taky hrát na Akademii a sdílí se mnou internetové připojení, co je potřeba v takovém případě udělat, aby se předešlo do budoucna nedorozuměním?
2) Co říká odstavec 2, bod 2, pravidel fóra? 8)
3) Jaká je maximální dovolená délka podpisu, který se zobrazuje pod každým příspěvkem?
4) Uprav text do podoby herního příspěvku:

Garqi, lesy okolo separatistické pevnosti: Do prdele, myslím, že mě viděl, řekl jsem do komunikátoru v helmě, jakmile se po zuby ozbrojený obrněnec na hradbách náhle zastavil, a okamžitě zastrčil hlavu zpátky do koruny vysokého košatého stromu, na kterém jsem seděl. Jo, viděl, dodal jsem, když se mým směrem rozlétla sprška červeně svítících blasterových střel a pročísla listoví nade mnou, načež jsem sundal ze zad ostřelovací pušku a o pár úderů srdce později opět vykouknul s průzorem přilby přitisknutým na puškohled. Tumáš, problesklo mi hlavou, když jsem namířil přímo na jeho levé oko a stisknul spoušť.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Etho
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.2.2015 18:30:50

Re: C-5124 - 'Shrub' (Tady je Krakonošovo)

Příspěvek od Etho »

1) Je vhodné napsat soukromou zprávu administrátorovi a zmínit to i v přihášce.
2) HAIL ADMINI A MODEŘI, NAŠI VĚČNÍ VLÁDCOVÉ, SLUNCE NAŠICH ŽIVOTŮ A OCHRÁNCI VŠEHO DOBRÉHO. Ehm, hráči by měli adminy a modery respektovat.
3) 300 znaků.

Text:
Garqi, lesy okolo separatistické pevnosti:

Do prdele, myslím, že mě viděl,
řekl jsem do komunikátoru v helmě, jakmile se po zuby ozbrojený obrněnec na hradbách náhle zastavil, a okamžitě zastrčil hlavu zpátky do koruny vysokého košatého stromu, na kterém jsem seděl.
Jo, viděl,
dodal jsem, když se mým směrem rozlétla sprška červeně svítících blasterových střel a pročísla listoví nade mnou, načež jsem sundal ze zad ostřelovací pušku a o pár úderů srdce později opět vykouknul s průzorem přilby přitisknutým na puškohled.
Tumáš,
problesklo mi hlavou, když jsem namířil přímo na jeho levé oko a stisknul spoušť.
Caesar>Bismarck>Darth Vader>Jesus

69>42>420>88>96

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

1) Správně
2) Velmi správně :)
3) Správně
4) A také správně

K příběhu přejdeme co nejdříve. Dneska už to pravděpodobně nebude, ale i tak co nejdříve. A teď otázečka, chtěl bys začínat na Geonosis, brzy po nebo až někdy v průběhu války?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Etho
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 08.2.2015 18:30:50

Re: C-5124 - 'Shrub' (Tady je Krakonošovo)

Příspěvek od Etho »

Rád mám všechny fáze války (to nezní úplně dobře), takže dilema Geonosis/později nechám kompletně na tom, z čeho se ti bude lépe/snadněji vytvářet příběh.
Caesar>Bismarck>Darth Vader>Jesus

69>42>420>88>96

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“