Kartal (GD)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kartal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 30.11.2010 14:41:40
Bydliště: Canis Majoris

Kartal (GD)

Příspěvek od Kartal »

Jméno: Kartal Golan

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Tatooine

Životopis postavy: Narodil jsem se na Tatooinu, a vychovávala mě matka. Otec zemřel při psaní jedné jeho knihy. Psal encyklopedii galaxie a při psaní dostal vztek na moji matku, když šla do jeho pokoje, aby se ho zeptala na pár věcí. Otec byl na nás často surový a moji matku i mě mlátil. Když se ho zeptala, vykřikl, ař ho nechá na pokoji, že musí dopsat knihu, byl sprostý a urážel jí nepředstavitelným způsobem. Ona se pochopitelně taky naštvala a vzala do ruky jednu z jeho knih a praštila ho po hlavě. Otec narazil rukou na jeho rozbitý ruční blaster a ten se nárazem spustil. Strelil ho těsně kolem hlavy ( Xavier: Tohle je ještě lepší co ? :D :D ). A teď zpátky ke mě. Žil jsem se svou matkou skoro rok, protože otec odletěl na dovolenou. Den před jeho vrácením nás přepadl nezmnámý zloděj. Někdo zaklepal na dveře a matka šla otevřít. Vylítl na ni a srazil jí k zemi. Matka se zeptala co tu chce a on odpověděl, že potřebuje rychle nějaké peníze. Matka svojí pokladnu s penězma bránila a zloděj jí uhodil blasterem do obličeje. Matka se znovu skácela k zemi. Já jsem se strachy krčil v rohu a doufal. Zloděj už měl mé bránící matku dost a střelil jí do ruky. Mě se asi ani nevšiml. Do našeho domu vtrhl další "zvaný" host, protože slyšel výstřel. Byl to místní barman v jediné hospodě v naší malé písečné vesnici.
Zastřelil zloděje. Mezi tím, kdy byla matka v nemocnici, se náš známý, který byl kupodivu náš zachránce, a matka domluvili, komu mě svěří do péče, než se matka uzdraví. On si mě vzít nemohl, protože měl malý byt a neměl dost peněz ani na uživení sebe. Jednoho dne se mu vnukl nápad. Zná jednoho jedie, který sem po pár dnech přiletěl a vyzkoušel na mě různé testy. Vypadalo to, že ve mě něco našel. Při pár testech jsem dokázal věci, které jsem jindy nedokázal. Objevil ve mě cit pro sílu a odvedl si mě s povolením mé matky na Copruscant, kde mě začali cvičit.

Barva čepele: Modrá

Světelný meč: Jedno čepelový

Styl boje s mečem: Makashi

Schopnosti: Rychlý, obratný a svéhlavý

Schopnosti jako rytíř jedi: Pohyb s více těžkými předměty zapomocí síly

Poznámky: Hnědé vlasy, modré oči, 183 cm 79 kg

Rozsach znalostí o SW: Ep. 1-6 + pár encyklopedií o postavách a vozidlech a plavidlech + nějaké znalosti z internetových stránek atd. + abeceda star wars písma ( teď si nemůžu vzpomenout na název řeči, kterou mluví )

Kontakt: kartalar@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Kartal dne 30.11.2010 21:09:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Takže, neberu tě, je ti dám edit:
za prvé: nějaká originálnější planeta by nebyla?
dále encyklopedie většinou nepíší pobudové zastrčení v největší díře galaxie
potom odkud znal barman jediho? Tatooine byl díry, jediové tam nejezdili na prázdniny
proč ten barman vůbec přišel? to vás šel taky vykrást že vešel do dveří s tasenou zbraní?
a nešlo by to navíc bez toho abys byl sirotek? nehledě na to že smrt otce(když už musí být) by mohla být méně vhodná na nominaci na darwinovu cenu

EDIT: navíc jsi ani nevěděl že jsi citlivý na Sílu, proč tě tedy posílal na Coruscant?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Kartal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 30.11.2010 14:41:40
Bydliště: Canis Majoris

Příspěvek od Kartal »

za prvé: nebyla, budu si stát za svým, protože je to moje nejoblibenejsi. :D

za druhé: relativně se znát můžou.

Co bys dělal ty, kdyby si u svých sousedů slyšel výstřel, měl by jsi zbraň a trochu by si to s ní uměl ? Určitě bys neseděl na prdeli a nevšímal si toho.

Když už, tak editnu něco s tou sílou

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

no, nejsem si jistá, jestli je výstřel z blasteru slyšet... vzhledem k tomu, že vystřeluje paprsek... tzn. barman by asi slyšel nějaké zvuky plynoucí z rvačky matky a zloděje, ale zvuk výstřelu sotva.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Test z pravidel a SW obecně

1. k čemu se uplatní kurzíva?
2. definuj mi funkci Archivář
3. Jaká planeta je obecně považována za Sithskou?

Uprav text




Bakura

Myslíš že tohle mi sluší víc? Ptal se Seech zatímco jste procházeli ulicemi.
Svou sportovní výbavu vyměnil za kostkovanou košili, kalhoty a hučku.
Co myslíš, že tam najdem? Ještě mám v záloze relaxační lehátka v případě nouze...

To je vždycky tak sdílný? Otázal se známý hlas ve tvém uchu.
Pamatujte si, že to není něco na co by byli republikoví diplomaté zrpvna dvakrát hrdí. Což mimochodem znamená, že trpaslíčí leháro bude k užitku...

Prošli jste pár bloků a zastavili před nevábně vypadající budovou.
Czlic jen lišácky poznamenal: Možná by se v tomhle případě hodila svérázná ruka architekta...

Bakura - ubytovna

Vzápětí se ukázalo, že interiér rovněž utrpěl značné šrámy.
Přejete si? Recepční se předklonil, aby si vás prohlédl.
Byl to postarší pán se značně prošedivělými vlasy. Jako pracovní oděv zvolil zašlou republikovou uniformu.
Theran byla na třetím pokoji z prava v prvním patře... Informoval tě Thran.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Kartal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 30.11.2010 14:41:40
Bydliště: Canis Majoris

Příspěvek od Kartal »

1. Popis myšlenek
2. Zjišťuje informace a předává je ostatním
3. Je jich víc, ale třeba Korriban, Malanchor 5

Bakura

Myslíš, že tohle mi sluší víc ? Ptal se Seech zatímco jste procházeli ulicemi.
Svou sportovní výbavu vyměnil za kostkovanou košili, kalhoty a hučku. Co myslíš, že tam najdem ? Ještě mám v záloze relaxační lehátka v případě nouze...

To je vždycky tak sdílný ?
Otázal se známý hlas ve tvém uchu.
Pamatujte si, že to nená něco na co by byli republikoví diplomaté zrovna dvakrát hrdí. Což mimochodem znamená, že trpasličí leháro bude k užitku...

Prošli jste pár bloků a zastavili před nevábně vypadající budovou.


Bakura - ubytovna

Vzápětí se ukázalo, že interiér rovněž utrpěl značné šrámy.
Přejete si ? Recepční se předklonil, aby si vás prohlédl.
Byl to postarší pán se značně prošedivělými vlasy. Jako pracovní oděv zvolil zašlou republikovou uniformu.
Theran byla na třetím pokoji z prava v prvním patře... Informoval tě Thran

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“