Dash Pollis

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Dash Pollis

Příspěvek od checkman »

Jméno:Dash Poliss
Titul:Padawan
Rasa:Člověk
Planeta narození:Tatooine
Životopis:Narozen na Tatooine..Rodiče zemřeli,když tam byly gangsteri tak se chtel oddil gangsteru u nas schovat.Rodice me schovali a nechteli je pustit do domu .A tak je gangsteri zabili primo pred mima ocima.Když gangsteri od nas utekli vylezl jsem ze sve skryse a rodice jsem pohřbil a skoro jsem se doplazil do Moss Eisley a tam me nasel nekde u popelnice Jedi Kit Fisto a vycitil ze me velkou sílu a zavezl mě na Corusant do chramu Jediu kde se na chvíli ujal mé ho výcviku a naučil mě vnímat sílu kolem nás a zakladni schopnosti jako jedi.Poté mě unesl jeden Sith a chtěl mě vlákat na temnou stranu síly.Coleman Trebor se mě vidal hledat na mou rodnou planetu Tatooine,protoze mi sith chtel ukazat mrtvoly mych rodicu abych se hneval a abych se pridal na temnou stranu.Coleman me tam nasel a se sithem svedl souboj,ve kterem nad ním zvítězil a zavezl mě zpatky naCorusant do chramu jediu.
Barva čepele: Modráhttp://www.starwarsmaster.estranky.cz/a ... obrazek/16
Světelný meč:jeden na spodní straně meče diamant ktery mi dali rodice
Styl boje se světelným mečem:chce se naucit Vaapad
Schopnosti:umi osedlat kdejake zvire na tatoine krome Kraytskeho draka rad zavodi kluzaky
Schopnosti jako rytíř jedi:léčení (i ran na duši), bitevní meditace,vysoký skok,pružnost a velmi dobrý reflex
Poznámky:Výborný pilot,vše chce řešit diplomaticky
Kontakt:Michal@email.cz
Naposledy upravil(a) checkman dne 02.3.2008 10:07:28, celkem upraveno 8 x.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Ty sis nejspíš nečetl pravidla, viď? Běžně to tak na foru bývá zvykem, že by se měly pročíst, aby později nedocházelo k nedorozuměním, ale očividně u tebe se někde stala chyba.
Tak za prvé, žádal jsem, aby hráči uváděli pouze jeden styl boje, né více. To zaprvé.
Za druhé - nemůžeš si vybrát více postav než jednu. Moderátoři mají dost práce, nejsou tu jen pro tebe a pro tvých několik postav. Nejprve ukaž, jak umíš hrát za jednu a potom si jich tu dej po domluvě klidně 20 (domluva je ale nutná semnou).
Za třetí - jelikož jsem žádal, aby každý hráč, který si přeje hrát za Jediho či Sitha, vytvořil obrázek meče v jakémkoliv programu, doufal jsem, že to nebude pro nikoho problém. Nevím, jestli mám nějakou chybu v prohlížeči, ale obrázek u tebe nevidím.

Takže tři věci ti brání v tom, aby začal tvůj výcvik.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Dash Pollis

Příspěvek od checkman »

snad je to uz hotovo

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Dash Pollis

Příspěvek od Heinz »

Uprav si styl boje, Vaapad vytvořil Mace Windu a ten také rozhodoval, kdo se ho smí naučit - můžeš se ho chtít naučit, ale to je tak všechno.
Dále, do schopností máš napsat schopnosti, které máš jako osoba, ne jako Jedi (můžou mít něco společného se Silou, ale ne tak, že ses to naučil pod vedením Mistra)- to jest např. rychlost, byl jsem často v přírodě, proto zvláštním zpusobem rozumím zvěři, až v Chrámu jsem zjistil, že mi pomohla Síla... atd.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Dash Pollis

Příspěvek od Heinz »

Dobře, teď test ze znalostí psaní příspěvků:

Coruscant - Chrám Jediů Hangár, Coruscantské lodní přístaviště

"Rozumím Mistře, máte na mysli abych poslouchal rozkazy ale vždy se snažil vidět co, popřípadě kdo, za těmi rozkazy stojí a kam mě tyto rozkazy mohou zavát? Pochopil jsem Vaši radu správně Mistře! Přesto jsem se snažil dostavit se k odjezdu na první misi v čas!" Odpověděl jsem Mistrovi cestou k hangáru kde nás čekal speeder, který nás měl dostat do Hlavního lodního přístaviště, které se nachází asi půl hodiny cesty od Chrámu Jediů.
V hangáru na nás již čekal BARC Speeder, speciálně upravený pro dvojmístné použití nasedl jsem proto za Mistra a vyrazili jsme.
Nikdy nepřestanu obdivovat čilý ruch který tu panuje rozplýval jsem se když Mistr vedl náš speeder směrem k přístavišti. Okolo nás, nad námi, pod námi všude se křížili rušné letecké dálnice které se táhnou po celém Coruscantu. Po drobré půl hodince letu jsme doletěli do Lodního přístaviště.
Pane bože ty jsou obrovské Pomyslel jsem si téměř nahlas když jsme v dálce viděl obrovské Republikové křižníky. Mi jsme ale nemířili k jednomu z těchto gigantů ale k menší lodi typu Republic Cruiser ideálnímu k tomuto typu přepravy.
Kashyyk, tam tam je cíl naší cesty, domov Wookiů, a planeta ne nepodobná rodé Kalarba Letělo mi hlavou.
Nastoupili jsme a asi po pěti minutách jsme dosáhli orbity Coruscantu a vstoupili do Hyperprostoru.
"Mistře mohu se zeptat jaký je cíl naší cesty na Kashyyku, abych věděl s čím můžeme na planetě počítat?" Zeptal jsem se Mistra když jsme se oba pohodlně usadili v hlavní přepravní místnosti. Stále jsem se nemohl zbavit podivného pocitu kolem žaludku při cestování hyperprostorem.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Dash Pollis

