Mise Pro hrace Qwert-Senox Hledani.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine

Pomalu jdu ke kantyně...velmy opatrně,snažim se jít u něakácgh míst kde bych se mohl krít při prípadném střílení...mam aktivovaný meč a sem připraven se bít...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Když padawan vešel hned si všiml že na něj všichni zírají což nebylo tak neobvyklé když tam přišel s aktivovaným mečem.
Rozhlížel se ale muž nikde nebyl.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine

deaktivuji meč a říkám ''neboj te nikomu se tu nic nestane možná...''

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Hodně bytostí ta zpráva jistě znepokjila vitáhla blastery převrhla stoly a stála proti padawanovi který byl na dostřel všech.
Padawan se rozhodl porozhlédnout se po místnosti.
Bylo zde 20 stolů jeden bar uprostřed zakulacený pro turbovýtah.
Najdnou se ozval hlas muž asi jejich mluvčí řekl.
Tak a teď mi řekni jedi co uděláš??Myslím že pro začátek bude dobré dát mi tvůj meč.
Padawan věděl že nemá šanci ale rozmýšlel se.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine

''Nebojte nehodlám nikoho zabít sem tu jen pro neakou vodu muj mistr má žízeň...''řekl jsem zandávám svuj meč a du k baru...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Nehejbej se Jedi mi vás nemáme rádi koukej sem navalit ten tvůj mečík nebo zemřeš!
Řekl muž.
Náhle se ve dveřích které vedli do kantýni ze zadu z ulice kde měli speedr objevili 3 muži a drželi zabraka s jediskej pláštěm ten vipadal že o světě neví vůbec nic.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Dodržuj Tvar příspěvku!

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Tatooine

''To ne!!...Mistře..'' řekl jsem...,Bežim knim vytahuju a aktivuju meč a snažím se zabít ty 3 muže ...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Tatooine

Padawanův unáhlený krok byl zzbytečný.
Vedoucí zločinců.Palte
Muži vystřelili uspávací šipky a padawan padl do bezvědomí.

Vězení
Když se vzbudil nevěděl kde je ani kolik je věděl jen že se ocitl v místnosti s mřížemi a kolem chodili droidi

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Vězení

''Sakra byl jsem moc unáhlený pomyslím si ...'' A sedím v koutě..přemýšlím o tom co ted budu delat dyz jsem nás sem dostal...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Vězení

-Najednou přišel muž kterému mistr usekl ruku v doprovodu 2 bojových droidu
Koukám že naše miminko se probralo..
řekl a podíval se na Qwerta.
Ten se rozeběhl ale střela jednoho z droidu ho zasahla do nohy zkacel se v bolestich a opět usnul.

Mučírna
Mezitím se mistr Kimar dostal do problémú s tím mužem kerého sejmul se střechy.
Přidej se k nám jako kdysi můžeme bojovat bok po boku a zabíjet ty prachsprosté jedie!

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Vězení

Jen co se probudim dívám se po místnosti a léčím si nohu(léčení jsem si napsal do shopností)

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Vězení

Padawanovo léčení utlomilo bolest ale noha stále bolela.
Rozhlížel se a pokoušel se najít kudy by se tady odtud mohlo utéct.
Viděl mříže na elektronický zámek v místnosti byla hromada starého nářadí umyvadlo a nějaký otvor zřejmě sprcha.

Geralt

Příspěvek od Geralt »

Vězení

Dívám se po místnosti jestli je tu mistr jestli,že ne koukám se po chodbě jestli tam není nekde klíč k cele nebo světelný meč...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Vězení

Když se padawn rozhlédl nikoho zde neviděl.
rozhlédl se po chodbě ale bylo mu jisté že strážné nemohou být tak hloupí aby si tu nechávali zbraně zajatých.

Mučírna
Tak dobře budu s tebou zabíjet Jedi
řekl Kimar a jeho pouta povolili
Wuni:Konečně jsi dostal rozum pojď tady máš svůj meč
řekl a hodil mu světelný meč

Padawan ucítil poruchu v síle ale nedokázal si jí nikam zařadit věděl jen že se odtud musel co nejrychleji dostat.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“