Vex Tageer

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Vex Tageer

Příspěvek od Neils »

Jméno: Vex Tageer

Titul: Učedník

Rasa: Člověk pozměněný temnou stranou

Narození: 3980 BBY

Planeta: Abregado-Rae

Životopis: Jako syn ovdovělého farmáře sem tátovi často pomáhal s živobytím. Žily jsme si vesměs dobře. Nebyly jsme bohatí, ale ani chudí. Otec se často divil že pracuju dlouho a mám spoustu energie. Často sem měl také velké štěstí a práce mi šla od ruky. Pravda je, že jak došlo na opravování elektrotechnických zařízení tak to byla jedna katastrofa za druhou :D, ale ostatní mi jako zázrakem šlo. Neměl sem moc kamarádů protože jsme bydlely daleko od města, ale nedaleko bydlel jiný farmář a ten měl syna Jovana. Jednou, to mi bylo 8, jsme si šly s Jovanem hrát do lesa. Po chvilce sem Jovana ztratil z očí a tak sem ho šel hledat. našel sem jenom cáry něakého těla, které požíral něaký obrovský ještěr. Chtělo se mi zvracet, chtělo se mi utíkat. Ale strach mi v tom zabránil byl sem jako přikovaný. Ten ještěr si mě všimnul. Ten ohnivý pohled mě přes všechen strach zahnal na útěk. Utíkal sem jak sem jenom mohl ale ještěr byl rychlejší. Zakousnul se mi do nohy a najednou byla slyšet hromada výstřelů. Otec a několik jeho přátel střílely do zvířete a to se dalo na útěk. Otec mi musel nechat nahradit pravou nohu kybernetickou náhradou, jelikož zranění bylo rozsáhlé. Začaly se dít divné věci. Měl sem hrozivé sny, nemohl sem se soustředit a ležel sem neustále v horečkách. Jak jinak než infekce, hssissové si asi zuby nečistěj. Kdy jo tak se mi to asi nestane. Jednoho dne k nám někdo přišel. Muž zahalený v černém plášti. Řekl otci že mě dokáže vyléčit, ale musí si mě vzít sebou na pár dní. Otec nerad, ale souhlasil, jelikož mi žádný lékař nedokázal pomoct. Ale já se k otci už nikdy nevrátil. Ten člověk byl sithský pán a ucítil ve mě sílu a přijal mě jako svého učedníka. Infekci zpomalil léčivou technikou abych přežil cestu, cestu na Korriban. Ten ještěr byl Hssiss. Bylo sice velmi zvláštní jak se dostal na naši planetu, ale dostal. Po jeho kousnutí se ve mě začala probouzet temná strana a taky lehká mutace. Obě moje zorničky vypadají jako kočičí. Pravé oko má barvu krve, zatímco levá má barvu slunce. Mistr mi později vše vysvětlil, že v tom kraji lovil Jediho. Řekl, že by bylo hrozné kdyby někdo tak talentovaný jako já nebyl cvičen, nebo kdyby mě dokonce našli Jediové, tak přestal s pronásledováním a vzal mě na Korriban. Mistr mě často cvičil pro úlohu špeha či vraha. Cvičil mě jak zamaskovat svou přítomnost, jak ovlivnit kamery nebo oči nepřátel, aby mě neviděly. Jak sám mistr říká: "Větší užitek občas plyne, když nevytáhneš svou čepel. Jelikož informace jsou mnohdy mocnější zbraní nežli blastery."


Meč: Jeden jednočepelový, později je k němu přidán ještě jeden

Barva meče: Krvavě Rudá

Styl boje s mečem: Makashi, při kterém využívám propojení se silou jako v Ataru

Schopnosti: dobrý špeh
vynikající duelista

Silové schopnosti: Odhození
Přitažení
Iluze

Schopnosti jako Sith: Blesky
Škrcení
Strach
Zamaskování

Vzhled: středně dlouhé černé vlasy, kočičí zorničky, pravé oko rudé a levé žluté, kybernetická náhrada levé nohy od kolene dolů, světlá kůže a poměrné svalnaté tělo. Vše skryté v černých kalhotách, tunice a v sithském plášti jenž mi stíní obličej.

Povaha: Krutý, Líný, Vtipný( jestli je toho sith schopen), Morbidní, Sadistický, cílevědomý a zvědavý
Naposledy upravil(a) Neils dne 25.10.2010 15:27:36, celkem upraveno 5 x.
Zkoušel jste už někdo oloupat pomeranč světelným mečem? :-D

Without honor, we can reach only hollow victories...

