1. misia pre Sealena [Lance]

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanice New Coruscant
Po té co jsem si dvakrát přečetl rozpis jednotek jsem vrátil datapad seržantu Twixovi a následoval ho ke křižníku.
"To je všechno co jsem chtěl vědět ohledně regimentu, rád bych viděl nějaké IFT-X a AV-7, ale zdá se že se budeme muset obejít bez nich."
Přestože jsem se snažil zabránit si nedokázal jsem to a začal se těšit na nadcházející bitvu.
"Teď mi sežeňte všechny informace které máme o Tervissu, jejich zapojení do války a veškerý intel pokud nějaký máme o současném separatistickém veliteli..
Chci být připraven..
"Pak urychleně připravte zbytek regimentu. Vyrážíme na místo setkání.."

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanica New Coruscant
Seržant ťa zaviedol do vnútra lode a nachádzali ste sa vo veľkom hangári, kde parkovali všetky stíhačky a výsadkové lode, v zadnej časti boli odstavené pozemné stroje. Viedol ťa cez hangár až k turbovýťahu na jeho konci.
"V poriadku, pane. Planéta Tervissis je terrestriálneho typu, žiadne anomálie čo sa týka flóry a fauny. Tervisský systém sa nachádza v Sertarskom sektore vo Vonkajšom Okruhu. Na planéte vládnu Tervigovia, ktorí sa spolčili so separatistami ale väčšina obyvateľov sú mierumilovní Bandieovia ktorých Tervigovia už stáročia zotročujú. Všetky ďalšie informácie sú tajné a zrejme sa ich dozviete na porade dôstojníkov, pane" rozprával ti Twix, popritom ako sa posledné zvyšky klonov naloďovali do lode.

____________________________________
Btw: AV-7 nebolo súčasťou výbavy každej flotily a používali sa prevažne na OBRANU čiže nie na invazívny ÚTOK. Na TX-130 som zabudol ale ľahké tanky sa nepoužívali ak boli k dispozícií aj ťažšie (AT-TE) a nezabúdaj že máš k dispozícií dosť artilérie v podobe AT-AP a AT-RT... Len toľko k vysvetleniu.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanice New Coruscant
Pozorně jsem poslouchal vše co říkal během naší chůze k turbovýtahu.
Třeba by nebyl špatný nápad vyzbrojit Bandievy.. i když pokud jsou mírumilovní pak to moc dobře nepůjde.."
Ve výtahu jsem se uvolněně zeptal.
"Kolikátá je tohle vlastně vaše invaze?"
Netrpělivě jsem přešlápl.
Ve jménu demokracie...



____________________________________
Nevím jak ve Star Wars, ale rád bych poznamenal že ve skutečnosti existuje velký rozdíl ve využití těžkých a lehkých tanků. A k té artilérii, ani jedna ze zmíněných nemůže zaměřit pod vyšším úhlem pokud se nepletu, tedy pálit na cíle které nevidí. Naproti AV-7 (Tedy vycházím z Empire at War modifikace Republic at War kde to možné bylo, pokud to nějaký canon vyvrací tak se předem omlouvám :) !) Tím nemluvím vůbec o tom co clonový regiment má nebo nemá ani nijak jinak popírat tvou "greater wisdom", píši čistě abych to odůvodnil. :-)

