Kahria Sergar (GD)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Kahria Sergar (GD)

Příspěvek od Heinz »

Jméno: Kahria Sergar

Titul: Padawan

Rasa: Zabrak

Věk 15

Planeta narození: Frithia

Životopis postavy: Své rodiče si nepamatuju, jak bych taky mohla, vždyť adepty Jediové vybírají už v skoro batolecím věku, mně bylo tehdy pět let. Přesto ale vím, že pocházím z planety Frithia, zabracké kolonie. Až do osmi let se mi zdával sen, v kterém, jak předpokládám, jsem vídala obličej své matky, obličej, který se mi zapsal do paměti, ačkoliv si nemohu být jistá, jestli není jen vysněný. Každopádně stále v hloubi duše toužím zjistit, kdo mí rodiče skutečně jsou.

Už od raného dětství jsem byla dominantní, vždy vůdce party, vždy divoká, asi jsme museli dávat mistrům zabrat, protože jsme nevynechali jedinou příležitost něco provést. Samozřejmě nás mistři usměrňovali a kárali, a nutno říct, že se jim to i mnohokrát povedlo, ale jen co jsme se otrkali, začali jsme nanovo. Jediné, co mě dokázalo uklidnit, byly poutavé výklady z historie a cvičení v Síle. Jen ta mi dodávala pocit klidu.
Bohužel, to samé jsem nemohla říct o bojovém výcviku, v tom jsem byla, jemně řečeno, levá. A bohužel, můj největší rival, Qeul Diras, malý člověčí podlejzáček a práskač, který patřil k největším oblíbencům všech našich učitelů, v tom samém naopak vynikal. A tehdy začaly naše půtky, nejdříve jen neškodné, on si v soubojích kompenzoval mou převahu v ovládání Síly, já zas při cvičeních jeho převahu v boji, ale nakonec přerostly ve skutečnou rivalitu.
Až kolem devátého roku života jsem se zklidnila, začala se mnohem víc koncentrovat na studium, trávila více času v knihovně, mnohem méně s partou - přestávali mě bavit. A také jsem je pomalu, ale jistě začínala vnímat jako konkurenci. Té ale stále dominoval Qeul.

Naše potyčky a souboje vyvrcholily, když nám bylo dvanáct, při jednom z turnajů, který měl prověřit naší připravenost, jak vědomosní, tak fyzickou. Šeptalo se, že hlavně podle výsledků během turnaje si mistři budou vybírat padawany, takže byla, alespoň tak, jak jsem to vnímala já, většina kamarádských svazků rozlomena a naopak, rivalita vystoupala až na vrchol. A my s Qeulem jsme se takřka nenáviděli.
Turnaj probíhal dobře, moc dobře, ale Qeul nebyl o nic horší, asi jsme nebyli úplně na špici, ale rozhodně jsme byli v té lepší polovině. A proto, ačkoliv jsem si teď jistá, že mistři především chtěli prověřit naše chování, jsme na poslední závod, překážkovou dráhu, byli vybráni proti sobě.
Závod byl vyrovnaný, sice jsem nebyla zvlášť dobrá v technice boje a bojové koncentraci, hbitost i Silou slabě podpořená rychlost mi stále nechyběla. Ale na poslední překážce jsem neudržela rovnováhu a z jednoho z podstavců, které jsme měli co nejrychleji přeskákat, jsem spadla. V tu chvíli se mi veškerý vztek, snad nenávist, pocit studu, zklamání i prohry nahrnul do hlavy a já si nepřála nic jiného, než aby oponent trpěl, aby poznal můj hněv. Ihned mi padlo na mysl škrcení, schopnost, o které jsem jen četla, nikdy jí nezkoušela, ale v tu chvíli jsem si byla jistá, že jí zvládnu. A nejspíš ano, neboť jsem cítila tu strašlivou Sílu Temné strany, jak mi proudí tepnami a žílami až do konečků prstů, jen už byl příliš daleko a já příliš nezkušená a slabá na to, aby ho to nějak zasáhlo. Ale od té chvíle ve mně neustále hlodá ten chvilkový pocit moci, který mne prostoupil.

