přihláška Samuel Sevill

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

přihláška Samuel Sevill

Příspěvek od Tom Marx »

Jméno: Samuel Sevill
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Narodil se na Coruscantu v jednom z těch velkokapacitních mrakodrapů. Žil od mala jen s matkou, otce si nepamatuje. Matka o něj měla strach protože byl její jediné dítě a další už mít nemohla. Jednoho dne ho probudily hlasité zvuky. Kolem okna prolétl záblesk z blasteru. Vstal a běžel se podívat co se děje. Matka ho chtěla zastavit a říkala mu že je to moc nebezpečné ale on se jí vyškubl a vyběhl ven. Venku byla zuřivá přestřelka. Spousty zakuklených osob které Sam znal jako pouliční pobudy co prodávali drogy a nelegální zboží stříleli z blasterů na nějaké místo mezi domy. Sam jako v tranzu fascinovaně hleděl na prolétající střely když ho někdo strhl k zemi. Tvrdě dopadl na zem. Na místo kde před chvilkou stál dopadl tepelný detonátor. Oslnivý výbuch na chvíli osvětlil setmělou čtvrť. Pohlédl na svého zachránce. Byl to vysoký, hnědovlasý muž s pronikavýma očima v černém plášti. Jedi.napadlo ho. Muž ho zatlačil do výklenku a řekl mu aby tu zůstal a nikam nechodil. Pak aktivoval svůj světelný meč a rozběhl se proti dealerům. Zanedlouho byl klid. Bez zbraní už žádný z těch pobudů nebyl tak odvážný. Mnoho z nich se rozprchlo a zbytek se pokorně vzdal. Jedi se vrátil pro Sama, skrytého ve výklenku. Optal se ho jestli je vpořádku a kde bydlí. Pak ho odvedl zpět domů. Samova matka byla štěstím bez sebe že se mu nic nestalo. Jedi s ní začal mluvit o něčem že je chlapec citlivý na sílu, že by ho mohli cvičit.....atd. Vůbec mu tenkrát nerozuměl ale věděl že by moc chtěl jít s tím mužem a umět to co on. Po dlouhém přemlouvání nakonec matku přesvědčil a ona svolila aby s ním mohl jít.Sam si sebou vzal nejpotřebnější věci a vykročil společně s tím tajemný Jedim do noci.Druhého dne malý pětiletý chlapec jménem Samuel Sevill stál před radou Jediů.
Ptali se ho na spousty složitých otázek a když Sam odpověděl, měřily si ho zamračenými,zamyšlenými pohledy.Sam měl pocit že odpovídá na všechny otázky špatně a začínal být nervozní.Nakonec mu zdělili že bude učedníkem a přiřadili ho k ostatním younglingům. Svého mistra dostal dříve než bylo u ostatních zvykem a už ve svých devíti letech měl svůj vlastní světelný meč.Překvapoval ostatní mistry tím, že ve svém mladém věku si neobvykle rychle a dobře osvojuje taktiky boje se světelným mečem a dokáže snadno hýbat předměty.Svého mistra si Sam velmi oblíbil přesto že byl na něj velmi přísný a výcvik také nebyl žádný med.Když bylo Samovi patnáct let odletěl jeho mistr na důležitou misi ze které se už nevrátil.Při návratu na Corruscant jeho loď sestřelili. Nikdo to nepřežil.Sama smrt svého mistra velice poznamenala.Stal se tzv."osiřelým padawanem" a na svého nového mistra čeká dodnes.
Barva čepele: světle modrá
Světelný meč:jeden jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem: ovládá Shii Cho, Makashi, začátečník v Soresu
Schopnosti: od mala fyzická zdatnost, rychle se učí styly boje se světelným mečem, umí hýbat předměty (speciální nadání na likvidaci svých i cizích světelných mečů)
Schopnosti jako rytíř Jedi: skvělý bojovník se světelným mečem, pokročilé hýbání a zvedání věcí, telekineze
Povaha: klady - rád si povídá,přátelský, veselý, vždy rád pomůže
zápory - roztěkaný, netrpělivý, náladový, rád vtipkuje na cizí účet (i v situacích ve kterých se to nehodí)
Vzhled, poznámky:na svůj věk je malý cca.155 cm,bledý, modré oči, černé vlasy, na první pohled nenápadný, ale zdání klame, kvůli své roztěkanosti má potíže s meditací
Rozsah znalostí o SW: Stará a nová trilogie, obecné znalosti
Odhadovaná častost hraní: Minimálně jednou za tři dny
Kontakt: sam.sevill@seznam.cz (e-mail čistě na SW, plně funkční)
Naposledy upravil(a) Tom Marx dne 08.11.2012 20:57:26, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Nazdárek.

Životopis se zdá být v pořádku a vzhledem k tomu, že nikdo z ostatních si tě nepovšimnul, popadnu tě svými moderátorskými pařáty já.

Jedna věc, co mi nesedí, je barva čepele tvého světelného meče - takový hybrid mi zrovna moc pod nos nejde. Nejčastější barvy krystalů do světelného meče v tomto období byly modrá a zelená, bylo samozřemě možné mít i jinou barvu, ale nebylo to tak časté. Žlutá, oranžová, fialová, azurová, stříbrná, mistryně Adi Gallia dokonce používala jako Jedi červený meč.

