Přihláška - Jarem Kassel [Lance]

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Přihláška - Jarem Kassel [Lance]

Příspěvek od MartyP »

Jméno: Jarem Kassel
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Rok narození: 42 BBY
Planeta narození: Alderaan
Životopis: Narodil jsem se do rodiny plné archivářů a knihomolů, takže jsem místo různých pohádek na dobrou noc jsem vždy posloucal různé legendy a dobrodružství rytířů Jedi a Sithů. A právě tak začala má touha po tom, abych více věděl o Síle. Nejvíce ze všech povídek mě fascinovaly života rytířů Jedi, kteří byli všelijak lákáni Temnou stranou Síly. Při jedné ze svých mnoha misí potřeboval jeden mladý Jedi, na jehož jméno si už nepamatuji, radu v našem rodinném archivu. Dodnes si z vyprávění pamatuji, jak má matka hledala informace v databázi a já nevěřícně koukal na světelný meč mladého Jediho. Ten si mého údivu všiml, a když se na mě podíval, v jeho očích bylo vidět zamyšlení a tak, když našel své informace, odvedl mou matku stranou a když se vrátili, nikdo nevěděl, jestli je matka šťastná nebo smutná. Jedi jí totiž pověděl, že ve mě cítí citlivost k Síle a že mě musí odvést do Chrámu Jediů, kde budu vycvičen a budu sloužit Republice. Já byl samozřejmě nadšen, ale jen do té chvíle, než mi matka vysvětlila, že je kvůli tomu musím opustit. A tak jsem tedy navštěvoval hodiny mistra Yody a netrpělivě čekal na chvíli, kdy mi bude přidělen mistr.
Barva čepele: Modrá
Světelný meč: Jeden jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem: Shii Cho, Soresu
Schopnosti: Vysoké skoky, manipulace s objekty
Schopnosti jako rytíř Jedi: Pokročilá manipulace s objekty, léčení
Vzhled: Přibližně 175 cm vysoký, tmavě hnědé vlasy, tmavě hnědé oči, rád pomáhá lidem a přátelí se s nimi, občas si rád zavtipkuje
Znalosti SW: Stará i nová sága, KoTOR I, Battlefront I, Battlefront II, Jedi Academy, Jedi Outcast, něco z ToR, trilogie o Hanu Solovi, hodně načteno z Atlasu postav
Odhadovaná častost hraní: cca 1-2x týdně, za pozitivních podmínek možná i víc
Kontakt: martinpatkos@seznam.cz
Naposledy upravil(a) MartyP dne 08.4.2013 14:20:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška - Jarem Kassel [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

V poriadku - vyzerá to fajn, myslím že sa toho ujmem :-)

Mám pre teba len jednu otázku: Máš presný vek v ktorom chceš začať hru, alebo ti vyhovuje cca 13 ?

Ako novému hráčovi ti nahadzujem vstupný test z Pravidiel fóra:

1. Koľko účtov a koľko postáv môžeš mať na akadémií?
2. Čo musíš urobiť, aby si získal hodnosť "Rytier Jedi" ?
3. Čo hovorí druhý odsek pravidla 15, Základných pravidiel fóra?
4. Uprav text podľa predpísanej štruktúry (vybral som ti český text):

Coruscant, Chrám Jediů
V místnosti panovala tma tmoucí, cítil jsi však, že jsou přítomní další Jediové a je jich spousta. Mučivé ticho prořízlo sborové zabzučení zažehnuvších se světelných mečů, které zářily všemožnými barvami. Fialová čepel mistra Windu, zelená čepel mistra Fista, modrá čepel mistra Kenobiho, žlutá čepel mistra Gazliho. Zelená čepel mistra Yody, o poznání kratší než ty ostatní.
Páni, tak tohle bylo to překvapení, pomyslel sis.
Všichni mistrové stáli v kruhu s kápěmi na hlavách a jako jeden sklonili své meče k zemi. Pak mistr Yoda promluvil.
Přistup blíže, Padawane. Jménem Rady Jediů, z vůle Síly, tě prohlašuji Jediem.
Skokem se vymrštil ze svého křesílka a čistým sekem ti useknul padawanský copánek, který ti spadnul k nohám.
Rytířem Republiky, dokončil velmistr Řádu svými slovy ceremoniál.

