1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Jedna špatná zpráva stíhá druhou. Samozřejmě jsem nečekala, že zde budou blasterové věže, ale aspoň minimální zabezpečovací systém by přišel vhod. Nebo pár blasterů. Nicméně k čemu by mi bylo větší množství zbraní, pokud bych neměla nikoho, kdo by z nich střílel? Náladu mi trochu zvedne až zmínka o hangáru. Že by se na nás konečně usmálo štěstí?

Kde je hangár?
Ignoruji mužův dotaz týkající se zdroje krve. Napadá mě celá řada dalších otázek, například: Mají zde kamerový systém a lze s jeho pomocí hangár zkontrolovat? Stejně tak i únikové východy.. Avšak dřív než se stačím zeptat, objeví se doktor a s ním dva pracovníci.

Musíme pryč, doktore! Zaveďte nás do hangáru, uděláme si výlet!
Promluvím, co možná nejdůrazněji a zamířím k Jeromovi. Pokud by měl doktor námitky, jsem připravena pohrozit mu zbraní.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Chlapík z recepce už se ani nedostal ke slovu, protože jsi přímo vyletěla na doktora.

Kdo si myslíte, že jste?! Já jsem tady doktor a tudíž i pán. A vidím, že tenhle muž, ostatně i vy, potřebujete bezodkladně lékařské ošetření, takže žádné odmlouvání slečno, šup na nosítka!

Zaduněl jeho mocný, mírně panovačný, ale jinak moudře znějící hlas. Šediny a vrásky dodaly jeho slovům taky nějakou tu sílu. To se však změnilo v momentě, kdy jsi mu začala mířit blasterem do obličeje. Evidentně se mu to vůbec nelíbilo, na druhou stranu asi dokázal uznat, že teď tady budeš udílet pokyny ty. Přesto ti však odporoval a nehnul se ani o krok z místa.

Stejně mi to nepřijde jako dobrý nápad. Jak tak koukám na vašeho společníka, ztratil určitě hodně krve, je dost pobledlý. Potřebuje profesionállní ošetření a transfuzi. A pokud to dost rychle nedostane, tak může zemřít! A to jsem ani neviděl tu ránu z blízka. Opravdu tohle chcete riskovat?! A když tak koukám na to, jakým způsobem dýcháte a mluvíte, tipnul bych si, že máte žebrem proraženou plíci a pokud máte vnitřní krvácení, může být po vás ještě dřív než po něm. Takže jak to teda bude, slečinko? Budete mi mířit blasterem do obličeje a přitom pomaleji či rychleji oba umírat nebo si necháte říct a dělat mě svou práci?!

Zřízenci mezitím naložili Jeromeho na nosítka a dál čekali jako cvičené opice, jak se vyvine doktorův konflikt s tebou.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Jakmile se na mě doktor ohradí, vytáhnu z pod kabátu svou novou zbraň. Její kovové tělo je stejně jako my celé od krve. To dodává mým dalším slovům na váze.

Kdo jsem? Ten kdo vám míří kvérem do ksichtu! Neberte si to osobně. Tohle je krajní nouze!
Promluvím zoufalým, unaveným hlasem. Starší muž je vývojem situace zaskočený, evidentně se však nehodlá vzdát. Což mi vzápětí potvrdí. S každou další větou ve mě stále více hlodá pochybnost. Jerome na tom není dobře. Stejně jako já. Nic si nepřeji víc než si lehnout a nechat se ošetřit. Jenže kdo pak bude bojovat s těmi zabijáky až sem dorazí? Recepční? Doktor? To si můžu rovnou sama prostřelit hlavu. Vyjde to nastejno!

Víte co se děje tam nahoře? To se banda žoldáků rozhodla, že nám ze života udělá peklo! Vlastně ne, oni nemají tak vysoké ambice. Spokojí se s tím, když už žádné my nebude. A je jim ukradený, zda při tom odprásknou někoho dalšího! Chcete tady být až dorazí? Chcete jim zkusit vysvětlit, že násilí nic neřeší? Buď nás ošetříte v sanitce. Nebo se tady opevníme a vaši zaměstnanci se jim spolu se mnou postaví. Co se vám víc zamlouvá?
Dám doktorovi naoko na vybranou. Ve skutečnosti jsem rozhodnutá odejít.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Hm.