Druhá věc, co mi nesedí - Coruscant se píše s jedním r. Kromě toho už nemám problém s ničím. Přejděme tedy ke vstupnímu testu:

1) Za jakých podmínek je povoleno na Akademii používat sprostých či hrubě urážlivých výrazů?
2) Co musím udělat, když si chci vytvořit další herní postavu a hrát jich víc současně? Jsem něčím omezený?
3) Uživatelský avatar. Jaká je jeho maximální povolená velikost?
4) Uprav text do podoby herního příspěvku:

Chrám Jedi, Coruscant
Všichni jsme Jediové. Síla mluví skrze nás. Skrze naše činy, Síla prohlašuje sebe a co jest skutečné. Dnes jsme tady, abychom vzali na vědomí, co Síla prohlásila, pronesl hlas velmistra Yody, přičemž se zelená čepel jeho světelného meče s typickým zabzučením probrala k životu. Hned ji následovaly další, modrá čepel mistra Kenobiho, zelená čepel mistra Fista, fialová čepel mistra Windu, oranžová mistra Koona a žlutá mistra Gazliho.
Tak tohle jsem teda opravdu nečekal, napadlo mě. Pak malý moudrý zelený mistr pokračoval v ceremoniálním proslovu.
Přistup blíže, Padawane. Jménem Rady Jediů, z vůle Síly, tě prohlašuji Jediem. Rytířem Republiky.
S těmi slovy k tobě přistoupil a čistým švihem svého krátkého světelného meče mi useknul padawanský copánek.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: přihláška Samuel Sevill

Příspěvek od Tom Marx »

1. Je zakázáno na Akademii používat jakýchkoliv hrubých nebo vulgární výrazů ( výjímka je přímá řeč nebo myšlenky hraných postav)
2. Není dovoleno mít v jednom období více jak jednu postavu. V jiném období si hráč může vytvořit novou postavu po dokončení výcviku nebo dohodě s moderátorem.
3. 150x200 pixelů (šířka x výška)

4.Chrám Jedi, Coruscant
Všichni jsme Jediové. Síla mluví skrze nás. Skrze naše činy, Síla prohlašuje sebe a co jest skutečné. Dnes jsme tady, abychom vzali na vědomí, co Síla prohlásila pronesl hlas velmistra Yody, přičemž se zelená čepel jeho světelného meče s typickým zabzučením probrala k životu. Hned ji následovaly další, modrá čepel mistra Kenobiho, zelená čepel mistra Fista, fialová čepel mistra Windu, oranžová mistra Koona a žlutá mistra Gazliho.
Tak tohle jsem teda opravdu nečekal napadlo mě. Pak malý moudrý zelený mistr pokračoval v ceremoniálním proslovu. Přistup blíže, Padawane. Jménem Rady Jediů, z vůle Síly, tě prohlašuji Jediem. Rytířem Republiky.
S těmi slovy ke mě přistoupil a čistým švihem svého krátkého světelného meče mi useknul padawanský copánek.

P.S.:Omlouvám se za velké zpoždění, už se to nestane.
Naposledy upravil(a) Tom Marx dne 03.11.2012 15:49:38, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

1: Ano
2: Ano
3: Ano

4:
Má to být [ u ]Chrám Jedi, Coruscant[/ u ], ne [ url ]Chrám Jedi, Coruscant[/ url ].

Dál jsou to odstavce. Udělal jsem je tam, protože se v textu pak líp orientuje. NEMAŽ JE. A sám čas od času taky odřádkuj.
Přímá řeč začíná NA NOVÉM ŘÁDKU, myšlenky postavy TAKY.
Dál - mažeš mi mezery za tečkami. BOŽE, PROČ? Za tečkou, která ukončuje větu, je VŽDYCKY mezera - to tě v informatice neučili? Za čárkou zrovnatak.

Prosím, abys to opravil, stejně jako barvu světelného meče. Vyber si buď modrou nebo fialovou, hybrid mezi nimi ti neuznám.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Jejda, tys už to dávno opravil... Myslel jsem, že napíšeš nový příspěvek, něco na způsob "opraveno", protože potom se to zobrazí v náhledu jako nový příspěvek. Když to upravíš, tak se mi to nikde nerozsvítí a já si toho nevšimnu... Každopádně se omlouvám.
Je tam ale ještě jedna poslední věc - vážně chceš hrát za desetiletého kluka? Mně by se spíše hodilo tě postaršit aspoň na patnáct nebo na šestnáct, přeci jen bys už mohl být v padawanském výcviku docela pokročilý, navíc bys mistra znal dýl a bylo by to tak pro postavu větší trauma...
A další věc ohledně hraní - budeš chtít hrát už za Klonových válek, nebo ještě před nimi?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Tom Marx
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 06.10.2012 07:03:54

Re: přihláška Samuel Sevill

Příspěvek od Tom Marx »

Dobře, já se teda postarším na 15. Mám raději Klonové války, takže během nich. (Mám to upravit i v životopisu?)

Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Ano, bude to tak lepší. I když do toho životopisu není potřeba příliš vrtat. Stačí ten věk a to, žes přišel o mistra právě v těch 15.
Výcvik ti založím dneska během večera.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3857&p=60269#p60269
L.O.C.K.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“