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanica New Coruscant
Vystúpili ste z výťahu a Twix ťa viedol po chodbách.
"Toto bude moja zrejme druhá bitka v službe, pane. Slúžil som už v bitke na Mygetoo, pod generálom Mundim, pane" povedal trochu zahanbene seržant Twix a viedol ťa ďalej. Konečne ste dorazili na kapitánsky mostík. Zrejme kvôli vášmu zdržaniu v hangári vás tu už ostatní dôstojníci čakali, vrátane kapitána Deana. Muž napravo od neho prehovoril. Jeho číslo bolo CT-6734.
"Poručík Calle, k vaším službám pane," povedal a zasalutoval, "jednotky sú už na lodi, pripravujeme loď na štart, pane" oznámil a otočil sa aby sa prešiel po veliacej palube. Kapitán Dean sa na teba skúmavo pozrel.
"Ako ste spokojný s našou jednotkou, pane? Aké sú vaše rozkazy?" spýtal sa a čakal s priateľským úsmevom.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanice New Coruscant
"Tak se postarejte o to ať ji přežijete abyste se mohl účastnit i té třeti Twixi."
Ve chvíli kdy jsme vstoupili na kapitánský můstek jsem byl myšlenkami někde úplně jinde a tak mě docela překvapilo že tam na nás již čekali všichni důstojníci.
"Pohov".
"Jsem vskutku spokojený s vybavením vaší jednotky kapitáne, myslím že velmi brzy dostaneme příležitost ověřit si připravenost vaší jednotky v bitvě.."
A doufám že se prokáže stejně schopně jak vypadá..
"Spojte mě s generálem Securou a vyražte k místu setkání okamžitě.."
"Plán probereme společně."
Naposledy upravil(a) Sealen dne 05.2.2013 21:27:41, celkem upraveno 1 x.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Systém Flashpoint, Vesmírna stanica New Coruscant
"Rozkaz pane!" povedal kapitán Dean a rozdal rozkazy ďalej. Loď pomaly opúšťala hangár a dostala sa do voľného vesmíru. Tu sa trochu vzdialila od vesmírnej stanice a všetko bolo pripravené. Poručík Calle, ktorý stál v prednej časti mostíka hneď pri oknách sa otočil k tebe a na tvoj pokyn vydal rozkaz.
"Prechádzame do hyperpriestoru!" oznámil a loď sa zrazu stratila v modravom tuneli hyperpriestoru. Hneď ako sa systémy stabilizovali, Dean sa postavil ku komunikátoru v zadnej časti veliaceho mostíka, kde si stál aj ty. Spojenie so systémom Tervissis bolo nadviazané. Na obrazovke sa objavila Aayla Secura spolu s klonom v žltom brnení, ktorého si nepoznal, no mohol si si domyslieť že je to klonový maršál Bly.
"Jacen? Keďže ťa počujem z tejto frekvencie usudzujem že už si sa spojil s kapitánom Deanom" povedala na úvod a usmiala sa.

___________________________________________________
Aayla Secura v tom období nebola majsterkou rádu ale iba rytierkou Jedi tak potom pozor na to.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Hyperprostor
V budoucí bitvě hlavně musím zabránit zmatkům.. nejsnadnější asi bude..
Zahleděl jsem se na kapitána Deana a pronesl požadavek.
"Kapitáne v nadcházející bitvě si přeji aby jste mi uvolnil jednoho dobrovolníka pro udržení spojení mezi námi."
"Když nad tím přemýšlím raději dva a ujistěte se že ví o nebezpečné povaze této mise."
Sedět v týlu rozhodně nebudu..
Následně jsem skrze okénko sledoval modrý tunel když jsme vstupovali do hyperprostoru.
Ve chvíli kdy jsme navázali spojení jsem se usmál na Aaylu, pozdravil a vážně řekl.
"Rád vás znovu vidím, ano mobilizovali jsme regiment a právě v tuto chvíli jsme na cestě na místo setkání, očekávám vaše další rozkazy a informace o situaci. Pokud chcete úplné hlášení o stavu regimentu, milerád to zařídím."


