Mise pro hráče Freyt - záchraná akce na Coruscantu

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Orbit-Coruscant

Tak mistře jsme tu. Co dál? Kde přistaneme?
Jsem nervózní,matka tu někde asi je,musím ji najít.
Přibližuji se k planetě...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Orbit-Coruscant

Kyle: Přistaneme v malém přístavišti a budeme vystupovat, jako ti, kteří chtějí Ewnu dopadnout a zabít... Vím, že je to pro tebe za danných okolností těžké... Ale lovci jsou jediný způsob, jak jí najít. Jsou nejlepší zdroj informací, za danných okolností... Kylův hlas byl plný soucitu a pochopení. Zvládneš to? Zeptal se. Tvůj droid nesouhlasně zapískal...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Orbit-Coruscant

Budu muset,ale přesto asi moc mluvit nebudu,raději se budu držet stranou a pozorovat okolí.
Ostatně jako vždycky.
R-5,dej mi na monitor nějaký menší přístav...
Ukáži souřadnice cíle mistru...
Co myslíte mistře,začneme tady?
Co když zase narazím na svého bratra? Teď na tohle není čas.
Použiji jedijskou techniku na rychlé uklidnění mysli...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - přistání v přístavišti

Ano, to bude asi nejlepší. Ač to tak nevypadá Coruscant je jeden z nejprohlinějších systému co se korupce a obchodu se zbožím všeho druhu týče... Zatím co Mistr mluvil proletěli jste admosférou v malém přístavišti. Kdyby nebylo jasné, že jste přistáli na Coruscantu, byl by si jeden myslel, že přistál v nějakém zapadákově. R-5 se vyjukaně ošil a nesouhlasně pípal...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Přístav

R-5 uklidni se,vše bude v pořádku,zůstaň u lodi my se tu porozhlédneme.
Snad,bude vše v pořádku.
Vystoupím z Černého Jestřába a začnu se soustředit, nechám sílu aby mi ukázala okolí...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant - přístav

V Síle nebyla žádná porucha ani někdo poblíž.
Kyle: Začínám s R-5 souhlasit, taky se mi tu přestává líbit. Radši R-4 nechám nějaké kredity, kdyby se objevil správce... Kylův droid nesouhlasně zapípal. Ale klid, jsi teď důležitá osoba hlídáš nám lodě. Pak se otočil k tobě. R-5 půjde s námi, začneme v jedné kantýně U Padlého lovce, snad se tam něco dozvíme... Vyrazili jste. R-5 vesele pískal, zřejmě potěšen, že tě může doprovázet. Kyle ti zašeptal do ucha. Droidi se jako třetí oko hodí vždycky, byť třeba jen venku. Zvlášť je-li věrný a tvůj droid ti věrný je...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant

Usměju se...
Vypadá to tak mistře.
Jdu vedle mistra...připravuji si a schovávám pečlivě výbavu,aby nebylo poznat že jsem Jedi...
To opravdu nevím jak schovat tuniku,snad si toho nikdo nevšimne.
Musím najít svou matku,musím.Hlavně klid,mám moc myšlenek.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta ke kantýně

Tvůj Mistr, jakoby ti četl myšlenky. To bude v pořádku Freyte. Hlavně klid. My to zvládneme! R-5 soushlasně na tebe pootočil svůj kopuli a zapípal. Šli jste ulicemi a ty jsi potkával různé tipy bytostí. Děti si hrály na chodníku s klacíky, jindy to byli twilekové, kteří ve svých obchůdcích prodávali vše možné...
Kyle: Hotová idilka!

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta ke kantýně

Ano,to je pravda,ale počkejte až dojdem k té putice,idilka bude ta tam.
Zamračený se rozhlížím kolem sebe,stále pokračuji vedle mistra...
R-5 drž se u nás!
Je ale pravda že v takovéto "mírné" čtvrti se jeden snadno schová,nemyslíte mistře?
Podívám se na mistra a pokusím se přečíst z jeho výrazu ve tváři v jakém je rozpoložení...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta ke kantýně

Nezapomeň, každý má svůj druh idily. Třeba takový lovci odměn v kantýně... Mistr nasadil vážnou tvář. Jestli se ti zdá, že k této misi přistupuji poněkud laxně, tak se milý padawane trošku mýlíš. Snažím se jen kontrolovat tvoje rozbouřené emoce, které tebou prostupují, jak vařící láva. R-5 souhlasně pískal. Toto je tvoje zkouška ohněm, a já ti můj příteli pomohu nést to těžké břímě...

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Cesta ke kantýně

Odpusťte mistře,je toho na mne poslední dobou hodně.Dozvěděl jsem se že je celý můj život jen přetvářka a co je horší,že i vy jste mi tajily můj původ a mám pocit že stále tajíte něco co nemám buď prozatím vědět,nebo vůbec.
Zamyšleně pokračuji s mistrem...
Uklidni se Freyte uklidni se.
Opět použiji Jedijskou techniku na uklidnění mysli.
Omlouvám se mistře,nechtěl jsem toto říct.Učení Jediu nás vede ke klidu a aby jsme nejednali ve hněvu,ale občas je to tak těžké.
Pokračuji dále s mistrem a soustředím se na okolí...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta ke kantýně

Mistr Katarn se na tebe zamyšleně zadíval... Už teď máš co dělat, abys své emoce udržel na uzdě. Jestli ti mám co říct, rozhodně ti to neřeknu teď... Došli jste ke dveřím kantýny. Připraven? Zeptal se Kyle. R-5 zapípal. Ano, rozhodně měj oči otevřené... Přikývl Kyle.

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-před kantýnou

Zkontroluji svou výbavu a jestli mám vše pečlivě skryté,ale zároveň připravené...
Já jsem připraven mistře.
Vcházím za mistrem a soustředím se zároveň na sílu...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Kantýna

Vešli jste dovnitř. Hned první čeho jste si všimli byl ohavný puch, který se vznášel v místnosti. Kantýna byla doslova směsicí různých ras, z níchž většina byli převážně lovci. Zřejmě probíhala, nějaká velká pitka, protože admosféra byla víc než jen rozjařená... Přisedli jste si k jednomu twilekovi, který jsi evidentně jen tak z nudy pohrával s blasterem mezi prsty...
Kyle: Zdravim, slyšel sem, že prej se tady dá sehnat práce... Nevíš o něčem kámo? Twilek, jakoby nevnímal a dál si hrál s blasterem. Od baru se k vám přibelhal jeden zdejší opilec. Jen se snaž, Geron toho moc nenakecá, leda tak blasterem mezi oči to mu de nejlip. Že jo Gerone? Twilek mu věnoval mrazivý pohled, takže se pijan radši stáhl do ústraní... Geron jsi dál hrál s blasterem....

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Coruscant-Kantýna

Rozhlížím se po kantýně a stále se soustředím na sílu...
Musím se soustředit,i když jsou tu samý opilci,zdání může klamat.
Oddělím se od mistra a najdu si volnou židly u baru,silou stále kontroluji své okolí...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“