Chess Peacewallker

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sikilik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 18.12.2013 14:24:05

Chess Peacewallker

Příspěvek od Sikilik »

Jméno: Chess Peacewallker
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Planeta: Naboo
Rok narození: 47 BBY
Životopis: Můj otec byl členem nabooské stráže. Matka nepracovala, protože při těžkém úrazu přišla o nohy, a ani bacta ji nedala dohromady. Měl jsem také starší sestru Naam. Když mi bylo kolem čtyř let, přileťel na Naboo jistý diplomat (ukázalo se, že to byl Jedi) a ten ve mně ucítil sílu. Po dlouhém rozhovoru Jedie s mým otcem, nakonec otec souhlasil s tím, že se ze mě stane jedi a pomohl zabalit si věci. Poté jsem se se všemi rozloučil a se slzami v očích jsem opustil Naboo. Na Coruscantu jsem byl odveden do chrámu a přijat mezi Jedie. Prvních pár dní nás začali seznamovat se sílou a Jedijským kodexem. Seznámil jsem se tam i s mým nejlepším přítelem Jueenem.
Barva meče: Zelená
Meč: Jeden jednočepelový meč
Styl boje: Ataru
Schopnosti: Předvídání budoucnosti, schopnost pohybovat malými předměty.
Schopnosti jako rytíř Jedi: Pohybování velkými předměty, odražení.
Vzhled, poznámky: Hnědé vlasy, zelené oči, vysoká postava, má velkou trpělivost a učenlivost, dobrý pilot, nesnáší povýšené lidi. Zajímá ho historie a staré spisy.
Znalosti o SW: Obě dvě trilogie, hry Jedi outcast a jedi academy, kniha Darth Bane Cesta zkázy, info ze star wars wiki.
Odhadované hraní: Nejméně jednou za dva dny.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Sikiliku, v první řadě tě ti přeji veselé vánoce :) V druhé řadě tě vítám tady u nás na Akademii a zatímco se my moderátoři budeme ještě rozhodovat, kdo z nás se ujme tvojí postavy, já zhodnotím tvou přihlášku.

První věc - jméno. Opravdu se chceš jmenovat "Šachy"? Jestli po tom opravdu tak toužíš, bránit ti nebudu, ale vystavuješ se riziku, že kvůli jménu si z tebe postavy, co budeš v průběhu příběhu potkávat, budou dělat prdel. Příjmení "Peacewalker" mi také připadá poněkud děsné, zkus si vymyslet jiné, případně ti můžu sám nějaké navrhnout, potenciálních jmen pro postavy mám zapsaných spoustu.

Úraz matky - kdysi dávno v jedné předaleké galaxii byla prostetika již běžnou součástí života. Matka tak mohla dostat robotické nohy a zapojit se když už ne plnohodnotně, tak aspoň uspokojivě zpět do života, obzvlášť, když její manžel pracoval na pozici, kde si rozhodně nemohl stěžovat na finance. Viz třeba Skywalkerové, Anakin i Luke měli prostetickou ruku a jak jim to šermovalo, natož třeba po své proměně v Darth Vadera byl Anakin, již více stroj než člověk, pořád velmi nebezpečný.

Další věc - kolik si představuješ, aby tvojí postavě bylo v době začátku hraní? Potom mezi misemi se bude dát různě skákat, nebo na sebe budou moct klidně i těsně navazovat, to všechno záleží na tom, jak se jako hráč se svým moderátorem domluvíš.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Sikilik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 18.12.2013 14:24:05

Re: Chess Peacewallker

Příspěvek od Sikilik »

Štastné a veselé!
Šachy, bože :D. S vlastním jménem, bych se chtěl poprat sám. S příjmením, bys mi mohl pomoci.
Ten úraz nějak přepíšu, popř. úplně vynechám.
Postavě by mohlo být, tak kolem 19-ti let. Krátce, před tím, mohl složit padawanské zkoužky.
V co nejbližší době, se pokusím opravit popis postavy, a snad, už bude vyhovovat.
P.S. O svátcích se sem, tak často nedostanu, ale pokusím se, co nejčastěji.
Jinak díky za opravu a za přání.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“