Darth Kopus

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Darth Kopus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 03.11.2009 20:04:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Darth Kopus

Příspěvek od Darth Kopus »

Jméno: Darth Kopus

Titul: Učedník

Rasa: Člověk

Planeta narození: Bogath

Životopis postavy: Moji rodiče byli rytíři Jedi a když jsem se narodil začal jsem vnímat sílu vesmíru. Když mi byli 3 roky, tak se otec rozhodl mě začít cvičit. Moc si toho nepamatuji byl jsem mrně. Když jsem dosáhl věku pěti let, a můj výcvik o hodně pokročil, matka mi darovala svůj světelný meč, který měl fialovou čepel. V den mích Sedmnáctých narozenin jsem šel do tréninkové místnosti a tam stálo nejméně tucet mužů zahalených v černých robách a vytasily své světelné meče, které měly červenou čepel. V tu chvíli přiběhli rodiče, protože to slyšeli a vrhli se na ně. Po nějaké chvilce padla matka a natahovala ke mě ruku, tak jsem k ní přiběhl a za ruku ji chytil, po chvilce padl i otec, moji mysl pohltila beznaděj a zlost, tak jsem zaútočil matčinym světelným mečem na jednoho z těch Sithů, ale než jsem něco udělal válel jsem se na zemi, vzali mě a odvezli do akademie Sithů, protože mě ovládl hněv a to se jim líbilo.. A nyní jsem zde mladý kluk, který chce být jednou mocným Mistrem.

Barva čepele: lehce červená

Světelný meč: Obyčejný Světelný meč pro učedníky, už se těším až si vyrobím svůj

Styl boje se světelným mečem: Dávám přednost formě Juyo/Vaapad

Schopnosti:
Soucítění s vesmírem, Rychlost, houževnatost, sebevědomost, cílevědomost

Schopnosti jako Sith... : Škrcení, Ovládání mysli, Přítah, Odtah, Zvedání, čtený myšlenek... Vše je jen v základu, cvičím jak se dá aby to bylo lepší a lepší, tohle je jen na co se přesně zaměřuji, jinak toho zvládám více

Poznámky: Poté co jsem spadl při treninku do lávy, tak jsem znetvořen, musím nosit speciální oblek

Kontakt:ICQ: 493175134

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Malá výtka: Za MW Ještě Wapad neexistoval :)
//Snad Vaapad ne?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Darth Kopus
Učedník
Učedník
Příspěvky: 2
Registrován: 03.11.2009 20:04:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od Darth Kopus »

Jasně díky

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Soucítění s vesmírem? A co s ním jako soucítíš? Lítost? Smutek? A nesedí mi příběh, proč na tebe zaůtočilo tolik Temných rytířu? Měli k tomu důvod? Protože to se obyčejně nestává? A kde na tebe zaůtočili? U vás doma?

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“