prihlaska zvakyho

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Sparse
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 02.4.2010 14:07:49

Příspěvek od Sparse »

vaha upravena ale chci mit vic :)

Uživatelský avatar
Sparse
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 02.4.2010 14:07:49

Příspěvek od Sparse »

KDE JE MOJE MISE????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIKDE HO NEVIDIM A TYS RIKAL ZE MI HO UDELAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Buď zticha nebo se zařadíš po bok Kiho a Grófa StRIKES BACK. jinak jsem celej den nebyl doma takže nehysterči.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Sparsi zkus si přečíst pravidla a nauč se hodně rychle vystupovat a vyjadřovat se jako normální člověk nebo Tvoje dráha na AS nabere rychlý konec... A doporučuji Ti začít uznávat autoritu moderátorů a chovat se k nim s respektem, protože tvoje přihláška rozhodně není nijak hvězdná a oni si dávají práci s tím, aby Ti pomohli ji dát alespoň trochu dopořádku a pak (až projdeš úvodním testem!) Ti udělat odpovídající výcvik. Každopádně pokud zaslech nějakou stížnost nebo zahlédnu něco v Tvém chování, co se mi nebude zamlouvat, prostě pokud s Tebou budou problémy, tak se neboj, že bych s tebou nezametl, protože prostředků je mnoho od antihodností, přes převzetí "problémového hráče - Tebe" mnou samotným - a to si nepřej, páč jestli se Ti modeři zdají drsní, tak já jsem daleko drsnější, až po ban či smazání.

Přeji příjemný den a doufám, že se na Akademii Sithů hezky rozkoukáš, zlepšíš svůj styl a následně si hezky užiješ hru tak, aby to bavilo Tebe i Tvého moderátora.. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Děkuji Tuky :)

Takže test:

1. Můžeme na fórum dávat reklamy?

2. Jak velký může být avatar?

3.Kolik můžeme mít profilů v jednom období?

4. Koho se musíme zeptat, chceme-li další postavu v jiném období?

5. Můžeme psát vulgárně?

Oprav text do správné podoby.

Spodní patra, Coruscant
Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž. Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš. Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře..... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora. Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi. Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně: Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi.




Normálně se dávají 3 otázky, ale naštvals mě. Nauč se slušnosti a úcty k moderům a adminům.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Sparse
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 02.4.2010 14:07:49

Příspěvek od Sparse »

1. nemuzeme. respektive muzeme ale musime se nejdrive zeptat adminu. takze kdyby sem ja chtel dat reklamu na forum nedovolili by ste mi to :(

2. avatar by nemel bejt vetsi nez 300 bodu x 300 bodu

3. tady si mne trochu dostal v jednom obdobi muzeme mit jednu prihlasku ale kolik profilu? asi taky jeden, stejny pocet tedy kolik je povoleno na foru celem obecne

4. musime se zeptat naseho modera ktery nas vede nebo admina fora

5. nemuzeme - to se ale netyka urcitych vyjimek jako napriklad ve vycviku. ale i tam by to melo byt s mirou

Oprav text do správné podoby.

Spodní patra, Coruscant

Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž.
Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy.
řekne ti a ty zapřemýšlíš.
Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře.....
Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora.
Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!!
zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi.
JHmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát...
pomyslíš si a zařveš na ně:
Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů!
Dostaneš 10 a 3. Bere někdo?

zeptá se Tuordi.
________________
je to trochu spleteny nevim jestli to melo bejz jako ze hraju ja nebo ty protoze ty za mne mluvis premyslis a jeste hrajes za jiny postavy a rozvijis dej navic tam mas nekolik pravopisnych chyb a to se mi moc nelibi navic tam mas za teckama po primich recich maly pismenka a to je dost velka hrubka
jinak by to melo byt v poradku otazky byly primitivni asi sem te moc nenastval kdyz si mi dal jenom pet lehounkych

