Owen Shadows (GD)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Owen Shadows (GD)

Příspěvek od Davidss »

Jméno:Owen Shadows
Titul: Padawan
Rasa:Člověk
Planeta narození: Geonosis
Životopis: Narodil jsem se spokojeným a šťastným rodičům na Geonosisu.Otec byl obchodník se železem kterého je na Geonosisu velmi hodně,matka mu v obchodě pomáhala.Když mi byly 4 tak jsem poznal a sblížil jsem se starým poustevníkem.Ten měl zvláštní schopnost a tou bylo ovlinvnění,po nějakém čase mě ji také naučil.Když jsem se ho zeptal jaktože se můžu tu schopnost naučit,odpověděl jen že Na mě čekal celý život, a že jsem jiný než ostatní.Hodinu poté zemřel.Rok poté k nám na planetu přistála loď s cizincem,kterému jsme nabídli střechu nad hlavou.On nám vyprávěl že když se vracel z jedné mise tak vlétl do pásu meteoritů a musel přistát na nejbližší planetě což byla ta naše.Z toho jsem pochopil že to je Mistr Jedi.Nějaký čas tu pobyl a mezitím jsem se s ním docela spřátelil a on poznal že mám cit pro Sílu.Proto jsem s ním šel požádat mé rodiče kteří svolili a já s ním mohl odletět na planetu Coruscant a tam začal můj výcvik v Chrámu .Spřátelil jsem se tam s několika lidmi.Chodil jsem na přednášky mistra Yody a taky jsem nějaký čas strávil s mým mistrem Micahem Doylem,svoje jméno mi řekl během letu do Chrámu ,byl to ten Jedi kterému jsme tehdy před 15 lety nabídli pomoc a stal se mým mistrem.Zacházel se světelnou tyčí a základy mě naučil také a proto jsem se rozhodl že s ní chci později taky bojovat. Teď mi je 20 let a jsem připraven na výcvik.
Barva čepele: Fialová
Světelný meč/záložní zbraň: Jeden jednočepelový meč,stříbrný jílec černě zdobený,později až si s ní neublížím, světelná tyč také zdobená tak jak popsáno nahorě,jako záložní zbraň mi stačí kopy a pěsti.
Styl boje se světelným mečem: Směs Makashi a Soresu
Schopnosti:Vysoké skoky,Ovlivnění a začínám se učit vlnu Síly a oslepení Silou
Schopnosti jako Jedi: Dopilovat a doučit stávajicí schopnosti co nejvíce to půjde a dále hod meče,léčení,Omráčení,Elektrický rozsudek,vidění skrze překážky a manipulace s předměty (i velkými)
Poznámka:188 cm,černovlasý,vím jak se chovat takže když je třeba jsem potichu ale když je potřeba být průbojný tak se podle toho zařídím,líbí se mi fialová barva.
Kontakt: ICQ: 417-565-586 Skype: Davidss1996
Naposledy upravil(a) Davidss dne 25.3.2010 17:49:46, celkem upraveno 4 x.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

To tu není nikdo kdo by se o me postaral? :D
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Malá rada\požadavek: Uber toho Korora ;)

Tak si na začátek dáme malý testík:

1. K čemu je určeno podtržení?
2. K čemu kurzíva?
3. K čemu moderátor?

Uprav text:


Yavin IV - Akademie

Tak teď jsem velitel… Uvědomil si.
Veškerá zodpovědnost této akce nyní padala na jeho hlavu, což popravdě nebyl moc příjemný pocit. Zdálo se však, že všichni jsou s tím víceméně srozuměni. Jen Ayla Ban najednou seděla tichá, vnějším světem netknutá.
A asi to nebude mým osobním kouzlem… Ušklíbl se Garth.

Stěží dokázal vnímat okolí kol sebe. Slyšel, že Corriolan prohodil něco ve smyslu se seznamováním. Mistr Korok se pomalinku přibelhal a zjevně si myslel své. Zatímco málomluvný Diredusk se najednou rozpovídal na plné obrátky.
Asi bych měl něco říct že?
Jestli se vám nechce sedět můžete se postavit… Prohodil Garth směrem k poněkud již rozjetému Nautolanovi a sám se postavil. Překvapilo ho, že taktéž neučinila i twlilečka. Tato starost však byla viděna pouze na okamžik.

Ehm… Byli jsme vhozeni do konfliktu. Někteří z vás možná po konfrontaci přímo lační. Já si však uvědomuji odpovědnost, která byla na nás všechny uvalena. Vím, že většina z vás by čekala někoho zkušenějšího. Já vám však slibuju, že udělám vše co je v mých silách abych nezklamal. Což neznamená, že vše stojí a padá se mnou. Společně tu spolu stojíme a ať se to zdá jak chce divné i v těchto časech reprezentujeme zájmy Republiky. Tudíž se musíme spoléhat jeden na druhého…

Během proslovu se místnost již takřka vyprázdnila. Jen C-3PO a R2 zůstali v místnosti. Zlatý droid co chvíli zvedl ruku a zase ji spustil.