(text by Shisco©)

Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Re: Přihláška - Jarem Kassel [Lance]

Příspěvek od MartyP »

Lance Skywalker píše:V poriadku - vyzerá to fajn, myslím že sa toho ujmem :-)

Mám pre teba len jednu otázku: Máš presný vek v ktorom chceš začať hru, alebo ti vyhovuje cca 13 ?

Ako novému hráčovi ti nahadzujem vstupný test z Pravidiel fóra:

1. Koľko účtov a koľko postáv môžeš mať na akadémií?
2. Čo musíš urobiť, aby si získal hodnosť "Rytier Jedi" ?
3. Čo hovorí druhý odsek pravidla 15, Základných pravidiel fóra?
4. Uprav text podľa predpísanej štruktúry (vybral som ti český text):

Coruscant, Chrám Jediů
V místnosti panovala tma tmoucí, cítil jsi však, že jsou přítomní další Jediové a je jich spousta. Mučivé ticho prořízlo sborové zabzučení zažehnuvších se světelných mečů, které zářily všemožnými barvami. Fialová čepel mistra Windu, zelená čepel mistra Fista, modrá čepel mistra Kenobiho, žlutá čepel mistra Gazliho. Zelená čepel mistra Yody, o poznání kratší než ty ostatní.
Páni, tak tohle bylo to překvapení, pomyslel sis.
Všichni mistrové stáli v kruhu s kápěmi na hlavách a jako jeden sklonili své meče k zemi. Pak mistr Yoda promluvil.
Přistup blíže, Padawane. Jménem Rady Jediů, z vůle Síly, tě prohlašuji Jediem.
Skokem se vymrštil ze svého křesílka a čistým sekem ti useknul padawanský copánek, který ti spadnul k nohám.
Rytířem Republiky, dokončil velmistr Řádu svými slovy ceremoniál.

(text by Shisco©)
V případě, že by jsi se mě ujal, je mi jedno v jakém věku chci začít, nechám to na tobě :)
1) Každý smí mít pouze jeden profil, ale pokud někdo žije ve společné domácnosti a více lidí chce mít účet na Akademii, tak to musí ohlásit adminům a zmínit to v přihlášce. Co se týče postav, tak každý může mít max. 1 postavu v každém období a jinou postavu si může založit až se souhlasem moderátora, který posoudí jestli je způsobilý a jestli si tu postavu zaslouží.
2) Právo na tuto hodnost má ten, kdo úspěšně absolvoval výcvik a jednu misi, přičemž jeho hlavní charakter je Jedi.
3) Nesmíme si přivlastňovat věci, které jsou tady na fóru.
Pokud někdo prezentuje své dílo na fóru, tak své vlastnictví de facto propůjčuje, nesmí ho mazat a musí být jasně uvedeno, že právě on je autorem díla.
Veškeré příspěvky se stávají majetkem fóra.
Za příspěvky zodpovídá autor.
4) Coruscant, Chrám Jediů
V místnosti panovala tma tmoucí, cítil jsi však, že jsou přítomní další Jediové a je jich spousta. Mučivé ticho prořízlo sborové zabzučení zažehnuvších se světelných mečů, které zářily všemožnými barvami. Fialová čepel mistra Windu, zelená čepel mistra Fista, modrá čepel mistra Kenobiho, žlutá čepel mistra Gazliho. Zelená čepel mistra Yody, o poznání kratší než ty ostatní.
Páni, tak tohle bylo to překvapení, pomyslel sis.
Všichni mistrové stáli v kruhu s kápěmi na hlavách a jako jeden sklonili své meče k zemi. Pak mistr Yoda promluvil.
Přistup blíže, Padawane. Jménem Rady Jediů, z vůle Síly, tě prohlašuji Jediem.
Skokem se vymrštil ze svého křesílka a čistým sekem ti useknul padawanský copánek, který ti spadnul k nohám.
Rytířem Republiky, dokončil velmistr Řádu svými slovy ceremoniál.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška - Jarem Kassel [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Test je v poriadku... len teraz mám trochu veľa práce, preto očakávaj výcvik tak do dvoch dní, ďakujem za pochopenie.

Lance

Uživatelský avatar
MartyP
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 07.4.2013 20:20:26

Re: Přihláška - Jarem Kassel [Lance]

Příspěvek od MartyP »

Nevadí, kdo si počká, ten se dočká :) budu se těšit :)

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Přihláška - Jarem Kassel [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

tak teda budeš mať 13, aby si to mal reálne :D

Výcvik založený, lock.

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4014

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“