Samozřejmě, mistři věděli o tom, co se stalo, museli ucítit záchvěv Temné strany, navíc, oni obvykle věděli o všem, co se v Chrámu děje. Jejich přístup ke mně se změnil, byli méně tolerantní, více ostražití. Zatímco Qeul získal mistra jen pár dní po turnaji, mě předběhlo mnoho mnohem horších učedníků, vlastně, očekávala jsem, že se mě nikdo neujme, byla jsem zapsaná jako „ta problémová,“ vyhodit mě už nemohli, proto jsem každou chvíli očekávala rozkaz přidat se k pomocným sborům. Ale místo toho si mě vybral mistr, který se mnou vydržel dodnes.

pozn. k rodičům: Pochází z běžné rodiny mechaniků, má mladšího bratra, o kterém nicméně neví.
Jediové museli využít všech diplomatických a přesvědčovacích schopností k tomu, aby rodiče přemluvili, že se bude mít dcera lépe - otec nakonec povolil, ale matka odmítala, vzdala se jí jen se vším sebezapřením, přísahajíc že se dceru stejně alespoň pokusí najít a zkontaktovat, že jí ji neseberou navždy.

Barva meče: Tmavě zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Forma I - Schii-cho (průměrné, relativně dostačující)
Forma III - Soresu (minimální základy)

Schopnosti: Vysoká citlivost ve vnímání i užití síly (kompenzováno špatnými bojovými schopnostmi)
Základní (se /skoro/ přehledem): Rychlost, Skok (4 m), Odhození, Přitáhnutí (až středně velkých předmětů), Předvídání jednání ostatních (Force Precognition), telepatie
(S problémy a nutností velké koncentrace:) Přesvědčování

Schopnosti jako rytíř Jedi: Iluze, Kontrola dechu, Zmatení, Vyřazení droidů

Vzhled: Na zabraka jsem poměrně malá, měřím jen metr šedesát, i proto nepatřím zrovna k nejsilnějším, sílu se ale snažím vynahrazovat hbitostí. Mám tmavě černé, obvykle rozcuchané krátké vlasy a, poměrně netypicky, obočí. Kůže má broskvovou barvu. Rohy se nachází jen na čele, dvojice vždy ve svislé řadě.

Povaha: Jsem relativně vzteklá a výbušná, sice se snažím ovládat, jak po mně chce mistr, ale emoce stále převládají nad rozumem a sebekázní. Jsem drzá, někdy až arogantní a mnohem impulzivnější, než by Jediovi příslušelo.
Nemám problémy vycházet s lidmi, ale na druhou stranu společnost nevyhledávám. Okolí považuji spíš za konkurenci než přátele, i když jsem přesto našla několik vrstevníků, které můžu považovat za přátele.
Ráda se zdokonaluji, toužím po vědomostech, nejvíce mě ale fascinuje historie a tajemno, ráda odhaluji vše, co je mi prozatím skryté, včetně Síly. I proto se nemohu zbavit pocitu, že nás Řád ochuzuje o tolik cenných vědomostí.
Jsem od mala vychovávána k samostatnosti, i proto jsem zvyklá jednat rozhodně. Překážky jsou pro mě výzvou, ráda je překonávám.
Působím sebejistě, ale za sebedůvěrou skrývám pochyby o sobě samé, i proto se snažím zdokonalovat a být lepší, chci dokázat všem, a hlavně sobě, že na to mám, že zvládnu vše, co budu chtít.
Mám lehce mocechtivé sklony, podvědomě chci mít v jednání se "sobě rovným," alespoň postavením navrh, i autority respektuji jen tehdy, když mi svým charisma učarují, v tuhle chvíli snad jen členy Rady a mistra. Ostatní poslechnu, ale myslím si své, přičemž silně potlačuji znechucení ze zbytečné práce.

Rozsah znalostí o SW: Uf... Filmy - obě trilogie, knihy - hodně, hry - ale ty taky..., komiksy - pár jich bylo, ale jen z Tales of the Jedi, což je jiné období, wookieepedia

Kontakt: n.jungmannova@gmail.com

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

To, že hned Garth vytvořil výcvik zřejmě znamená, že to tady můžu zamknout.. :) Doufám, že sis poctivě přečetla pravidla! :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“