…Takže vás očekávám za dvacet minut u transportu. Ukončil Tujiwan svou řeč a přátelsky všem zúčastněným pokynul, čímž je propustil.
Pane veliteli! Pane Veliteli! 3PO konečně uznal, že by bylo dobré se přihlásit o slovo. R2-D2 jen pobaveně zavýsknul.
Protokolárního droida se to však hluboce dotklo: Jak to myslíš? Pan Luke nám přece nařídil, že máme panu Tujiwanovi být k dispozici.
Astromechanický droid jen pootočil kopuli.
Jak to myslíš, že má na to přijít sám? Mluvíš, jako by má existence už neměla význam.

Co byste rádi přátelé? Garthovi mírně cukali koutky.
Pane… Osmělil se 3PO. Následujte mne prosím. Výbava pro vaši skupinu už je připravena…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Eh,co to je ten Koror? :D

1. Podtrháváme lokaci,k podtrhávání je tedy určena lokace
2. Kurzívou označujeme myšlenky postavy
3. Moderátor se stará o přihlášky,dělá mise a výcviky

Yavin IV - Akademie

Tak teď jsem velitel… Uvědomil si.
Veškerá zodpovědnost této akce nyní padala na jeho hlavu, což popravdě nebyl moc příjemný pocit. Zdálo se však, že všichni jsou s tím víceméně srozuměni. Jen Ayla Ban najednou seděla tichá, vnějším světem netknutá.
A asi to nebude mým osobním kouzlem… Ušklíbl se Garth.

Stěží dokázal vnímat okolí kol sebe. Slyšel, že Corriolan prohodil něco ve smyslu se seznamováním. Mistr Korok se pomalinku přibelhal a zjevně si myslel své. Zatímco málomluvný Diredusk se najednou rozpovídal na plné obrátky.
Asi bych měl něco říct že?
Jestli se vám nechce sedět můžete se postavit… Prohodil Garth směrem k poněkud již rozjetému Nautolanovi a sám se postavil. Překvapilo ho, že taktéž neučinila i twlilečka. Tato starost však byla viděna pouze na okamžik.

Ehm… Byli jsme vhozeni do konfliktu. Někteří z vás možná po konfrontaci přímo lační. Já si však uvědomuji odpovědnost, která byla na nás všechny uvalena. Vím, že většina z vás by čekala někoho zkušenějšího. Já vám však slibuju, že udělám vše co je v mých silách abych nezklamal. Což neznamená, že vše stojí a padá se mnou. Společně tu spolu stojíme a ať se to zdá jak chce divné i v těchto časech reprezentujeme zájmy Republiky. Tudíž se musíme spoléhat jeden na druhého…

Během proslovu se místnost již takřka vyprázdnila. Jen C-3PO a R2 zůstali v místnosti. Zlatý droid co chvíli zvedl ruku a zase ji spustil.

…Takže vás očekávám za dvacet minut u transportu. Ukončil Tujiwan svou řeč a přátelsky všem zúčastněným pokynul, čímž je propustil.
Pane veliteli! Pane Veliteli! 3PO konečně uznal, že by bylo dobré se přihlásit o slovo. R2-D2 jen pobaveně zavýsknul.
Protokolárního droida se to však hluboce dotklo: Jak to myslíš? Pan Luke nám přece nařídil, že máme panu Tujiwanovi být k dispozici.
Astromechanický droid jen pootočil kopuli.
Jak to myslíš, že má na to přijít sám? Mluvíš, jako by má existence už neměla význam.

Co byste rádi přátelé? Garthovi mírně cukali koutky.
Pane… Osmělil se 3PO. Následujte mne prosím. Výbava pro vaši skupinu už je připravena…
Naposledy upravil(a) Davidss dne 24.3.2010 17:40:47, celkem upraveno 1 x.
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Davidss
Učedník
Učedník
Příspěvky: 170
Registrován: 20.3.2010 10:56:17
Bydliště: Coruscant,Chrám Jediů,můj pokoj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davidss »

Jo a nevadí ta světelná tyč ne?


Světelnou tyč či jinou zbraň můžeš použít až po dokončení výcviku.

//Revan


Nechci z toho dělat chat, ale má tam napsáno "potom"...takže to nevadí, ale stejně mu to nejdřív musí dovolit moder... ;)

//Pear


A kdo říkal že ju dostane? :P

//Garth




Mno nebylo by špatné ji mít....Kdo mi ji schválí?? :D Garthe...


Šašci... :D MrTukan
Myslete na sebe jako na ruku.Každý z vás je prst a bez ostatních jste k ničemu.Samotný prst nedokáže chytit nebo ovládat nebo zatnout pěst.Sami nejste ničím a společně jste vším.

-Instruktor RC seržant Kal Skirata

Obrázek Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“