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

1. správně

2. správně

3.myslí se tím hráč, postava.správně

4.správně

5.ta vyjímka je jenom přímá řeč postav. dalo by se to uznat ale nic moc

Oprava textu.

máš tam jednu chybu, a to, že ty neřveš že máš 10 a 3. Pazaak je něco jako Blackjack.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Sparse
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 02.4.2010 14:07:49

Příspěvek od Sparse »

5. dalo by se to uznat cely nejenom prima rec je ukazkou osobnosti ale i cela odpoved je

Oprava textu - no to pozor ja zarvu kdo si da pazaak a potom se mne zepta Tuordi jestli nekdo bere takze je jasny ze je to taky prima rec a ze je to tucne
ano nervu to ja ale to je tvoje chyba protoze tam hrajes za hrace i okolno postavy mas v tom docela zmatek
proste si mel dat kousek textu kde hraju bud za sebe nebo z pohledu modera a ne to takhle michat sam vidis ze tam v tom mas bordel
Největší odměnou pro hopera je smolný výraz a myšlenky metalistů které právě zesměšnil v battlu!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

PŘEBÍRÁM PŘIHLÁŠKU

Vzhledem k tomu, že chci, aby se moji moderátoři věnovali fóru tam, kde je to potřeba a neztráceli nervy tam, kde to potřeba není, přebírám tuto přihlášku sám.

No, abych řekl pravdu, ta přihláška se mi nijak zvlášť nelíbí. Vzhledem k tomu, žes to umístil do Nové republiky, si nejsem tak úplně jist, jestli sedí tvůj postup. Doporučoval bych, zvlášť když máš takhle slabej životopis, přesun do Staré republiky, kam by to zapadlo možná i bez dalších úprav. Pokud souhlasíš, napiš to sem a já přesunu přihlášku a založím Ti výcvik ve Staré republice. Pokud nesouhlasíš, přepracuj životopis.

A upozorňuji Tě, že nemám rád, když ze mě někdo dělá blbce, takže se se mnou nepokoušej mluvit tak, jak jsi to zkoušel na Pedra nebo poznáš význam mého podpisu. :)

Přeji pěkný den.


PS: Když někomu vyčítáš gramatické chyby, měl bys psát bezchybně. Tvůj úvodní příspěvek - přihláška - tomu však nijak zvlášť neodpovídá. Tak si to po sobě ještě jednou přečti a uprav to do odpovídající kvality, ať se nemusím smát pokaždé, když to budu pročítat k potřebám tvého výcviku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Sparse
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 02.4.2010 14:07:49

Příspěvek od Sparse »

Dobře no. Můžeš to přesunout do SR, o NR stejně nevím zhola nic.
Hlavně už chci konečně hrát.
Největší odměnou pro hopera je smolný výraz a myšlenky metalistů které právě zesměšnil v battlu!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Fajn, během dneška nebo zítřka ti vytvořím výcvik v SR.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Sparse
Učedník
Učedník
Příspěvky: 15
Registrován: 02.4.2010 14:07:49

Příspěvek od Sparse »

Oukej, už se těším ;)
To že mi bude moderovat výcvik ten nejzkušenější (což nejspíše jsi, když jsi admin) je příslib kvality sám o sobě.

.:Noisy Master Rulezz:.
Největší odměnou pro hopera je smolný výraz a myšlenky metalistů které právě zesměšnil v battlu!

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Všichni moji moderátoři jsou velice kvalitní a věřím, že každý jeden z nich je svým stylem originální, a proto není možné jasně stanovit, kdo je nejlepší a kdo jen šedý průměr. Rozhodně si nemyslím, že bych byl ve všech aspektech nejlepší.. :) Jen v některých jsem výrazně lepší než jiní a právě proto jsem admin... :) V jiných jsem zase třeba jenom průměrný jako každý člověk.. :)

Výcvik založen:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=42154#42154


lock
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“