1. misia pre Sealena [Lance]

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Hyperprostor
Usmál jsem se na Nuriho, který byl šťastný jako banta na pláži a pověděl.
"Výborně Nuri, ale nenech se ovládnout svojí pýchou, vždy existují další znalosti které můžeš vědět proto nikdy nepřestávej hledat, nebuď pyšný, buď pokorný, pomož ostatním v pochopení, oni jednou udělají to stejné pro tebe."
Pak jsem promluvil na Trenta.
"Raduj se pro úspěchy svých bratrů protože každý jejich úspěch je i tvůj úspěch, není prohra je jen harmonie. A nevzdávej se, dřív nebo později uspěješ a až se to stane budeš díky svým zkušenostem lepší."
"Každý je unikátní a věřím že každý má úděl pro který byl stvořen, proto nemůžeme být všichni stejní."
Začínám být únavný s těmi haldami pouček.. asi mu život nezmění, ale malá šance taky šance..
"Pojďme zjistit co dělaly vaše kamarádky.."
Po cestě se zahledím na před sebou jdoucího Fariho a s využitím svých schopností zkusím zjistit na co právě myslí.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor
Pomaly si zisťoval že Fari je veľmi komplexná a zložitá osobnosť. Jeho myseľ bola zahalená tmou, no to čo sa na vonok javilo ako nenávisť, bol v skutočnosti obrovský žiaľ a nezáujem. Ten chlapec si zrejme prežil veci, ktoré si väčšina jeho spolužiakov nedokáže ani predstaviť v najhorších snoch. Vtom ste objavili dievčatá. Sedeli na dvoch trúbkach s chladiacimi kvapalinami do motorov a rozprávali sa. Vyzerali prekvapene že ste všetci prišli.
"Prepáčte, padawan Jacen, len sme sa chceli chvíľu rozprávať" zaštebotala Hannah svojím hlasom, ktorý znel naozaj anjelsky a obidve sa k vám pridali. Vrátili ste sa všetci pokope do spoločnej miestnosti a prve včas, z prednej kabíny vošiel krívkajúc majster Yoda a najvyšší dôstojník veliaci batalionu klonov na lodi, klonový poručík CL-7944/21, ktorého kolegovia pracovne nazývali Sparks.
"Práve včas, prichádzate. Čosi nové, ste sa priučili" povedal Yoda padawanom a žmurkol na teba, "na mieste, skoro sme!" dodal Yoda a zvolal padawanov k sebe do kruhu, pričom im rozprával príbeh o planéte Ilum. Sparks sa otočil k tebe a zasalutoval.
"Sme necelý parsek od planéty Ilum. Do pristátia zostáva asi hodina, pane" oznámil ti a odpochodoval do veliaceho strediska lode.

________________________________________-
Výborne! Teraz máš cca hodinku pre seba takže by som bol rád keby si sa dopracoval až k momentu kedy loď vstupuje do atmosféry.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Hyperprostor
"Měli jste mi říci kam jdete". Zahučel jsem na děvčata po cestě do společenské místnosti, kde jsme se setkali s Mistrem Yodou, který právě vešel do místnosti společně s velitelem batalionu klonů na lodi.
Požádal jsem Mistra Yodu o diskrétní rozhovor.
"Mistře mám na vás otázku ohledně učedníků, konkrétně ohledně učedníka Fariho. Určitě v něm cítíte temnotu žalu, myslím že je vázaná na jeho minulost, rád bych věděl jak se dostal k Řádu."
Po rozhovoru s Mistrem Yodou jsem se vydal zpět to společenské místnosti za učedníky.
Ukázal jsem na Fariho a zavolal si ho k sobě.
"Fari smím s tebou soukromě mluvit?" Odvedl jsem si ho stranou tak aby nás ostatní neslyšeli.
"Cítím Fari že tě něco trápí, něco co se váže na tvoji minulost avšak jako Jedi musíš dokázat zapomenout na svoji minulost. Ať byla tvá rodina jakákoliv, dnes je tvojí rodinou Řád a přestože si možná dnes nerozumíš s ostatními učedníky věřím že jednou z vás budou dobří přátelé. Kdysi jsem byl jako ty, stejně uzavřený, Dokud jsem nezjistil že každý Jedi v Řádu mi pomůže, každý Jedi je můj přítel. Ale abych ti dokázal, že to myslím vážně..."
Klekl jsem si na koleno, tak aby naše oči byli ve stejné výšce.
"Pokud budeš kdykoliv potřebovat přítele, věř Fari že udělám všechno co bude v mé moci abych ti pomohl, jako Jedi i jako organická bytost."
Je lepší když se nebude vázat na nikoho a zůstane ve svém žalu, nebo když mu pomůžeme ho překonat?
Křižník začal vstupovat do atmosféry...

