Mise pro hráče Andre Solvan

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Tak jim s těma dveřma pomůžem." řekl jsem s úsměvem na tváři a odpálil jednu minu. Dveře to sice dost poničilo, ale první vlna je zničena. Ještě na ně čeká pár nášlapných min...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Sithé za dveřmi byli vitrvalí a i přes všechny ty ztráty mužů které ztratili při prvním útoku zaútočili znovu.
Tentokrát tam ale bylo více míst které se začali tavit

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Tak teda odpálím ty dvě zbývající najednou.." řekl jsem si pro sebe a zmáčknul tlačítko pro detonaci. Ozvala se ohromná rána a hlasy hořících Sithů, kteří se sem dobývali. Výbuch už nadobro zničil dveře, takže teď jsme čekali, až těmi dveřmi někdo projde....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Když se dým rozptýlil bylo divné že tam nebyli žádná těla.
Drodi začali na povel tuskena střílet jen aby zjistili zda li tam někdo není-.
Nikdo se neozýval ani nikdo nebyl vidět.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Hmm, divný..." řekl jsem a nasadil si infračervené brýle, kterými jsem prohlédl skrz hustý kouř. Vypadalo to, že většina jich je nahoře nad schodištěm....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban.

Můžeš mi říct nad jakým shcodištěm o žádném takovém nebyla řeč

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Nad tím, jak jsme šli do sklepa. Nebo jsme tam snad šli po žebříku?" řekl jsem a kleknul si do obranné pozice.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kámo ty jsi mě nepochopil

My jsme šli cestou která je sklopená z kopce.
Pak jsme se postavili tak že za zádama jsme měli tu zklopenou cestu a před náma ty dveře do údolí.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Tak si místo schodiště domysli třeba, že jsou schovaný na stromech. Já nevim. Co s tim teď?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Andre pleteš si to na začátku bylo to schodiště tady je rovnou vstup do údolí
sithů s Východní a západní cestou musíme být na pozoru
Zařval na tebe Tusken
Zrovna ve chvíli kdy do místnosti vletěl světelný meč a zničil 3 droidy hned ve předu.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"No jo. Hoďte tam pár granátů!" řekl jsem a odtrhl z opasku dva termální detonátory a hodil je někam k Sithům. Ozval se velky výbuch, poté bylo ticho....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Výbuch zlikvidoval zbytek drodiů kteří stáli na smrt přede dveřmi.
Tusken:Jdu se na to podívat.
Řekl a šel směrem ke dveřím-.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Buď opatrný!" řekl jsem mu a raději s ním poslal pět droidů, mezitím jsem si připravil nějaké další zbraně a spojil se s Kharem pomocí vysílačky "Tady Andrew Solvan. Jak se vám daří, Khare?" zeptal jsem se....

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Z visílačky se ozval Kharův hlas.
Jsme pod těžkým útokem v údolí doufám že vám se daří lépe až budete moc pojďte sem!
Řekl a ukončil spojení.
Tusken šel pomalým krokem a droidy poslal před sebe
Hned jak opustili místnosti byli zabiti Tusken poskočil vzal jendomu pušku a zabil jednoho ze sithů který byl zaskočen jeho počínáním.
Tuskken se ihned rozeběhl zpět a sedl si za barikádu držící si levou ruku.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Přijdeme co nevidět. Jen to tu ukončíme." řekl jsem do vysílačky a přiběhl k Tuskenovi.
"Jsi v pořádku. Tady máš léčivý roztok." podal jsem mu lahvičku. "Stačí pár kapek a bude to OK."

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“