Multiplayer mise pro Jacen Sázno a Slolu Nehav

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin 4

Mistr se jen hbitě otočil vrhnul světelným mečem do křoví odkud se ozvalo zapištění.
Yavinská ještěrka žádný problém jdeme
Řekl a šel dál po cestě.
Na jednom rozcestí se zastavil
Slolu do leva za ten strom Jacene do prava pod tu korunu nízkého stromu.
Řekl a sám skočil na stranu do křoví

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin4

hbite jsem skocil pod korunu a divál se co se bude dít dál.Pomocí síli jsem se spojil ze Slolu:Proc se mame schovat?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV.

To nevím,možná mistr vycítil nebezpečí.Radši si ale ještě neaktyvuj meč,třeba to zas bude planý poplach,ale vem si ho do ruky.Co se děje mistře?zeptal jsem se.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin Iv

Padawane mlč jdou sem.
Řekl Qwdo a koukal se jak po cestě pochodují bitevní droidi s nějakými muži vepředu..
Bylo tam snad 20 bitevních drodů několik zabijáků a muž v černé kápi.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin4

Snad to není Dooku?!Z pod tuniky jsem vytáhl světelný meč a začal meditovat(bojová meditace).Pomocí síli jsem se spojil ze Slolu:Co tady dělají separatisti?Hele ten chlap v kapi,to je asi dooku!Hlavně nebudu skakat dolu,neskákat dolů,neskákat dolu.Ponořil jsem se do síli a pokoušel jsem se odhalit,kdo je ta zahalená postava.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV.

Doufám,že to Dooku není,slyšel jsem jak zametl se Skywalkerem a Kenobim.Odpověděl jsem pomocí Síly neslišně,když je tu i s droidy,nevím zda by sme ho porazili.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin4

Qwdo:Blázni jestli je to Dooku tak teď slyšel vše co jste si povídali a právě teď slyší me.
Řekl a vistoupil z úkrytu protože všechny řady odešli kus dál a nebylo je vidět.
Qwdo se ponořil do síly.
Ne není to Dooku ale je to Sith
Padawane Jacene tebe prosím aby jsi se nesnažil za každou cenu viřešit daný úkol a tebe Slolu aby jsi nepoužíval sílu všude kde to jde.
Řekl ještě svím padawanům

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin 4

Ano mistře,omlouvám se.řekl jsem a seskočil ze stromu.Myslel jsem že sithové vymřeli.Tohle je zvláštní,jsou tu separatisté,zabijáci a sith.A kdo mislíte že to je?

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV.

Ukázal jsem na mistra palec,jakože souhlasím a vytáhl zpod tuniky své meče,ale nezažehl je,potom jsem kývl jsem na Jacena.To bych chtěl vědět kdo je ten v kápiSnad né nikdo nebezpečný.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin 4

Musíme se ale držet úkolu a tak půjdeme po stopách a sand narazíme na to doupě kde se schovávají naši zabijáci.
Díky vám se nemlůžeme zeptat tady kamaráda.

Řekl Qwdo a ukázal na informátora který byl stále v komatu.

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin 4

Při naší cestě jsem si upravoval světelný meč.Heh,je celkem těžký vylpšovat světelný meč při chůzí.Po hodině cesty jsem se neudržel a řekl:Mistře,nemůžeme zastavit a trochu si odpočinout?Hrozně mě bolí nohy.Ani jsem nečekal na mistrovu odpověď a svalil se nanejbližžší kámem.Otřel jsem si spocené čelo a pokoušel se neusnout.Slunce hrozně pálilo,proto jsem usoudil že jsou 2 hodiny odpoledne.Začal jsem mít žízeň,bohužel jsem u sebe neměl žádnou vodu...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV

Zasmál jsem se.Vidím,že je tady někdo ve vrcholné forměPodíval jsem se na Jacena.Ale také bych si odpočinul.Kdo myslíte,že byl ten v té kápi?Neustále jsem na něj myslel.Poté jsem se ale uvolnil a uklidnil.
Co je mi do toho?Určitě to bude jen jeden z těch zabijáků,který chce vypadat strašidelně.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Yavin 4

Nevím padawane ale necítil jsem z něj moc velkou sílu.
Řekl Qwdo a podíval se na ty dva
Nemáme čas musíme si pospíšit jdeme
Řekl a vidal se na cestu.

.....................
Pro Jacena hele kámo jsi v pralese takže s tím horkem moc nevím :-D

SITHS

Příspěvek od SITHS »

Yavin 4

Ach jo.Procedil jsem mezi zuby a pokracoval v cestě.Co tady vlastně děláme?20 droidu,nekolik zabijaku a jeden namachrovanec,ubezpecime republiku,ta sem posle klony a hurá!Ach,tak takhle jsem si misi vážně nepřestavoval.Čekal jsem že někam poletíme,budeme jednat,pak se to zvrte,bude mala bitka,přiletijou klony,ty to vybombardujou a letíme dom.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Yavin IV.

No nic,tak jdeme.Nooo,vidím,že zabiják,co se snaží být strašidelný to není.Měj se na pozoru,jestli je to Sith,mohla by tahle mise být celkem problematická,upozornil jsem Jacena.
Co by tady dělal Sith,u zabijáků?Myslíte,že je ve službách separatistů a zabijáky chce najmout?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“