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor
Aj napriek tomu že ostatní učedníci počúvali príbeh, Fari neochotne vstal a postavil sa k tebe. Tvoje srdcervúce vyznanie s ním zdá sa nepohlo a sledoval ťa celkom nezaujato.
"Neviete nič" povedal ti na koniec a v jeho hlase sa odzrkadloval hnev. Potom sa otočil a rozbehol sa do ubytovacích kajút. Yoda medzitým poslal aj ostatných učedníkov aby sa šli pripraviť, hneď ako dohovoril príbeh a pomaly dokrívkal až k tebe.
"Niektoré veci, čas potrebujú. Celý svet, za deň nezmeníš! Ani Coruscant, za jeden deň postavený nebol," povedal múdro majster Yoda smerom k tebe a odišiel na veliaci mostík, keďže o pár minút ste mali pristávať na planéte Ilum. Zreteľne si cítil ako loď vystúpila z hyperpriestoru. Yoda ti ešte dal inštrukcie že máš zhromaždiť padawanov a pred pristátím ich doviesť až do vstupnej miestnosti, kde na vás Yoda počká.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Orbit Illum
Tohle je komplikované.. A koneckonců má pravdu nevím nic, když mi Mistr Yoda nic neřekne..
Když mi Mistr Yoda pověděl svou radu podlehl jsem na chvíli hněvu.
Kdyby jste mi řekl víc věděl bych minimálně jak mám postupovat!
"Ale jednoho dne tam první kámen položili.." Odvětil jsem chladně, ale už trochu ovládajíc své emoce.
Pokud ovšem nemáte další geniální plán jak tomu chlapci pomoci o kterém jste se mi nezmínil..
V tom jsem si však uvědomil chybu ve svém myšlení.
Proč by se měl Mistr Yoda zodpovídat mě? To je nesmysl.. Co jsem si myslel? Tichý hlásek ve mě však dosud hořel hněvem a napovídal mi, že jsem to měl právo vědět..
Trochu odtažitě hluboko ve svých myšlenkách jsem vyrazil vyzvednout učedníky a spolu s nimi počkat na Mistra Yodu.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Povrch planéty Ilum
Pristáli ste na zamrznutej ľadovej planéte Ilum. Teplota vonku ukazovala -15 stupňov celziovej stupnice a piati mini-jediovia stáli zoradení pri východe z lode, zakrútení do dlhých kabátov a teplého oblečenia. Ty si stál pre nimi a Yoda práve krivkal von z lode. Podišiel až k tebe.
"Ty s učedníkmi, pešo pôjdete. Ja s vami, na mieste sa stretnem" povedal ti a následne za ním vyšli dvaja klonoví vojaci s červenými znakmi na brneniach. Z lode cez nákladný priestor zostúpil malý speeder pre dvoch ľudí. Kloni nasadli a Yoda vyskočil medzi nich, kde ho bezpečne držal klon ktorý neriadil speeder. Ten druhý naštartoval a bleskovou rýchlosťou vyletel kamsi na Juh za horizont. Padawani nemo pozerali najprv na uháňajúceho Yodu a potom na teba.

