Vanius Malus

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Vanius Malus

Příspěvek od Lukin013 »

Jméno: Vanius Malus

Titul: Učedník (Akolyt)

Rasa: Člověk

Rok narození: 3980 BBY

Planeta narození: Taris

Životopis postavy:
Taris - na první pohled čiré centrum obchodu, zábavy, vyznačující se vysokou životní úrovní svých obyvatel. Návštěvníky láká vysokými budovami impozantní architektury, za které by se nemusely stydět ani světy jako Coruscant nebo Nar Shadaa. Honosná sídla Tarisianské aristokracie, čilý ruch, nekonečné řady vznášedel bloumající tam a zpátky, takto vypadá má první vzpomínka na můj rodný svět. Jsem synem Tarisianského velkoprodejce droidů, muže známého pouze jako Vanius (v naší rodině je tradicí, že syn po dosažení 15 let přijme jméno svého otce za své vlastní, jakožto výraz úcty). Byl to muž, kterému vycházelo naprosto všechno. Na Tarisu nebylo jediného droida, který by neměl na svém plánu vyryto "Vane Industries", byl nechutně bohatý, měl velký vliv na Tarisianskou politiku, ačkoli pouze jako šedá eminence, a za ženu měl snad nejkrásnější ženu v celém vnějším pásu - její jméno bylo Elena Mala.
Nežili jsme si vůbec špatně, jako syn prominentní rodiny se mi dostalo nejlepšího možného vzdělání - navštěvoval jsem elitní soukromou základní školu, nechutně drahou, ale taky velice náročnou - oproti školám pro běžné smrtelníky jsme tam probírali pokročilé jak přírodní, tak humanitní obory, umění, praktické předměty, dostalo se nám i základního bojového výcviku - jako aristokrat jsem se musel naučit speciální ceremoniální šerm - byla to speciální školní forma - zahájením podobná formě Makashi - ale v praxi zcela nepoužitelná, meč jsem po škole už do ruky nevzal ještě hodně dlouho.
Ve čtrnácti letech jsem později přešel do vyššího vzdělávání - opět na nejlepší školu na planetě - otec na mém vzdělání nehodlal šetřit. Mým oborem se stala diplomacie - už od útlého věku mě otec směřoval k této disciplíně vida mě stojícího uprostřed amfiteátru Galaktického Senátu. Nenáviděl jsem to. Neměl jsem absolutně žádnou trpělivost k handrkování se, a to to byla pouze cvičení. V jednom z nich mi ruply nervy natolik, že jsem si zlomil ruku o obličej spolužáka, který měl být mým diplomatickým protějškem při vyjednávacím cvičení. Nebýt vlivu mého otce, asi bych se tam dále neudržel.
"Záchranou" se mi v mých šestnácti letech stalo vypuknutí Mandalorianských válek. Celá galaxie, včetně Tarisu byla ohromena nenadálým a zničujícím útokem Mandalorianů na Republiku, a tak jako všechny ostatní světy vnějšího pásu, se i Taris třásl strachy, že Mandaloriané zaútočí i na něj. Rok po vypuknutí války se tak taky stalo... Horní město bylo zpříma zasaženo Mandalorianským útokem, celé rodiny byly vyvražďovány, ukrutní těžce obrnění válečnící, a jejich ďábelské stroje masakrovaly obyvatele, kteří nestihli utéct z ulic, ty ostatní zavalili sutinami domů, které na ně strhli palbou. Můj otec byl velice činorodý muž a už rok před útokem zahájil tajnou výrobu velice kvalitních bitevních droidů. Jejich cílem měla být ochrana naší rodiny, a následné využití v odboji, který doufal, že vznikne v nižších patrech města. Tito droidi se pro nás stali prostředkem pro útěk z bitevního pole, na kterém zatím byla decimována Republiková i místní obrana. Tehdy jsem poprvé spatřil pravou tvář Tarisu - Dolní město.
V první bitvě o Taris byla planeta obsazena Mandalorianskými neokřižáky a horní patra jim byla naprosto podrobena. Dolní město však bylo zcela jiné kafe - špinavé a poničené ulice, na které denní světlo nezavítalo celá staletí, byly ovládány swoop gangy, které nejprve požadovaly po uprchlících výpalné, když ale Mandaloriané začali pronikat do Dolního města, byli to právě oni, kdo se nejvíce podílel na odboji. Můj otec se k němu také přidal a nabídl i zbylé droidy, kteří se dokázali dostat z bitvy. I přestože jsme si dokázali získat jistou pevnou půdu pod nohama v Dolním městě, Mandalorianská okupace trvala dlouhé dva roky. Během jedné akce zahynul můj otec, mou matku odvedli při jednom nájezdu Mandaloriané jako luxusní otrokyni-společnici a dodnes jsem o ní neslyšel, odboj samotný byl zkušenými válečníky tlačen stále níž, a situace začínala být zoufalá. Sám jsem se v osmnácti letech do odboje zapojil, právě v době, kdy konečně dorazila kavalerie - Revan.
Revan ihned napadl Mandaloriany a zahájil tak celoplanetární druhou bitvu o Taris. Tentokrát se na bojišti objevili také Jediové, Republikoví vojáci už taky nebyli žádná párátka, ale válkou ošlehaní veteráni. Bojovalo se všude - zuřivé boje se vedly tradičně v Dolním městě, Horní město znovu hořelo - zuřivá bitva, ve které obě strany utrpěly velké ztráty, znovu pustošila kdysi významný obchodní svět, ale tentokrát byli Mandaloriané poraženi. Tehdy jsem se rozhodl opustit Taris a vydat se do války - válka se měla stát mým novým řemeslem, alespoň jsem si to myslel. Vše dopadlo zcela jinak - byl jsem přiřazen na jednu nepodstatnou fregatu, kde jsem pracoval jako proviantní důstojník. Moje první zapojení do bojů přišlo, když byla naše loď napadena Mandaloriany a mě nenapadlo nic lepšího než na ně vyběhnout s vibromečem, který jsem našel u jednoho mrtvého vojáka. Nevím, co přesně se stalo - popadl mě nějaký amok - ale když jsem se z něj probral, ležely přede mnou dvě bezhlavé mrtvoly.
Revan se o tomto dověděl a já byl přivelen na jeho loď, což pro mě bylo bodem naprostého zlomu - dostal jsem se pod přímý vliv člověka, kterého obdivovaly a uctívaly miliony obyvatel celé galaxie. Toto mě nemohlo neponechat nezměněného. Ačkoli jsem byl vždycky dosti nezávislým člověkem, Revana jsem začal bezmezně obdivovat, stal jsem se mu naprosto loajálním, až fanaticky, a to i když už jsem začínal tušit, že Revan už není tím, čím byl na začátku, nebo minimálně už nebyl Jedi.
Po bitvě o Malachor V - kterou jsem opět strávil na můstku lodi a místo boje jsem jen obsluhoval nějaký terminál - se Revanova flotila vydala do neznámých oblastí. Revan a Malak na chvíli zmizeli, a když se vrátili, bylo poznat, že se změnili ještě víc, než u Malachoru. Najednou jsme přestali nahánět zbytky Mandalorianů a začali jsme po něčem pátrat. Objevili jsme nějakou stanici, kterou později Revan s Malakem obsadili a následně prohlásili založení Sithského impéria a představili se nám jako Darth Revan - temný pán Sithů a Darth Malak - učedník.
Následoval útok na Republiku, v jehož prvních fázích Revan obnovil Sithskou Akademii a za mnou přišel posel, který mi předal medajlon, který mi měl vstup na akademii umožnit. A takto začala má cesta k moci ve službách Sithů. Stal jsem se akolytem Sithské akademie, a věřím, že mým osudem je skrz ni dosáhnout velikosti. Celá galaxie se bude třást.

