Mise Pro Padawana Terron Nash-Toydaria(Nahla pomoc)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Základna Klonů


Ve velitelském stanovišti zatím Velitel celé stanice žádá Coruscant o posili.
POtřebujeme posili droidi jsou na útěku ale máme podezření že zde mají základnu
Ozval se Muzsky hlas nebojte se na cestě už jsou 3 křižníky s plným nasazením.

Padawan zatím zařadil za sebe zbytek stíhaček a vlétl do pronásledování.

Tis se probrala a pomalu se začala plazit do druhého patra

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Základna Republiky

Nechám modrou letku, at koordinuje jejich útok semnou.S naprostám klidem ve své mysli a chladnokrevnosti vypálím několik raket do ustupujicí armády droidu.Zbylé laservé kanony odpovídají zběsilou palbou s maximální přesností.Zaměřte se na jejich těžkou techniku..dávejte pozor na oblohu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Zakladna Klonů

Křižníky dorazili po několika minutách a začali klesat.

Tis se s velkým úsilým doplazila až k Hanáru kde jí jeden klon pomohl podepřel a chtěl jí odvést do velitelského bunkru.
Tis ale odmítla se slovy.
Odveťe mě do hangáru musím letět.
Klon uposlechl odvedl jí do hangáu kde nasedla do své stíhačky vzlétla a po několika minutovém letu viděla před sebou stihacku sveho padawana.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Základna Republiky

Přelétám nad velkou armádou droidů, která se má k ústupu.S velkým klidem uhýbám zbloudilým raketám a vystřeluji raketu za raketou do těžké techniky konfederační armády.Palbou z laserů drtím pozemní pěchotu bitevních droidů a nějakou lehkou techniku.Dorážej te na boky...Takto je donutíme se semknout a budé snadné je zničit

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Základna Klonů

Piloti začali střílet podle rozkazu najednou Padawan uslyšel ve vysílačce velmi známý hlas

Padawane doufám že ti nebude vadit když se připojím do tvé letky? i s posilami které nám posílá Coruscan?
Řekl Tis a zařadila se jako poslední do letky.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Základna Republiky

Vyhnu se dvěma raketám, které mě málem zasáhli díky mému překvapení.Pousměji se a poklepu do intercomu.Rozumím modrá 4.Stále se usmívajíc sleduji, jak se od formace oddělí 3 dělové čluny, které se vydají plnit můj rozkaz.Snížím rychlost, abych mohl letět vedle její stihačky..bok po boku.Rád slyším její hlas...Podniknu uhýbný manévr a počítačem navguji republikové jednotky na nejjdůležitější cíle, přitom vypálím dvě rakety na obrovský bitevní kolos předemnou.Poškodím jen plášt.Sakra..Vypálím další rakety a se všema kanonama střílím do velké droidí pohyblivé pevnosti.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Základna Republiky

Mistrině Tis Slyšíte mě? ozval se známý hlas Mistra Windua.
Tis:Jistě co tady děláte?
Windu Na to bude čas později vraťe se na základnu mám pro vás další úkol.
Tis:Jistě Mistře Končím
Tis:Padawane Slyšel jsi máme se vrátit??
Řekla Tis a otočila svůj stroj na základnu.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Základna Republiky

Modrá letko, koordinujte útok s republikovou flotilou.Necht Vás provází Síla...Nemohl bych se na ty clony vykašlat..Odtrhnu se od modrých a jsem v patách Tis.Nechám ji jako první přistát na ploše a pak dopadnu také.Otevřu kokpyt, odepnu pásy a sklouznu ze stihačky dolů na zem.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Základna Klonů

Windu:Nepotřebujeme ztrát víc než musíme mít poleťe domů hoši řekl spíše pro Klony

Tis mezitím přistála a hnala se do řídícího střediska kde už byl Windu spolu s Ki Adi Mundim.

Mezitím se venku vylodilo velké množství klonových vojáků kteří se pokusili postavit rychle hradby kde se zatím skryli.

Už dorazil i Tissin padawan.

Mundi:Konečně zjistili jsme že droidi mají základnu hned tady za kopce pošleme tam většinu vojsk abychom jí dobyli.
Windu
:Pokusíme se to udělat co nejrychleji Nějaké otázky?
Tis:Otázky né pane ale Droidi se prokopali do základny můžeme zkusit dostat se k Tunelu a projít co nejdále Tunelem.
Dobrý nápad pujdeme tedy Ty Ja Mundi.
Tvůj Padawan se postará o útok pěších klonů ANo? zeptal se Mundi Padawana

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Základna Republiky

Tiše posslouchám rrozhovor mistrů Jedi, až do chvíle, kdy se rozhovor obrací na jeho osobu.Cože?Pomyslím si v duchu.Já mám vést do boje vojáky?Při vší úctě mistři, ale jste si jisti rozhodnutím?

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Základna Republiky

Samozřejmě pochybuješ snad o schopnostec? Rady? Zeptal se Mundi a zadíval se na Tis která jen přikývla.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Základna Republiky

Ne, jistě že nepochybuji.Odpovím rázným hlasem a tvářím se typickým kamenným výrazem....ale pochybuji o svých.Pokud je to konečný rozkaz.Ujmu se tohoto poslání.U Síly...zodpovídám za tisíce životů.Povedu vojáky do boje.Jeho duše je v tomto okamžiku jakoby trhána na kusy..pocituje sklíčení..i prázdnotu ve svém osamoceném nitru.Zahledí se do země..Není žádná prázdnota.Jen Síla

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Základna Klonů

Myslím že nebude dobré kdy pochybuje poslat ho na takovou¨zodpovědnost řekl Mundi
Ano odpověděl Windu také s myslím tak útok povedeš ty ano?
Tak mi jdeme řekl Windu Tis a Terrenovi.

Většina Republikových vojsk je vyloděne můžem zaútočit.
Mundi zjistil informace o poctu vojaku a vibehl do bitvy.
Mezitim se v droidí základně Formulují Droidy na poslední odpor.

Rail Hoban

Příspěvek od Rail Hoban »

Základna Republiky

Mlčky přikývnu a cetou do základny k tunelu sleduji seřazené oddíly clonů, jak pochodují vstříc smrti.Lodě neustále přivážejí těžkou techniku a jiné nezbytnosti pro nastávajicí bitvu, která rozhodne o osudu planety.Přemýšlím o celé této misi, před zrakem se mi pořád jeví padlý vojáci.V uších slýchávám exploze, křik vojáku, palbu z laserů..Očisti svoji mysl...Síla proudí moji duší...tvoří struktůru mého nitra..věř vni.Nepodléhej tomu.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Základna Klonů

Mistrině Tis všechny zavedla k unelu kde mistr Windu zvedl trosky všichni prošli.Windu skočil do Tunelu jako první bylo zde vidět několik droidů na kusy roztrhaných.
Tis se otočila k padawanovi.
Drž se vzádu a dávej pozor
Udělala na něj milý pohled a šla za Winduem

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“