Cale Marso (EW)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Cale Marso (EW)

Příspěvek od lexicz »

Jméno: Cale Marso

Titul: voják

Místo narození: uprchlická loď Nomad

Rasa: Člověk

Životopis: Cale se narodil na lodi uprchlíků s id označením jako Nomad. Byla to nákladní loď střední třídy. V nákladovém prostoru se ukrývalo zhruba pět set urchlíků, kteří utekli z těžební kolonie daleko na okraji známé galaxie, s nadějí, že najdou svůj nový domov na Dantooinu. Jeho matka Naara Marso a otec Gorb Marso nyní žijí, a pracují na Dantooinu jako správci archivu. Jakmile však Cale dosáhl dostatečného věku, rozhodl se planetu opustit, a přihlásit se na Coruscantskou vojenskou academii. Během studia si začal uvědomovat, že na některé věci reaguje rychleji, než ostatní kadeti. Dokonce měl i pár "vidění" které se rázem vyplnily. Ihned vyhledal veškeré informace o rytířích Jedi v archivu. Další den se rozhodl poslat zprávu do chrámu Jediů na Coruscantu o svém zjištění, a žádostí o pomoc. Nyní čeká, zda Jediové zareagují...

Schopnosti: výcvik v těžké vojenské technice

Schopnosti jako Rytíř Jedi: zatím zjištěny běžné symptomy citlivosti na Sílu - rychlejší reakce, předtuchy.

Styl boje: Vycvičen v boji dle republikových výcvikových směrnic
ovládání transportních speedrů, přiřazen k jednotce protivzdušné obrany.

Znalosti SW: většina SW knih, většina SW her, veškeré SW snímky...

Poznámky: výška: 180 cm, postava: průměrná ( po výcviku atletické rysy ) , zvláštní znak : na levé straně krku vytetován znak republiky o velikosti mince. , vlasy : delší , vlastnosti : přátelský, praktický, realista, řeší věci na poslední chvíli.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Takže dovol, abych se ujal svých moderských povinností... ;)

Nejprve je mi ctí, že povedu bývalého modera, což ovšem nemusí být vždy legrace. Nicméně už i s tímto mám své zkušenosti! :) takže soudím, že se vzájemně v mnohém poučíme a pobavíme...

Test a podobné nástrahy pro nováčky Tě rozhodně mine, jelikož soudím, že toho máš mnoho za sebou a taky tohle jsi si prošel jistě se svými hráči.

Nyní jen drobnosti k přihlášce:

- věk postavy a letopočet výcviku?
- chceš nějak sám rozvést, kdo byli Marsovi rodiče? Nebo to necháš na mě??
- jaký interval odpovědí si představuješ (preferuješ denně dva až tři přispěvky, či se spokojíš s jedním týdně)? :) je to spíš pro info, ať se mohu dle toho připravovat...

Takže jak vidíš, moc se zdržovat nebudem a brzy půjdeme na věc :)
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 14.12.2010 09:03:21, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Rád Tě vidím zase mezi námi! :) Je vidět, že dobří holubi se opravdu vracejí.
______________________
Pane šéf, při vší úctě: Citové výlevy si nechte na SBčko a nespamujte mi laskavě do moderování... :-)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

MrTukan: Díky za uvítání :) nojo už se mi stýskalo :-D

East.Wood: časové zařazení a přesný věk jsem neuvedl, protože v tomto případě nehraje roli. Ani v životopise jsem proto neuváděl žádné časové "orientační" body.

Marsovi rodiče byli v těžební kolonii, a jejich stereotypní život snad ani nelze nijak rozvést. Otec těžař, matka zpracovávala natěžené suroviny (tedy do doby než otěhotněla ).

interval odpovědí..no..to je zajímavá otázka :-D já totiž netuším jak často se sem dostanu..ale tak dejme tomu že 3 odpovědi za den by mohli stačit...nicméně může se stát že zareaguji po první odpovědi třeba až další den.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dobrá tedy - dataci výcviku a věk postavy promyslím a aplikuji do počátku děje. Avšak neslibuji, že to bude hned zítra, mám teď jisté příjemné povinnosti doma. Budu se ale snažit nejpozději do čtvrtku, ať máš co psát... ;)

Co se aktivity týká, rozhodně nemůžu zaručit dvě až tři odpovědi denně a spíš je to velmi nepravděpodobné. Jsem moder, který se snaží jednou denně kontrolovat své resty a pokud čas dovolí, také na ně odpovědět. Ale taky běžně píšu hráčům příspěvky co dva dny. :)

Takže takhle to se mnou je - výcvik očekávej brzy! :D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Vypadá to slibně a výcvik už je na spadnutí - dnes bych se k tomu měl dostat, avšak mám ještě poslední dotaz, jenž se týká Coruscantské vojenské akademie. Nemůžu o ní najít žádné záznamy, proto mi pomůže, když mi je dodáš... :P
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
lexicz
Poručík
Poručík
Příspěvky: 526
Registrován: 30.10.2007 16:47:00
Bydliště: Smržovka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lexicz »

Záznamy nemůžeš najít, protože žádné nejsou. První zmínka o akademii umístěné na Coruscantu byla až po vzniku Impéria. Nicméně protože žádné záznamy nejsou, tak ani nelze vyvrátit, že tu nějáká akademie před tím byla :o). Jak je známo, republika dlouho žádnou armádu neměla, ale nějaké vojenské prostředky mít musela, už k vůli samotné obraně Coruscantu.
KLAP-BZZZZZZ

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výcvik započal zde:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=49527#49527
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“