Příspěvek od Heinz »

Dobře, teď test ze znalostí psaní příspěvků:

Coruscant - Chrám Jediů Hangár, Coruscantské lodní přístaviště

"Rozumím Mistře, máte na mysli abych poslouchal rozkazy ale vždy se snažil vidět co, popřípadě kdo, za těmi rozkazy stojí a kam mě tyto rozkazy mohou zavát? Pochopil jsem Vaši radu správně Mistře! Přesto jsem se snažil dostavit se k odjezdu na první misi v čas!" Odpověděl jsem Mistrovi cestou k hangáru kde nás čekal speeder, který nás měl dostat do Hlavního lodního přístaviště, které se nachází asi půl hodiny cesty od Chrámu Jediů.
V hangáru na nás již čekal BARC Speeder, speciálně upravený pro dvojmístné použití nasedl jsem proto za Mistra a vyrazili jsme.
Nikdy nepřestanu obdivovat čilý ruch který tu panuje rozplýval jsem se když Mistr vedl náš speeder směrem k přístavišti. Okolo nás, nad námi, pod námi všude se křížili rušné letecké dálnice které se táhnou po celém Coruscantu. Po drobré půl hodince letu jsme doletěli do Lodního přístaviště.
Pane bože ty jsou obrovské Pomyslel jsem si téměř nahlas když jsme v dálce viděl obrovské Republikové křižníky. Mi jsme ale nemířili k jednomu z těchto gigantů ale k menší lodi typu Republic Cruiser ideálnímu k tomuto typu přepravy.
Kashyyk, tam tam je cíl naší cesty, domov Wookiů, a planeta ne nepodobná rodé Kalarba Letělo mi hlavou.
Nastoupili jsme a asi po pěti minutách jsme dosáhli orbity Coruscantu a vstoupili do Hyperprostoru.
"Mistře mohu se zeptat jaký je cíl naší cesty na Kashyyku, abych věděl s čím můžeme na planetě počítat?" Zeptal jsem se Mistra když jsme se oba pohodlně usadili v hlavní přepravní místnosti. Stále jsem se nemohl zbavit podivného pocitu kolem žaludku při cestování hyperprostorem.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Dash Pollis

Příspěvek od checkman »

Coruscant - Chrám Jediů Hangár, Coruscantské lodní přístaviště

Rozumím Mistře, máte na mysli abych poslouchal rozkazy ale vždy se snažil vidět co, popřípadě kdo, za těmi rozkazy stojí a kam mě tyto rozkazy mohou zavát? Pochopil jsem Vaši radu správně Mistře!Přesto jsem se snažil dostavit se k odjezdu na první misi v čas!Odpověděl jsem Mistrovi cestou k hangáru kde nás čekal speeder, který nás měl dostat do Hlavního lodního přístaviště, které se nachází asi půl hodiny cesty od Chrámu Jediů.
V hangáru na nás již čekal BARC Speeder, speciálně upravený pro dvojmístné použití nasedl jsem proto za Mistra a vyrazili jsme.
Nikdy nepřestanu obdivovat čilý ruch který tu panujerozplýval jsem se když Mistr vedl náš speeder směrem k přístavišti. Okolo nás, nad námi, pod námi všude se křížili rušné letecké dálnice které se táhnou po celém Coruscantu. Po drobré půl hodince letu jsme doletěli do Lodního přístaviště.
Pane bože ty jsou obrovskéPomyslel jsem si téměř nahlas když jsme v dálce viděl obrovské Republikové křižníky. Mi jsme ale nemířili k jednomu z těchto gigantů ale k menší lodi typu Republic Cruiser ideálnímu k tomuto typu přepravy.
Kashyyk, tam tam je cíl naší cesty, domov Wookiů, a planeta ne nepodobná rodé Kalarba
Letělo mi hlavou.
Nastoupili jsme a asi po pěti minutách jsme dosáhli orbity Coruscantu a vstoupili do Hyperprostoru.
Mistře mohu se zeptat jaký je cíl naší cesty na Kashyyku, abych věděl s čím můžeme na planetě počítat?Zeptal jsem se Mistra když jsme se oba pohodlně usadili v hlavní přepravní místnosti. Stále jsem se nemohl zbavit podivného pocitu kolem žaludku při cestování hyperprostorem.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Dash Pollis

Příspěvek od Heinz »

Ano, v pořádku, očekávej v nejbližší době výcvik

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“