Kayl Flanx

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Bukelopeles
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 19.1.2015 14:10:15

Kayl Flanx

Příspěvek od Bukelopeles »

Meno: Kayl Flanx

Titul: Padawan

Rasa: Človek

Rok narodenia: 40 BBY

Planéta narodenia: Moorja

Životopis postavy:
Narodil som sa na planéte vnútorného okraja galaxie zvanej Moorja. Pochádzam zo sedem člennej rodiny. Môj otec pracoval v dole na ťažbu soli a všetky krvopotne zarobené kredity odkladal na lepší život pre celú rodinu. Keď som mal jeden a pol roka mojim rodičom sa vyskytla príležitosť ako opustiť Moorju. Za vidinou lepšieho života sme nastúpili do republikového transportu, ktorý mal namierene bližšie k jadru Republiky. Počas letu bol transport napadnutý pirátmi. Tesne pred útokom sa podarilo kapitánovi transportu vyslať núdzoví signál. Tento útok zaujal Republikový senát, ktorý poslal na záchrannú misiu záchranný tým vedený rytierom Jedi. Po príchode záchranného tímu na palubu poškodeného transportu bolo navonok jasné, že posádka a cestujúci takýto útok nemohli prežiť, ale rytier Jedi cítil malé chvenie v Sile a bol presvedčený, že niekto musel útok prežiť. Pustil sa do hľadania preživších až sa mu nakoniec podarilo nájsť malého chlapčeka zabaleného v deke ukrytého vo ventilačnej šachte. Keď ma rytier Jedi zobral do svojej náruče, naše pohľady sa skrížili a mne sa objavil malinký úsmev na tvári. V tom okamihu rytier Jedi pocítil ako to drobné chvenie v Sile prestalo. Rozpoznal vo mne cit pre Silu a zobral ma na Coruscant. Bol som zverený do náhradnej rodiny s tým, že keď dovŕšim vek troch rokov, tak budem prijatý do výcviku. Aspoň takto mi to bolo všetko povedané. V Chráme Jedi som spočiatku navštevoval hodiny majstra Yody až dokým som nedosiahol potrebný vek na to aby som sa stal padawanom a bol mi pridelený majster.

Farba čepele: fialová

Svetelný meč: jednoduchý jednočepeľový

Štýl boja so svetelným mečom:Forma II – Makashi, Forma IV - Ataru

Schopnosti: vysoké skoky, základné schopnosti levitácie objektov, predvídanie, vycítenie v Sile

Schopnosti ako rytier Jedi: zdokonalenie v predchádzajúcich schopnostiach,bojová meditácia

Vzhľad, poznámky: 170 cm vysoký, štíhli, krátke čierne vlasy, zelené oči, obetavý, veľmi bystrí, zhovorčivý

Rozsah znalostí o SW: Stará aj nová filmová trilógia, serial Rebels, všetky dostupné SW knihy v sk/cz, hry KOTOR 1,KOTOR 2, Jedi outcast 1,2, všetky dalšie dostupné hry SW

Odhadovaná častnosť hrania: Som k dispozícii každý deň

Kontakt: e-mail: bukelopeles@gmail.com

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Kayl Flanx

Příspěvek od Phate »

Vítám tě mezi námi na Akademii :) Díky nižší aktivitě moderátorské obce se tě ujmu já, protože čekání na někoho dalšího by tě nejspíš po chvli odradilo.
Co se týče přihlášky, nemám nějaké větší výhrady. Akorát by možná chtělo rozepsat kde jsi přišel k fialovému krystalu, neboť ty nebyly v té době až tak obvyklé. A možná sepsat něco o charakteru postavy.

Dál se tě zeptám, jak starý chceš aby Kayl byl při začátku hraní? A ještě ti dám krátký nováčkovský test:

1) Kdo všechno může přispívat do archívů?
2) Kolik postav může mít hráč v jednom období?
3) V jakém případě je možné používat vulgární, nebo urážlivé vyjadřování?
4) Uprav příspěvek podle pravidel fóra:

Coruscant, zapadlá ulička: Běžel jsem co mi síly stačily. Dvojice mužů mne pronásledovala už dobrých dvacet minut a mne pomalu začly docházet síly. Zahnul jsem do ulice po mé pravé straně a snažil se najít cestu do nějaké rušnější čtvrti na tomto patře.
O co jim de kruci, nebylo to víc než tři stovky. Problesklo mi hlavou, když jsem míjel dvojici ustrašených rodianů kšeftujích s nějakým kořením. Hej dávej bacha! zakřičel jeden z nich, ale to už jsem zahnul za další roh, kde se přede mnou konečně rozprostřela rušná ulice čítající desítky tvorů, kteří by mi mohli dopřát kýžený úkryt.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Bukelopeles
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 19.1.2015 14:10:15

Re: Kayl Flanx

Příspěvek od Bukelopeles »

Ahoj, ďakujem že si sa ma ujal.

