Danathorn

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Danathorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 05.1.2017 17:09:47

Danathorn

Příspěvek od Danathorn »

Jméno: Danathorn

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 3,980 BBY

Planeta narození: Corellia

Životopis postavy: Narodil jsem se na Corellii, v jejím hlavním městě Coronet City. Moje matka byla servírka v jednom z místních klubů a o otci jsem věděl jen to že vedl jeden menší obchod (nevím s čím obchodoval, ale prý to nebylo nic důležitého).
Moje citlivost na sílu u mne byla objevena asi v sedmi letech, protože jsem nechtěně zranil jednoho chlapce zranil když jsme se hádali (na tom by nebylo no zvláštního, ale já mu zlomil několik žeber bez toho abych se k němu přiblížil). Po této události mě rodiče posadili na nejbližší transport na Coruscant kde mne okamžitě přivedli do chrámu a po zkouškách na citlivost na sílu (ve kterých se zjistilo že mám velkou schopnost empatie a předpoklady k manipulaci s emocemi) jsem byl přijat jako padawan řádu.
Výcvik probíhal jako u ostatních a navíc také probíhalo rozvíjení mích schopností co se empatie a manipulace emocí týče. Většinou jsem také zapadal mezi ostatní padawany až na občasné projevy mých problémů s pravidly a dodržováním kodexu řádu (nikdy jsem pořádně nechápal proč máme své emoce omezovat když jimi můžeme pomáhat). V době výcviku v chrámu jsem si také velice oblíbil výcvik šermu. Dnes je mi 17 let a já jsem se rozhodl následovat rytíře jedi Revana v jeho výpravě proti Mandaloru.

Barva čepele: zelená

Světelný meč: jeden jednočepelový

Styl boje se světelným mečem: soresu, djem so

Schopnosti: zjištění přítomnosti jiných (cítí jejich emoce, čím jsou blíže tím silněji), přenášet, měnit či jinak ovlivňovat emoce, začíná se učit nějakému bojovému využití jeho schopností

Vzhled a zajímavosti: světlá pleť, 180 cm vysoký, delší hnědé vlasy, cca 75 kg váha, šedivé oči, tichý, nevýrazný, má problém s velkými změnami, má zálibu v boji s mečem

Rozsah znalostí o SW: stará a nová trilogie, seriály clone wars a rebels, SWTOR, KOTOR (1 i 2 ale pouze z internetu, ke hře jsem se zatím osobně nedostal)

Odhadovaná častost hraní: víceméně pořád, pokud by se něco změnilo upozorním na to

Kontakt: danathorn@seznam.cz
May the force guide you

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Danathorn

Příspěvek od Phate »

Zdravím a vítám tě na Akademii :)

K přihlášce žádné výhrady nemám, takže se vrhneme na test.

1. Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
2. V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
3. Co dostaneš za spamovani?
4. Jaká je maximální povolená délka podpisu?
5. Kolik lze na akademii vytvořit profilů?

Uprav příspěvěk:
Tarris, dolní město. Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl
Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Danathorn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 9
Registrován: 05.1.2017 17:09:47

Re: Danathorn

Příspěvek od Danathorn »

Ahoj a děkuji za přivítání,
též rovnou přistoupím k testu.

1. Aby jsem si mohl vytvořit druhou postavu tak musím mít dokončen výcvik, musím mít souhlas moderátora a postava musí být v jiném období.
2. Odkazy je povoleno zapisovat pouze v CODE.
3. Za spamování dostanu trest, který bude určen dle uvážení administrátorů.
4. Maximální délka podpisu je 300 znaků.
5. Na akademii lze mít pouze jeden profil.

Úprava příspěvku:
Taris, dolní město
Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělen jako velitel.
"Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám ditruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu." přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl.
"Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gangsterům a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?" a sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si:
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům.
May the force guide you

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Danathorn

Příspěvek od Phate »

Test je v pořádku, výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4679
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“