přihláška Dreak Scalaran (Garth)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
daedalus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 23.7.2010 18:38:57

přihláška Dreak Scalaran (Garth)

Příspěvek od daedalus »

Jméno : Dreak Scalaran

Titul : Padawan

Rasa : Člověk

Planeta narození : Vulpter

Životopis : Dreak se narodil v roce 1427 BBY na Vulpteru.Jeho rodiče pracovali v přístavu,ale ve volném čase protestovali proti ničení Vulpterské přírody.Bohužel po Dreakově narození zavřeli jeho otce do vězení za protizákonnou činnost při demonstraci proti kácení lesů.Jeho matka ho musela živit sama,ale moc se jí to nedařilo. Dlouho nevěděla co dělat,když se u Dreaka začala objevovat síla.Jeho matka si byla vědoma toho že její syn je citlivý v síle,byť by ho i podporovala,ale neměla peníze na to aby se uživili,natož ještě aby ho poslala do chrámu jedijů.Nakonec když jednou Dreak onemocněl,se odhodlala k tomu že obžalovala jednu z firem které kácely stromy a těžili Vulpturské zdroje za to že ničí ekosystém a že její syn onemocněl právě z této příčiny.Po dlouhém prošetřování došly úřady k závěru,že financují Dreakovi cestu k příbuzným na Coruscant,za podmínky že se jeho rodiče nezúčastní už žádného protestu. Po tom co se se Dreakova matka dohodla i s jeho otcem přistoupili na dohodu.Dreak tak odletěl transportem na Coruscant k jeho tetě,která ho dovedla do chrámu.Tam ho po dlouhé námaze přijali do řádu jedi a později mu přidělili mistra.

Barva čepele : tmavě modrá

Světelný meč : jeden jednočepelový

Styl : Shii Cho

Schopnosti : základní telekineze a odhození

Schopnosti jako rytíř Jedi : silná telekineze a odhození,síla zbraně

Poznámky : Výška úměrná věku,hnědé rozcuchané vlasy,modré oči,občas nepozorný,nemá rád když je na něj moc velký nátlak,přátelský,většinou optimista

Kontakt : 151151151@seznam.cz,skype-jméno Garrus Vakarian
Naposledy upravil(a) daedalus dne 23.7.2010 20:12:53, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Ahoj, přihláška je podle mého názoru poměrně v pořádku, jenom si myslím, že by ses mohl víc rozepsat do poznámek. Jako například jak tvoje postava vypadá a možná i víc charakteristických rysů... Takže tohle si uprav a jinak ti sem hodím testík, kterej mi, prosím, nejlépe správně :D, vyplň. Během zítřka by ti měl vytvořit výcvik moderátor Garth Devilman.

1. Kdo může doplňovat archívy?
2. Co ti hrozí za spam?
3. Kolik můžeš mít profilů na AS?

Oprav text podle pravidel psaní na AS:

Coruscant - opuštěná místnost.
Kolik mi zbývá času?
Kouknu na hodiny a zjistím, že z mé hodiny mi zbývá sotva půl.
Ty jo, ten čas ale letí. Měl bych pomalu vyrazit.
Obleču si teplé kalhoty a svetr, připnu si opasek, hodím batoh na rameno. Bundu s kuklou a rukavicemi si nechám na ruce abych se zbytečně nepotil a pomalu vyrazím do hangáru šest.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
daedalus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 23.7.2010 18:38:57

Příspěvek od daedalus »

1. Administrátoři,archivář,a uživatelé kteří mají svolení od administrátora
2. Na foru je zakázáno spamovat.bližší info o trestech jsem nenašel tak sedukuji že to bude ban,nebo vymazání účtu
3. Nejdříve jen jednu v jednom období a po dokončení tréningu nebo při svolení moderátora jednu v jiném období


Coruscant - opuštěná místnost.

Kolik mi zbývá času?
Kouknu na hodiny a zjistím, že z mé hodiny mi zbývá sotva půl.
Ty jo, ten čas ale letí. Měl bych pomalu vyrazit.
Obleču si teplé kalhoty a svetr, připnu si opasek, hodím batoh na rameno. Bundu s kuklou a rukavicemi si nechám na ruce abych se zbytečně nepotil a pomalu vyrazím do hangáru šest.

(text jsem upravil za předpokladu že ten člověk se sebou sám nemluví nahlas)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Odpovědi jsou správně včetně dedukce. :) Ještě taky existuje označení "spamer". Každopádně protože tady nikdo skoro nespamuje, nepoužívá se.. :) ... Text je upraven dobře, ten člověk opravdu nemluví sám se sebou... :) .. Garth Devilman by ti měl během dneška nebo zítřka zahájit výcvik v dané sekci. Pokud se tak nestane, připomeň se mu soukromou zprávou nebo nějakým dalším komunikačním kanálem jako je SB nebo icq. Přeji Příjemnou hru a doufám, že se ti na AS bude líbit a dobře hrát. :)

LOCK
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“