K tomu fialovému krištálu, Chcel by som ho nadobudnúť počas výcviku a celkovo chcel by som si vytvoriť meč počas vycviku, lebo postava predsa musi k meču nejako prísť a nie ho uz mať, kedze moja postava je od utleho veku v Chráme, este by som chcel aby moja postava mala pocas vycviku 8 max 10 rokov...a ak by sa dalo tak pocas MISIÍ by som chcel nadobudnut nejake skusenosti pilotovania malej bojovej stihacky napr.. X-ving.... ovsem ak je toto mozne...

K charakteru: obetavý, veľmi bystrí, zhovorčivý, zábavný ale málokedy prejavý svoje emócie, nie vždy disciplínovany (porušenie pravidiel mu nerobý problém)



Test:
1. Do archívu môžu prispievať iba archivári a moderátori, ale moderátori musia byť predtým schválený alebo aspoň konať s vedomím vrchného archivára. žiadne ďalšie osoby niesu oprávnené prispievať do archívu ak nemajú zvolenie vrchného archivára.

2.Je zakázané mať v jednom období viac než jednu aktívnu postavu (tým jest aktívna misia alebo výcvik).

3.Výnimku z tohoto pravidla tvorí vyjadrovanie v priamej reči a v myšlienkach postáv v hre. Charaktery v záujmu zachovania reálnosti sú a môžu byť občas vulgárne.

4.
Coruscant, zapadlá ulička:

Běžel jsem co mi síly stačily. Dvojice mužů mne pronásledovala už dobrých dvacet minut a mne pomalu začly docházet síly. Zahnul jsem do ulice po mé pravé straně a snažil se najít cestu do nějaké rušnější čtvrti na tomto patře.
O co jim de kruci, nebylo to víc než tři stovky. Problesklo mi hlavou, když jsem míjel dvojici ustrašených rodianů kšeftujích s nějakým kořením. Hej dávej bacha! zakřičel jeden z nich, ale to už jsem zahnul za další roh, kde se přede mnou konečně rozprostřela rušná ulice čítající desítky tvorů, kteří by mi mohli dopřát kýžený úkryt.

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Kayl Flanx

Příspěvek od Phate »

Tím jsi mi celkem ulehčil vymýšlení výcviku. Zaměřím ho na okolnosti nalezení krystalu atd. Pokud tedy nevadí, tak bych začal hru, kdy bude Kaylovi 10. Přeci jen 8 let je na padawany ještě brzo a jde spíš o bandu harantů :D
Zlepšení v pilotování uritě nebude problém. Nějakou menší stíhačku mu seženeme :)

Test je v pořádku, akorát piš přímou řeč na nový řádek a pokud možno, tak s uvozovkami. Na tom tmavém pozadí se to tučné písmo v textu ztrácí.
Výcvik se pokusím nahodit co nejdříve :yoda:
“There’s no blade as keen as surprise.”


Bukelopeles
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 19.1.2015 14:10:15

Re: Kayl Flanx

Příspěvek od Bukelopeles »

Dobre, suhlasim s tym vekom, ano budem sa snazit to davat zvlast do riadku, este mam taku malicku otazocku, potrpis si na diakritiku?

Dakujem, uz sa tesim na vycvik, som tu takmer 22 hod denne :P

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Kayl Flanx

Příspěvek od Phate »

No... Měly by ty příspěvky nějak vypadat, tzn. včetně diakritiky, ale jestli píšeš na nějakém mobilní zařízení, tak jsem ochotný to tolerovat. Každopádně bych byl rád, kdyby ses snažil jí používat jak nejvíc to půjde :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Bukelopeles
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 19.1.2015 14:10:15

Re: Kayl Flanx

Příspěvek od Bukelopeles »

Okey, budem to dodržiavať

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Kayl Flanx

Příspěvek od Phate »

Výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4452
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“