_____________________________________________
Teraz je tvoj čas. Doveď padawanov až k jaskyni, tak ako si to videl v The Gathering. Uveď ich do deja a ak chceš, môžeš cestu rozdeliť do viacerých postov, ak nie môžete doraziť na miesto a začať otváranie brány.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Povrch planéty Ilum
Nesnáším tuhle planetu, pro všechny krystaly galaxie, pro všechny Jedi kteří podstoupili Shromáždění, stejně tohle místo nensnáším.
Když Mistr Yoda zmizel za horizontem ohlédl jsem se na učedníky.
"Byli jste vybráni aby jste podstoupili pradávný rituál Řádu, Shromáždění je pradávná tradice je to velká zkouška ale i čest.. Všichni velcí Mistři podstoupili tento rituál a dnes jste sem přiletěli vy a stejně jako oni i vy podstoupíte tento rituál..I na vás zde čeká srdce vašeho meče. "
"Následujte mě".. Po té co jsem dokončil svou řeč jsem vyrazil na zmrzlé pláně Illumu.
Taková díra a tak významná pro Řád.. nepochybně především díky vzácným Adegan krystalům.. A stejně na mě nezapůsobila.
Zamířili jsme směrem k Chrámu, brodíc se skrze sníh.
Taková blbost, dosud nechápu proč nám prostě nedali spídr..
V tom mě napadla děsivě uspokojující myšlenka, která mě přiměla pousmát se.
Co kdybych je odvedl hluboko na pláně a nechal umrznout, s tím Mistr Yoda určitě nepočítal..
Povzdechl jsem si brodíc se dál sněhem.
Ale jak bych si tím pomohl? Asi by mě potěšení z takové myšlenky mělo dokonce znepokojovat, no každý Jedi má své chyby..
Vedl jsem skupinu dál stále se ujištujíc že jsem zase někoho neztratil.
Po určité době plahočení se stále stejným nezajímavým prostředím jsme dorazili k ledovému masivu před kterým jsem se zastavil a podíval se na skupinu učedníků.
"Cesta dál bývá často skrytá, použijte Sílu."
Pak jsem se podíval na Trenta a Fariho a nakonec na zbytek skupiny se slovy.
"Jen společně můžeme vstoupit."
Znovu jsem se otočil čelem k masivu ukázal na něj a Silou zatlačil.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Povrch planéty Ilum
Učedníci si začali vzrušene šepkať, len čo počuli prečo na toto pusté miesto dorazili. Celou cestou blabotali o svetelných mečoch a slávnych rytierov Rádu a začínalo to naozaj byť trochu otravné. Potešilo Ťa keď ste konečne dorazili na miesto, kde bol ukrytý vchod do chrámu.
Učedníci opakovali pohyb po tebe a po chvíľke ste cítili ako sa jemne zatriasla zem. Obrovský ľadový masív sa pohol, a kryhy ľadu sa posúvali tak, že odhalili starobylý vchod do Chrámu Jedi skrytého za nimi, vsunutého priamo do obrovskej hory. Niektorí učedníci zabudli zatvoriť ústa, ako ste vstupovali do Chrámu, uprostred ktorého vás čakal Yoda. Za ním bol vysoký portál do jaskyne, od hora až po zem zamrznutý ľadom.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Povrch planéty Ilum
Byli jsme všichni takový? I Mistr Yoda? Ten asi ne, nebo si to nedokážu představit. To spíš Yodu poučujícího vlastního Mistra, jakkoliv je to absurdní myšlenka.
Pomalu jsem přišel k Mistru Yodovi a postavil se nalevo od něj čekajíc až učedníci přijdou blíž.
Zvědav jak si povedou..