Jazen rulezzz!!!!

Temná strana nakonec zvítězí...protože život bez emocí není život!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Rozhodně zajímavej živoťák...
Když přehlédnu ty účinky pokousání Hssisse (protože o takových účincích jsem nikdy neslyšel, wikie o nich nepíše, takže pokud se opíráš o nějákej komix či knížku, beru to, ale chci důkaz), víc zvláštní než hssiss byl sithskej lord, kterej se najednou objevil v tvým baráku, sebral tě a přijal za svého učedníka. Jak tě vyléčil? Nebo jak tě uviděl, hned jsi přestal mutovat a byl jsi zdravej? Nebo ti tu horečkuzpůsobil sám, jen aby si pro tebe mohl přijít a s omluvou tě odvést?
Taky jsi prý dobrý pilot, ale nikde v životopisu sem nenašel zmínku, že by jsi vůbec někdy vůbec vzlétl, nato dobře pilotoval...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neils »

V Atlasu ras a bytostí Star Wars je napsáno, že Hssiss nemá jed ale předává místo toho jakousi "nákazu" temné strany. A temná strana dokázala lidi zmutovat. Třeba Darth Nihilus byl člověk ale na konci života se podobal člověku jen tvarem těla. Takže není vyloučeno že bych podstoupil "drobnou" mutaci po Hssissově kousnutí.
Zkoušel jste už někdo oloupat pomeranč světelným mečem? :-D

Without honor, we can reach only hollow victories...

Jazen rulezzz!!!!

Temná strana nakonec zvítězí...protože život bez emocí není život!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobře, co se týče Hssisse, já sem to pochopil z wookie jinak, ale je to možný... nicméně *takový* mutační účinky jsou dost přehnaný, minimálně ta ruka určitě. Sionem se neoháněj, to je jinej případ. To jako kdyby jiný zvíře mohlo kousnutím předat nákazu světlý strany a každej kdo by byl kousnut by měl nad hlavou svatozář, modré oči a blond vlasy, jako pravej kladnej akční hrdina :D
Mise mistra by vysvětlila jeho přítomnost (i když ehm ehm), ale jeho "otec asi nerad dával zdravé dítě do rukou podezdřelého cizince."... hádám že by se neptal a nepřemlouval rodiče jako Sithové... prostě by tě vzal a odešel a otec by se nevzchopil ani na dobrý den...
Podle konce by se dalo říct, že tvůj mistr bude spíše jeden z těch trpělivějších sithů, nicméně i přesto pochybuju že by se snížil vyjednávat s tvým otcem ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neils »

Ok, chápu. Ruka je upravená. To s otcem mam upravit taky...nebo něco jinýho? :lol:
Zkoušel jste už někdo oloupat pomeranč světelným mečem? :-D

Without honor, we can reach only hollow victories...

Jazen rulezzz!!!!

Temná strana nakonec zvítězí...protože život bez emocí není život!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jistěže opravit... seslat na tebe nemoc nemůže, pač uhranout sithové snad ani neuměli, takže tě může maximálně otrávit, na což by našli doktoři lék...
Sithovo zdůvodnění je blbý...tedy tvoje zdůvodnění, prostě na tebe nic seslat nemohl, jen proto aby si tě pak vzal... to by si tě radši vzal hned a bylo by to... abys to nemusel překopávat, tak tu horečku můžeš mít z infekce jak tě pokousali, sith může použít nějákou formu uzdravení, aby jsi přežil cestu s nim, ale na tebe nic nemůže sesílat, jen aby si tě po několika seancích s lékaři vyzvedl jak pytel brambor :D
Edit: jo ještě sem zapoměl, nebudeš Darth cokoliv, kolem mw to byla výsada lordů, byla trochu složitější hiearchie než třeba kolem Imperia (což udávám schválně, protože spousta se brání právě učedníkem Sidiouse, Darth Vaderem...)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Neils »

Ok, takže Darth není, infekce zařízená, snad sem na nic nezapoměl
mimochodem nebude mi vadit hrát necontinuálně
Zkoušel jste už někdo oloupat pomeranč světelným mečem? :-D

Without honor, we can reach only hollow victories...

Jazen rulezzz!!!!

Temná strana nakonec zvítězí...protože život bez emocí není život!

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobře, s jazenem máš výcvik, takže test není třeba, tudiž ti někdy kolem dneska založím výcvik ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Výcvik založen:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=48759#48759
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“