Mossd (Atalon)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Mossd (Atalon)

Příspěvek od MrTukan »

Jméno: Mossd

Titul: Učedník

Věk: 12 let

Rasa: Nautolan

Planeta narození: Glee Anselm

Životopis postavy: Ze svého útlého mládí si nepamatuji vůbec nic. Byl jsem totiž již v tomto věku několika málo let unesen sithy, zřejmě pro mé vrozené nadání v Síle. Jediné co si z dětsví pomatuji je mlhavé vzpomínka na mou matku, která však každým rokem a studiem sithských praktik bledne a ztrácí se. Už tedy od mladého věku jsem byl druzurován, učen, cvičen a zkoušen na korribanské akademii a nemálokrát jsem neunikl tvrdým a krutým trestům, které na mě zanechávají následky, avšak vždy, když jsem byl sražen na kolena, jsem se hrdě zvedl a pokračoval ve studiu s cílem stát se tím nejmocnějším a nejváženějším sithem v galaxii a potom se pomstít všem, který na mě kdy jenom jednou vztáhli ruku. Tento plán zahrnoval zabití velikého množství bytostí.

Barva čepele: Rudá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Záložní zbraň: Vibronůž

Styl boje se světelným mečem: Schii Cho, Makashi

Schopnosti: Dokonalá znalost anatomie člověka i dalších ras a také mnoha druhů zvířat - zejména k potřebám krutého mučení (aby hned nezemřel), či ohyzdného znetvořování, pitvání atd. Skvělé zacházení s noži a velké nadání k výuce boje s mečem a dalšími chladnými zbraněmi. Neschopný pilot, nedobrý se zacházení s technikou a elektronikou. Nadání v Síle.

Schopnosti jako Sith: Základní bojové triky (odhození, přitažení, zrychlení, větší skoky...), základy škrcení, úchopu, zdrcení, nedávno objevil vlohy pro kontrolu mysli a krádež vědomostí - tyto techniky by se rád naučil a zejména v technice kotrola mysli by se chtěl stát mistrem.

Poznámky: 175cm, 75kg, hnědá kůže, černé oči. Vypracovaný a silný. Obliba v zajímavém oděvu, kterou si však zatím nemůže splňovat. Inteligentní, učenlivý a lstivý. Ctižádostivý, arogantní, krutý, krvelačný až perverzně zvrácený. Pomstychtivý a loajální pouze v připadech, kdy nemá na výběr. Jeho výcvik na něm dozajista zanechává těžké stopy.

Kontakt: qip 334686615
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Vše dohodnuto a vyřešeno, přebírám.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Založen výcvik:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=43990#43990
Na dobu nemám nároky, tak jí nechám na tobě.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“