___________________________________________________
S tou Aaylou se omlouvám :? , nebyl jsem si úplně jistý kdy byla jmenovaná mistriní a nějak mi tam nesedělo říct jen Jedi nebo rytíř jedi.. Když nad tím přemýšlím zpětně měl jsem použít titul generál..
Naposledy upravil(a) Sealen dne 05.2.2013 21:27:18, celkem upraveno 1 x.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor
"Rozkaz, pane! Zariadim to" povedal Dean tesne pred tým ako sa vytvorilo spojenie. Povedal si Aayle o situácií. Vyzerala že je naozaj rada že ťa vidí.
"V poriadku. Žiadne hlásenie nepotrebujem, podáš ho až na mieste. Zatiaľ by som bola rada ak by ste sa sem dostali v jednom kuse. Dnes ráno sa nám podarilo zničiť dva z troch krížnikov ktoré chránili orbit planéty. Posledný krížnik sa poškodený stiahol na povrch planéty a teraz držíme blokádu. Predpokladám že zaútočiť môžeme už o jednu rotáciu, hneď po vašom príchode. Hneď ako vystúpite z hyperpriestoru sa hlás na veliacom mostíku vlajkového krížnika" povedala Aayla a spojenie sa prerušilo. Do cieľa zostávalo ešte pár hodín a teraz si mal čas pre seba - mohol si sa prejsť po lodi, vydať dodatočné rozkazy, alebo sa len tak poflakovať po kapitánskom mostíku či venovať sa meditácií.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Hyperprostor
"Budeme na místě co nejdříve to bude možné." Usmál jsem se na Aaylu.
"Ma'ase konec." Ve chvíli kdy jsme přerušili spojení jsem svižným krokem vyrazil pryč z můstku.
"Informujte mě až budeme na místě jdu se podívat po lodi."
Vybral jsem si několik levých chodeb a jen tak bez cílu se procházel po lodi jako obvykle hluboko ve svých myšlenkách.
Tihle kloni musejí být úžasní vojáci, bez odmluvy poslouchat rozkazy pro mnohé z nich ještě dítěte..
Škoda že je republika neměla již dřív.. Svou práci nepochybně zvládají výborně