Doktor se zamyslel. Evidentně na něj tvůj projev zapůsobil a uvěřil ti. Teď zřejmě přemýšlel, jak to bude nejlepší pro něj a možná taky pro jeho lidi.

Do sanitky se nás tolik nevejde. Pojedu s Vámi ještě s řidičem, ostatní se o sebe postarají podle běžných bespečnostních plánů. Naštěstí tu teď nemáme žádné jiné pacienty. A teď si, ženská šílená, lehněte na ty nosítka. Do hangáru je to kus cesty a vy si aspoň chvilku odpočnete.

Doktor zněl přátelsky a upřímně. To, že vše co řekl myslí vážně potvrdil pokyny, které dal ostatním.

Takže vy dva půjdete se mnou a dopravíte tam naše pacienty a potom zmizíte únikovým východem. A vy Obrátil se na recepčního. se postaráte o to, aby zmizeli i všichni ostatní včetně vás, jasné?

Následně vyrazil směrem k jiným dveřím, než kterými přišel a zřízenec s nosítky na nichž byl Jerome ho následoval. Druhý čekal na tebe. Recepční se zatím přesunul ke svému pultu a připravoval se na vyhlášení evakuace.

Mimochodem, jmenuji se Ibere, Doktor Ibere.

Tuto hlášku jako ze špatného filmu pronesl s plnou vážností a pak už mu nic nebránilo v pohybu směrem ke dveřím. Ten člověk byl skutečně zvláštní. Ani na moment jsi z něj totiž necítila žádný strach, a to i přes to, že jsi mu mířila zbraní do obličeje a u zoufalé ženské člověk nikdy nemůže vědět, co právě vyvede.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Mluvení mě vyčerpává. Za každou druhou větou si musím dát pauzu, abych nabrala dech. Přesto jsem odhodlaná se naším pronásledovatelům postavit nebo zmizet. A snad i díky tomu mi doktor uvěří. Přesvědčila jsem ho. Vidím mu to na očích. Jakmile mi to potvrdí slovně, skloním zbraň.

Šílená ženská? To je jedno z nejlepších označení, které jsem si dnes vysloužila.
Chci se zasmát, avšak bolest mi v tom zabrání. Obličej zkroutím v nepěkné grimase

Bote, drž se u Jeroma.
Má vrozená nedůvěra mě neopouští ani teď. Už jsem jednu chybu udělala. Nehodlám dát dalšímu protivníkovi sebe menší výhodu. Položím se na lehátko. Jednou rukou se zapřu, abych stále viděla před sebe. Blaster mám stále připravený.
.
.
.
Rozkaz hlídat místo stvořitelky člověka uposlechnu, přesto si neodpustím námitku. Mým primárním úkolem je chránit ji! Sama mě takto naprogramovala a nyní mě nutí ignorovat první zákon! Doběhnu bytost držící nosítka a svými senzory kontroluji, jak jeho, tak nejbližší okolí.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Cesta do hangáru trvala necelých pět minut, za které sis mohla alespoň trochu vydechnout na lehátku. Takhle se ti dýchalo mnohem lépe a taky ses tak začala cítit. Podle tohoto pocitu jsi mohla odtušit, že tvá zranění možná nebudou tak vážná, jak doktor nastínil. Spiderbot seděl na Jeromově břiše a výhružně pozoroval všechno okolo. Budil tak respekt. Ovšem jeho zásah tentokrát nebyl potřeba, protože i kdyby doktor nebo někdo z jeho lidí chystal zradu, rozhodně nepřicházela teď.

Ani v hangáru se nevyskytl žádný problém. U speederu s uzavřenou střechou v sanitkovitém stylu čekal řidič. Jeromeho naložili i s nosítkami, zatímco k tobě přistoupil doktor a podal ti ruku.

Bohužel se dovnitř vejdou jenom jedna nosítka, takže budete muset sedět. Pojďte, pomůžu vám vstát.

