Mise Pro hráče Will Evansová.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Mise Pro hráče Will Evansová.

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Padawanka seděla ve své ubikace a něco dělala na svém pracovním stole který byl plný krámu.
Od cvičného světelného meče až po nějaké ty půjčené cvičební pomlcky
Obrázek
Stále přemýšlela o svém novém mistru a o všem co se týká řádu Jedi

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Chrám Jedi

Seděla jsem u stolu a kukala tupě na ty věci snad hodinu, a stejně sem absolutně nevěděla co tam vlbec mám, byla jsem myšlenkami uplně jinde. Můj sen se sice naplnil, zvládla jsem svůj test ale za jakou cenu? Byla jsem opravdu o tolik silnější než Keren, když jsem vyhrála i po těch blbostech co jsem dělala? Nebo mi jen přálo štěstí? Vztala jsem od stolu a pokračovala v práci na svém astromechanickém droidovi, na kterém pracuju co jsem v chrámu. Snad mě práce odvede od tehle myšlenek

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

Will stále přemýšlela ale z toho jí vitrhlo zaklepání na dveře.
Nevěděla kdo by jí v tuto dobu hledal ale šla otevřít.
Za dveřmi stál mistr Zik:Ahoj jsem rád že jsi tady sbal si věci poletíme na misi.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Chrám Jedi

Jistě mistře hned budu zbalená odpověděla jsem. Smím se zeptat jaké je zadání mise?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám jedi

Kasshyk nekolik našich jediu se tam ztratilo a mi to musíme prozkoumat.
Řekl a odešel.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Chrám Jedi

Rychle sem si zbalila. Světelný meč, starej blaster kterej sem vyhrala v paazaku, pro jistotu i jeden medkit, člověk nikdy neví. A za chvíly jsem už běžela za mistrem Zikem. Předpokládla jsem že ho najdu v hangáru.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Chrám Jedi

K velkému překvapení padawanky mistr v Hangáru nebyl zato zde bylo mnoho nových letounů značky Delta-7 začala se na ně koukat a rozmýšlela se jakou si vezme

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Chrám jedi - hangár

Sednu si a chvíly čekám na mistra, bez lodi odsud stejně nemůžeme odletet

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Hangár

Po krátké době se mistr Dostavil.
Čekáš tu dlouho doufám že ne zdržel jsem se u rady jediu dávali mi přesné inforamce co se stalo
Řekl a naskočil do Modré Delty

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Corusant - hangár

Čekám tu jen chvíly mistře odpovím mu. Takže letíme na Kashyyyk?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Hangá¨r

Ano jak jsem již řekl spousta jediu se nám tam odsud neozvala a teď jsem na řadě mi abychom zjistili co se tam vlastně stalo.
Řekl mistr a pomalu začal zvedat svou stíhačku

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Corusant - hangár

Nazkočila jsem do stíhačky a sledovala mistra Zika. Byla jsem poměrně nervozní. Moje první mise a navíc na planetě kde se ztratilo hodně Jedijů. Nastavila jsem kurz na Kashyyyk. Chvíly jsem přemýšlela co o Kashyyku vím... lesnatá planeta, obyvatelé Wookiové, žijí v několika patrech... Aleto už jsem musela dávat pozor aby mi mistr neuletěl

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

coruscant-Orbita

Mistr už vzlétl do připraveného prstence a aktivoval nějaké obrané systém y pro případ obrany.
Stále čekal kdy se do prstene číslo 2 připojí jeho padawanka

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Orbita Corusantu

Připojila jsem svojí stíhačku k prstenci. Snad nás cestou nepotklá nic neobvyklého. Aktivovala jsem vysílačku: Mistře, jsem připravena na rychlost světla

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Mistr odpověděl něco ve smyslu pochvali.
Padawanko zapni motory za 3...2...1.. TEĎ
Řekl a sám aktivoval hypeprostorové moory.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“