Průzkumná mise do neznámých oblastí (Todrias and Eldar)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

Treyy zdvihol ihtorijský vrak do vzduchu, trochu ho ustálil a šliapol na to. Nemyslím si, že je do dobrý nápaaaaaaad!!! A pomaly sa vbáral do sedadla pod tlakom.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-Skai
S lodí to pořádně cuklo, v jednu chvíli jsem měl dojem, že se nám to nepodařilo, po chvíli se ale hvězdy protáhly v čáry a my jsme byli v hyperprostoru.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

Treyy si odhrnul vlasy z očí. Tak, a kam teraz? Vydýchava posledný zážitok.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Heh, kam teď? Ironicky jsem se zasmál.
Mám takovej dojem, brácho, že to záleží na týhle lodi, než na nás. A neříkal jsi náhodou "microskok"? Zvedl jsem se a přešel se podívat k displejům. Ukazovaly neuvěřitelný hodnoty, jako bychom byli poblíž černý díry.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

V celej galaxii je tisícka planét s dobrými hangármi a ešte lepšími loďami a my musíme stroskotať na tej, kde to pripomína časy pred Veľkou Hyperpriestorovou vojnou... frfle Treyy a kontroluje údaje.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Podíval jsem se znepokojivým výrazem na Treyye.
Hele, Treyyi, nemyslíš, že už bys měl opustit hyperprostor? Nemohl jsem říct, že by mě deprimoval pohled na protáhlé čáry, jenž ubíhaly bez jakékoliv změny, ale při uvědomění si našeho vektoru letu, jsem začínal šílet.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

A v tom je ten problém, Han. Nemôžem. Už sme mali dávno vyskočiť. Rád by som, veľmi rád. povie znepokojene.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Lando zavzdychal, otočil jsem se tím směrem. Bál jsem se, že se probouzí - to by bylo to poslední, co by nám v této chvíli chybělo.
Jak to myslíš, že to nejde? Řekl jsem až překvapivě tiše, abych nevzbudil Landa.
Musí to jít! Při těchto slovech jsem očima přelétl displeje a hodnoty, které ukazovaly, se příliš často měnily.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Nejde to. Stav lode hlási poškodenie trupu... a po chvíli si uvedomil, čo to znamená. To je krám! a treskol rukou do panelu, tak ako to robil už nespočetne veľa krát.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Podíval jsem se na přístroje, jestli se po Treyyově bouchnutí něco nezměnilo, ale tentokrát se tak nestalo. Musela existovat nějaká možnost! Musela....
Rozhlídnul jsem se kolem sebe. No, tak Hane, mysli, mysli.... Co bych ksakru jen mohl udělat, co bych jen mohl udělat?! V tom jsem dostal zdárný nápad.
Omluv mě na okamžik. Šel jsem dozadu do lodi.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Jasné, kedykoľvek. povedal už pokojnejšie. Len dúfam, že sa neblížime k nejakej supernove alebo k pásmu asteroidov. zamumlal si pre seba.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Hyperprostor
Došel jsem do části, kde se nacházela část, kde se energie rozdělovala mezi hypermotory a štíty. Bylo to dost riskantní, ale nedalo se nic dělat. Vzal jsem tyč, která ležela odmontována vedle několikrát bouchnul do krytu, abych ho odklopil. Když se tak stalo, na chvíli jsem zauvažoval, zda je to rozumné, ale nebylo jiné možnosti. Náhle jsem za sebou uslyšel Treyyův hlas.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Hej, Han, poď sem! Zdá sa, že budeme mať trable! zvolá na heno Treyy a dúfa, že je Han na to pripravený.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Kajuta - Hyperprostor
Ksakru, to jsem potřeboval - co může být horšího než to, že jsme v hyperprostoru, udělali jsme mikroskok na slepo, ze kterýho se stal hyperprostorovej let kdo ví kam...
Otočil jsem se a šel zpět do kabiny, tyč jsem měl pořád v ruce.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Hyperpriestor

Hlási mi to tu divné údaje. Loď sa sama chystá vyskočiť z hyperpriestoru, nevieš mi povedať prečo? zahlási, len čo ucíti jeho prítomnosť v Sile.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“