Zastavil jsem se uprostřed dlouhé chodby a vyhlédl ven z okna do hyperprostorového tunelu.
Deprimující myšlenka že za jejich životy jsem odpovědný a to přestože jejich jediným životním cílem bylo bojovat a zemřít pro blaho republiky..
Se zájmem jsem sledoval klony patrolující na chodbě když kolem mě procházeli.
Není to tolik deprimující.. Nakonec to jsou jenom nástroje, použitelné ale nahraditelné...
Když klonová patrola odešla z chodby, posadil jsem se čelem k průzoru a zavřel oči.
Přesto mají tyhle nástroje vlastní mysl a pro to jsou víc než droidi. Někteří mají silnou vůli.. Ti mě ale v tuhle chvíli nezajímají.. V síle jsem se zaměřil na klony kteří mě před chvílí míjeli.
Někteří z nich nemají tak velkou sílu vůle, to je dobře... Pro tuto chvíli tedy..
S takovými lze manipulovat..
Pronikl jsem do mysli jednoho z klonů a vnímal jeho mysl..
Přestože přesvědčení může být silnou zbraní, dá se i jinak manipulovat s lidskou myslí třeba pomocí jeho emocí.. rád bych se takové rituály naučil... Korriban, tam možná takové vědění dosud je, hluboko, hluboko v zemi....
Zahleděl jsem se na emoce vybraného klona, hledal jsem velmi dlouho díky absenci svých znalostí ale také velmi vytrvale až jsem ho našel, strach z toho že by zůstal jako poslední mezi svými bratry, strach z prohry i strach z ponížení..
Strach je jedna taková emoce, myslím že snad nejsilnější a nejstarší emocí.. I když u klonů je obtížné ho najít..
Maximálně soustředěný jsem se ponořil hlouběji..
Nejprve se ta kapka temnoty rozšíří, svaly ochabnou, hysterie nahradí racionalismus a pak se misl.. roztříští..
Na poslední chvíli jsem si uvědomil co dělám a zastavil svůj pokus ovlivnění mysli toho klona.
Jen částečně si uvědomujíc svou róbu propocenou usílím proniknout do mysli vojáka jsem se unaveně postavil..
Potřebuji si odpočinout..
Vyrazil jsem tedy zpět na můstek, s prosbou aby mě nějaký klon zavedl do mé kajuty v níž bych si mohl nerušeně odpočinout..
Naposledy upravil(a) Sealen dne 05.2.2013 21:26:55, celkem upraveno 1 x.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor
Na mostíku s tebou Dean poslal seržanta Twixa, ktorý ťa zaviedol do priestrannej kajuty na zadnej palube. Bola tu k dispozícií kúpeľňa a jedna stredne veľká spálňa. Z kajuty boli okienka, cez ktoré si videl modrý tunel hyperpriestoru.
V tomto momente sa stalo niečo veľmi zvláštne. Hneď ako sa zavreli dvere za seržantom Twixom, pocítil si prudké zachvenie. Podlomili sa ti kolená a takmer si spadol na zem. Všetko okolo teba akoby stratilo svoju hmotnosť a zmenilo sa na nekonečné more neistoty. Akoby samotná podstata Sily zachvela vo svojich základoch. Takéto silné narušenie Sily si ešte nikdy predtým necítil, no prešlo to po pár sekundách a nevyzeralo to že by sa niečo udialo s loďou, nikto na lodi si nič nevšimol ani sa nestalo nič zvláštne.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Hyperprostor
Během cesty z můstku do "mojí" kajuty jsem cítil čím dál víc únavu, přesto mě překvapil příliv slabosti a nejistoty který mi podlomil kolena a následně vyrazil dech.
Po několika sekundách tento příliv nejistoty zmizel, avšak ještě mi několik minut trvalo než jsem dokázal popadnout dech a vstát.
Co to zatraceně bylo..
Po dalších několika minutách jsem se posadil a snažil se uklidnit.
Zdá se že s lodí se nic nestalo.. Takže Síla.. Takové narušení Síly.. Neuvěřitelné..
Stále těžce dýchající jsem se najednou usmál.
Síla je skutečně zbraní, kdybych takové narušení pocítil v bitvě nebo ještě lépe kdybych ho dokázal vyvolat u nepřítele...
Mou myslí se míhali představy Jedi porážejících nepřátelé republiky s využitím mentálních útoků v Síle.
Každopádně to muselo něco znamenat, ale co..
Podíval jsem se na lákavou postel a možnost osvěživého opláchnutí v čisté sprše a zamítavě jsem zavrtěl hlavou.
Na odpočinek bude čas později, nejprve musím zjistit co to znamenalo..
Zklidnil jsem svůj dech, zavřel oči a pátral v síle po onom narušení.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Hyperpriestor
Snažil si sa vycítiť viac, no na to si zatiaľ nemal ani zďaleka dostatočne vyvinuté zmysly a tak si po pár minútach skúšania od únavy zaspal. Spal si dobre a tvrdo, bez akéhokoľvek ďalšieho vyrušenia. Zobudilo ťa až klopanie na kajutu asi po desiatich hodinách. Keď si pozrel von, zistil si že loď práve vystúpila z hyperpriestoru no žiadnu planétu si nevidel.
"Práve sme vstúpili do systému Tervissis. Naši navigátori už lokalizovali flotilu VII. légie a o pár minút sa k ním pripojíme, pane" oznámil ti seržant Twix hneď po príchode.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Hyperprostor
Přestože jsem se snažil, nedařilo se mi vycítit původ narušení a tak jsem to po krátké chvíli vzdal.
Unaven z předchozích cvičení v Síle a také z nepovedeného pátrání po původu narušení v Síle jsem upadl do bezesného, ale dobrého spánku. Vzbudilo mě až klepání na dveře mojí kajuty. Seržant Twix, který vtrhnul dovnitř a oznámil mi že jsme vstoupili do systému Tervissis.
Teď začne ta zábavná část..
Rychle jsem vstal, ujistil se že mám svůj světelný meč a vyrazil směrem k můstku společně se seržantem Twixem.
Šli jsme velmi svižným tempem.
Po cestě jsem ještě štěkal rozkazy na seržanta Twixe.
"Připravte mi transport a skupinu nebo dvě klonových command, nebo zkrátka to nejlepší co máte, společně vyrazíme na vlajkovou loď.
"Navážeme spojení s Generálem Securou a pak okamžitě vyrazíme, postarejte se aby bylo vše připraveno."

