Azami-Rae Shalis (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Azean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 27.11.2015 23:17:19

Azami-Rae Shalis (Jordi Linx)

Příspěvek od Azean »

Jméno: Azami-Rae "Azra" Shalis

Titul: Padawan

Rasa: Miraluka

Rok narození: 3665 BBY / 12 BTC

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Azra se narodila do rodiny doktorky a politika roku 12 BTC a tak jako každá Miraluka byla už od narození citlivá na Sílu. Narodila se na Coruscantu, protože její matka tam žila s jejím otcem – v tu dobu totiž byl senátorem za Alpheridies. V jejích čtyřech letech se vrátili zpátky na Alpheridies, kde si Azry všiml starší Mistr Jedi, který se k nelibosti jejích rodičů postaral o to, aby byla vycvičena jako Jedi. Řád Jedi jim tedy vzal již druhou dceru a dobře věděli, že je pravděpodobně už nikdy neuvidí. Obě sestry spolu sice strávili trochu času, když byly velmi malé, ale ani jedna z nich si to nepamatuje a při výcviku jim to nikdo neřekl, tudíž o sobě vzájemně neví. Azriina sestra se jmenuje Azaila, je o 3 roky starší a je členkou vedení Archeologické společnosti Vesper Umbris.
Do zničení Chrámu na Coruscantu tam cvičila pod vedením svého Mistra, poté byla na Tythonu, kde v tréninku pokračuje. Její Mistr se celý život věnoval studiu a sběru informací o Sithech, jejich způsobech, historii a artefaktech a Azře tyto znalosti často předával, protože věřil, že je nutno nezapomenout na to, proč jsou oni ti špatní.

Barva čepele: Fialová

Světelný meč: jeden jednočepelový, později dvoučepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Djem so

Schopnosti: Miralučí force sight, telekineze

Schopnosti jako rytíř Jedi: Force persuade, Force healing, silnější verze schopností výše.

Vzhled, poznámky: Azra je 170cm vysoká, má delší černé vlasy svázané do copu a přes oči má úzké plíšky z plasteelu matně fialové barvy.
Nemá moc ráda armádu a jejich přístup. Vyzná se v programování a stavbě droidů a zajímá se o ně.
Chodí v typické róbě řádu Jedi hnědé barvy s kápí, protože jako malé se jí někteří ostatní Younglingové v chrámu smáli, že nemá oči(a když to zjistil Mistr který je měl na starosti tak jim -vysvělil- jak je to špatné). Přesto však je zvyklá na veřejnosti skrývat svou tvář.
Žádné zvláštní vybavení normálně nenosí, má však speciální datapad bez klasického displaye, který používá pro „překlad“ obrazu z počítačů a některých holoprojektorů, které normálně nevidí, protože nejsou cítit v Síle. Krom toho slouží i jako běžný datapad. V datapadu jsou mikroorganismy reagující na slabý elektrický proud a podle něj se přesunují, což Azra v Síle cítí.

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová filmová trilogie, seriál Clone Wars, KoTOR II(částečně), SWToR, Google

Odhadovaná častost hraní: každé dva až tři dny

Kontakt: TommyCS@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Azean dne 05.12.2015 20:20:22, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Azra Shalis (Jordi Linx)

Příspěvek od Jordi Linx »

Ahoj, protože jsem viděl už předběžný nástřel, tak je všechno v pohodě. Teď jen klasický testík pro nové hráče, ale čekám, že to pro tebe nebude žádný problém.

1, Kdo je oprávněn přispívat do archívů?

2, Je možné používat vulgární výrazy?

Uprav následující příspěvek do správného formátu:

Ord Mantell, Tržiště:
Jasně jsem vnímala, jak se na mě podíval a nebylo složité vycítit, že přemýšlí o nejlepším způsobu, kterým by mě oškubal. Potlačila jsem povzdech a hlouběji se napřáhla do Síly.
... dostal se mu ten předmět do rukou, nebo ne?
rozmýšlela jsem tápajíc v Síle, zda-li se mi povede vycítit dotykem přes stůl přítomnost onoho předmětu. Ale nic - stopa v Síla nebyla patrná a nic nenasvědčovalo, že by se tu měl někdy nacházet. Musela jsem už ale odpovědět na jeho předchozí otázku ohledně toho, která barva se mi líbí víc. Očividně nebyl muž přede mnou moc vnímavý, nebo se snad ještě nesetkal s mým druhem.
A říkal jste modrá a žlutá?
zeptal jsem se ho s trochou zlomyslnosti doufajíc, že zrovna tohle byly ty barvy, které v ruce neměl. Říkal něco o nějaké červené, ale to se jen těžko pamatovalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Azean
Učedník
Učedník
Příspěvky: 12
Registrován: 27.11.2015 23:17:19

Re: Azra Shalis (Jordi Linx)

Příspěvek od Azean »

OK, tady to je:

1) Pouze archiváři a moderátoři

2) Pouze IC, jinak ne

Ord Mantell, Tržiště:
Jasně jsem vnímala, jak se na mě podíval a nebylo složité vycítit, že přemýšlí o nejlepším způsobu, kterým by mě oškubal. Potlačila jsem povzdech a hlouběji se napřáhla do Síly.

... dostal se mu ten předmět do rukou, nebo ne?
rozmýšlela jsem tápajíc v Síle, zda-li se mi povede vycítit dotykem přes stůl přítomnost onoho předmětu. Ale nic - stopa v Síla nebyla patrná a nic nenasvědčovalo, že by se tu měl někdy nacházet. Musela jsem už ale odpovědět na jeho předchozí otázku ohledně toho, která barva se mi líbí víc. Očividně nebyl muž přede mnou moc vnímavý, nebo se snad ještě nesetkal s mým druhem.

A říkal jste modrá a žlutá?
zeptal jsem se ho s trochou zlomyslnosti doufajíc, že zrovna tohle byly ty barvy, které v ruce neměl. Říkal něco o nějaké červené, ale to se jen těžko pamatovalo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Azra Shalis (Jordi Linx)

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže test v pořádku, výcvik jsem založil v patřičné sekci - případně můžeš přistoupit tudy:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =23&t=4542
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“