Barva čepele: Rudá
Světelný meč: Jednočepelový meč (uvažoval jsem, jestli bych jako úplný nováček v akademii neměl napsat raději cvičný vibromeč, a meč bych si vyrobil časem, ale to je na vás)

Styl boje se světelným mečem: Makashi, Niman

Schopnosti: Teoretické schopnosti diplomacie (s usměrněním vzteku a dalších emocí bych je mohl časem využít), mírně pokročilá oprava droidů, talent pro utajení a stealth akce

Schopnosti jako Sith: Slabá Síla odstrčení a přitažení, slabá a prakticky zatím nepoužitelná Síla šok, poměrně vysoké skoky, začátečnícká úroveň Síly rychlost
Předpoklady pro budoucí nauku Síly Blesky a časem i pokročilejších verzí, také pro pozdější zdokonalení v telekynetických schopnostech

Vzhled, poznámky: Asi 180 cm vysoký lidský muž vojenské postavy (vypracovaný, svalnatý), nakrátko ostříhané hnědé vlasy, hnědé oči, hranatý obličej s tvrdými rysy. Nosí prosté roucho pro akolyty - krátkou tuniku a jednoduché kalhoty - přesto, stále ještě se v něm projevuje jeho aristokratický původ, a z obyčejného roucha si udělal doslova šlechtický oděv, jen z o dost méně kvalitních látek.
Chováním je velice elegantní, zdvořilý, s hluboce zakořeněnou etiketou, i přes častý posměch ostatních studentů a široké úsměvy studentek. I přes svou dokonale vychovanou skořápku je ale velice netrpělivý, vždy připravený k boji, ačkoli ví, že není moc dobrý bojovník. Ví moc dobře, že pokud má na Akademii přežít, nemá ani cenu se příliš soustředit na boj, ale hledat spásu v ovládnutí Síly. Je velice vychytralý a dokáže využívat všech svých schopností k tomu, aby se boji vyhnul, protože ještě nemá tak vyvinuté Síly, aby jimi dohnal šermířské dovednosti ostatních studentů. Je velice výmluvný, a svůj jazyk se bude během studia snažit využívat více než meč.

Rozsah znalostí o SW:
TV: - Obě trilogie, Všechny díly Clone Wars (staré i nové)
Komixy: Star Wars: Knights of the Old Republic, Star Wars Legacy
Knihy: Stíny Impéria, Prvotní Vektor, Temný příliv I, II
Hry: KotOR I a II, TOR, Empire at War, Battlefront I,II, Jedi Outcast, Jedi Academy, The Force Unleashed I, II.
+ spousta různorodého materiálu z různých období z Wookiepedie

Odhadovaná častost hraní: Jednou denně

Kontakt: Slolu.Nehav@gmai.com
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vanius Malus

Příspěvek od Wrait »

Ahoj, koukám na tu přihlášku a podle mně nic, co by mi nesedělo. Jestli chceš tak se ujmu výcviku.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Vanius Malus

Příspěvek od Lukin013 »

Tak jo :) budu se těšit :)
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vanius Malus

Příspěvek od Wrait »

Já taky. Doufám, že nám to spolu půjde :)
Začínám pracovat na úvodním příspěvku.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Vanius Malus

Příspěvek od Wrait »

Tak je to tu :D

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=3978

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“