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Sústava Tervissis
"Rozkaz pane" povedal Twix a tvoje rozkazy interpretoval kapitánovi Deanovi hneď po príchode na mostík.
"V poriadku. Váš transport čaká v bočnom hangári, pane. Bohužiaľ nemáme k dispozícií Klonové Komando, ale bude vás sprevádzať 2. čata - jedni z najlepších bojovníkov VII. légie. Vedie ich poručík Barr, už vás čakajú dole v hangáre" povedal Dean a zasalutoval, na to sa od teba odvrátil s sledoval riadiace centrum, kde sa postavil vedľa poručíka Calleho. Videl si že sa blížite k dvom republikovým krížnikom, vznášajúcim sa neďaleko zeleno-modrej planéty.
Keď si dorazil do bočného hangáru, parkovali v ňom dve stíhačky ARC-170 a jedna výsadková loď LAAT/i. Pred touto loďou bola nastúpená čata klonov o veľkosti 30 mužov, ktorým velil charizmatický klon poručík Barr, CT-41/14-0301, so žltým pomalovaním na zbroji. Všeobecne vyzerali ako dobrá a statočná pechota, vojaci ktorí podľa brnení prešli mnohými bitkami. Keď si dorazil, všetci naraz zasalutovali a poručík Barr pred teba predstúpil.
"Komandér Ma´ase! Váš transport na krížnik Voyager je pripravený" oznámil ti.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Soustava Tervissis
Když jsme vstoupili na můstek kapitán Dean mi po vyslechnutí prosby oznámil že mě bude doprovázet druhá četa.
Nemáme klonové komanda, škoda no pár těch chlapů by se mi hodilo. Ale možná je ani k legiím nepřiřazují... Inu to opravdu nevím..
Jedni z nejlepších? No to se uvidí.. Po poslední myšlence jsem se šíleně zašklebil.
Ve chvíli kdy jsme vstoupili do bočního hangáru jsem si všiml dvou ARC-170 a jedné výsadkové lodi LAAT/i.
U lodí byla nastoupená četa třiceti klonů s klonovým poručíkem označení, CT-41/14-0301.
Když jsem přišel blíže všichni mi zasalutovali a poručík Barr předstoupil.
Po vyslechnutí jeho pozdravu jsem si změřil všech třicet vojáků přísným pohledem a velitelským hlasem pronesl.
"Pohov, vojáci."
"Řekli mi že jste ti nejlepší z tohoto regimentu.. věřte mi že tuhle pověst hodlám vyzkoušet.
Pokud bude náš regiment součástí prvního útoku na planetu, my tam budeme první..
Pokud náš regiment bude součástí tohoto útoku, pak tam my budeme jako předběžný průzkum
Jestli se to stane a my tam budeme, hluboko v nepřátelském teritoriu, chci abychom vytvořili chaos a odlákali pozornost od hlavního výsadku. Je logické předpokládat že se s námi nepřítel pokusí vypořádat co nejrychleji a pro to existuje možnost že toto odlákání bude užitečné pro vaše ostatní bratry..
Pokud se to stane pak jste se přihlásili na sebevražednou misi a tohle je poslední chvíle kdy můžete odstoupit.
Bez ohledu na to jestli uspějeme nebo neuspějeme tam dole budou umírat kloni, dávám vám možnost vybrat si jestli umřete docela určitě tam se mnou, nebo jen pravděpodobně se zbytkem klonů během útoku na planetu, volba je na vás. "

"Pokud jdete se mnou pak chci abyste byli připraveni, přímo z vlajkové lodi se vydáme na povrch.."
Když náš regiment neodvolají..
V tom mě napadla velmi nepříjemná myšlenka.
Možná že nás k prvnímu útoku vůbec nepřihlásí, ale to by na nás snad nečekali..
S touto znepokojující myšlenkou jsem nastoupil do LAAT/i.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“