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
Yoda priviedol padawanov až ku ľadovej stene a prudko po nej udrel palicou. Tá sa za pomoci Sily rozpadla na kúsočky a odhalila portál do kryštálovej jaskyne.
"Teraz každý z vás, svoj kryštál si nájde. Ale pozor, do večera, len čas máte! Ak nevrátite sa, ľadové dvere, zavrú sa. Nech Sila, sprevádza vás!" vysvetlil Yoda učedníkom a tí sa čo najrýchlejšie rozbehli do jaskyne, hľadať svoj kryštál do svetelného meča. Yoda chvílu pozeral za nimi a potom sa otočil k tebe a dokrivkal až späť na kamenný podstavec, čiže keď sedel bol takmer v rovnakej výške ako ty.
"Niečo trápi ťa, padawan Jacen? Zveriť sa, nechceš mi?" spýtal sa a prenikavým pohľadom sa do teba pozrel, akoby ihneď poznal všetky tvoje najväčšie tajomstvá.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

lum, starobylý Chrám Jedi
Pocit nebezpečí taková hloupost, tady je vidět rozdíl mezi dávným řádem Sithů a Jedi... Proto byl zřejmě řád sithů silnější, ale byli silnější? Individuálně možná.. nakonec jim to stejně nepomohlo..
Potom co učedníci zmizeli v jeskynních jsem s Yodou zůstal sám.
Mistr Yoda se posadil zpět na kamenný podstavec a vytrhl mě z myšlenek svojí otázkou.
"Ne Mistře nic mě netrápí, jen nerozumím učedníkovi Farimu.."
A v tuhle chvíli ani vám..
"Ale věřím vaší moudrosti.."
"Jen tak pro zajímavost Mistře, stalo se někdy že někdo během Shromáždění selhal?"

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
"Mladý Fari, vskutku neobvyklá osobnosť je. Hlbokú temnotu v ňom cítim. Jeho vnútro je naplnené žialom, žial vedie k nepokoju, nepokoj k nenávisti a nenávisť, je cesta k temnej strane. Veľmi obozretní, pri jeho výcviku musíme byť!" povedal Yoda trochu znepokojene a obzrel sa do jaskyne, z ktorej ešte nikto nevyšiel. Potom čo si vypočul tvoju druhú otázku, sa drobný zelený Yoda zasmial popod fúzy.
"Zber kryštálov, majestátny a starý obrad je. Každému Jediovi, jeho kryštál určený je. Pochybuješ snáď, o niektorom z tých učedníkov?" spýtal sa Yoda so záujmom.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
Každému Jedi, ale tihle ještě nejsou Jedi..
"Nepochybuji Mistře, že je Řád naučil všechno co dokázal.."
Otázka je jestli to stačí..
Vzpomněl jsem si na své Shromáždění, na tichého uzavřeného Kel Dorského učedníka.
Tehdy to všechno dávalo větší smysl..
Nevědomky jsem začal nervozně přešlapovat.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
Majster Yoda sa na teba zamyslene zahľadel.
"Veľmi nepriamo, vyjadruješ sa. Do tvojho vnútra, ja vidím! Pochybnosti, uvidel som tam. Čo trápi ťa, to netuším ja" povedal Yoda tak trochu do vetra a zahľadel sa na jaskyňu, akoby cítili čo sa malo stať. Z jaskyne, ktorej vchod sa už napol uzavrel ladom práve vybehol zadychčaný Nuri a rozhliadol sa okolo seba. Ukázal kryštál ktorý držal v ruke a od radosti si až vyskočil do vzduchu. Malý nautolan sa rozbehol k vám a zadychčane zastavil. V ruke zvieral zelený adeganský kryštál.
"To som tu naozaj prvý?" spýtal sa natešene a obzrel sa do jaskyne za sebou.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Ilum, starobylý Chrám Jedi
Starost o učedníky nepochybně...
Ale nahlas jsem neřekl nic.
V tom vyběhl z jeskyně Nuri.
"Ano Nuri, jsi první."
Nepochyboval jsem že to tenhle zvládne.
Doufejme že ostatní budou mít stejně štěstí..

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“