Naložil tě za Jeromem, který vypadal v leže o něco lépe, i přes to, že byl dost pobledlý. Provizorním obvazem prosakovala i jeho vlastní krev, což bylo však těžko poznat, protože jste oba byli zakrvácení od výtahové příhody. Doktor Ibere nastoupil za vámi a uzavřel za sebou zadní dveře. Sanitko-speeder byl poměrně prostorný, "nákladový" prostor byl přímo propojen s kabinou řidiče a všude kolem vám bylo lékařské vybavení. Vše bylo připraven ke startu, jenom cíl zůstával nejasný.

Kam poletíme, slečno?

Zeptal se doktor, aby mohl dát instrukce řidiči, který zatím dělal poslední kontrolu svého stroje i když věděl, že je naprosto v pořádku. Doktor si při této otázce už připravoval vše potřebné k tomu, aby mohl začít ošetřovat Jeromeho, ovšem stále čekal na tvou odpověď.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Jakmile se Spiderbot usadí na lehátku, dovolím si polevit v ostražitosti a pořádně se natáhnu. Z celého těla přijímám vděčné signály. Svaly, se zbavují napětí. Zranění o sobě již nedává tolik vědět. Dýchání se podstatně zlepší. Po nevolnosti od žaludku nezůstanou žádné stopy. Krátká cesta do hangáru je pro mě jako dovolená. Užívám si každou standardizovanou sekundu. Naprosto spoléhám na Botovi senzory a na okamžik zavřu oči.

To je v pořádku. Hlavně když nebudu muset za vozem běžet.
Pokusím se odlehčit situaci vtipem. S vděčností přijmu nabízenou ruku a přesunu se do sanitky. V sedě se už necítím tak pohodlně jako před tím. Nicméně bolest na hrudi je na snesitelné úrovni. Vnitřek speederu je cítit po dezinfekci. Po kouři a krvi je to příjemná změna. Začínám věřit, že se na nás konečně usmálo štěstí.

Dobrá otázka...

Promluvím zaskočeně. V mém dokonalém plánu se objevila trhlina.

Domů nemůžem. Tam by nás sice ochránili, ale strýček by se mohl zajímat o to, kdo nás tak zřídil a proč. Kde bydlí Jerome bohužel nevím. Jedině! Byt té tlušťošky. Dareus tam určitě ještě nebude. Říkal, že ho nechá vyklidit a vymalovat. Měl by být prázdný!
Nadiktuji muži adresu a otočím se k mladíkovi. Pohladím ho po vlasech a promluvím:

Jerome? Nadiktuj mi číslo na Danův komlink. Zavolám mu, kde jsme. Další člověk s blastrem by se mohl hodit.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Dobře, tak vyrážíme.

Ozval se řidič, který přijal tvou adresu. Hned na to se otevřela malá vrata malého hangáru a sanitko-speeder vyrazil do rušných ulic Nar Shaddaa právě na druhé straně budovy, než byl hlavní vstup do Nebeské vyhlídky. Po startu nic nenasvědčovalo tomu, že by po vás někdo šel. Ovšem zdání vždycky může klamat. Každopádně jste nabrali kurz směrem do nižších pater Nar Shaddaa, kde byl poměrně vzdálený byt, ve kterém jsi odvedla dobrou práci s Dareusovou nepříjemnou ženou.

Když jsi oslovila Jeromeho, tak se chvíli zdálo, že nevnímá. Tedy sykal bolestí, protože se doktor Ibere pustil do odstranění provizorního obvazu, aby se mohl pustit do práce. Neodpustil si však poznámku na účet Jeromeho zranění.

To je teda solidní díra, to vám povím.

Už už jsi pomalu vzdávala naději na to, že by ti Jerome mohl odpovědět, když v tom otevřel oči a pomalu, potichu, přesto však zřetelně krátce promluvil.

V pravé kapse. A promiň, neměl jsem tě do toho tahat.

Omluvně se na tebe podíval a potom zase zavřel oči.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Repulzory se zapnuly, vozidlo se vzneslo do vzduchu a s cuknutím vyrazilo vpřed. K mé úlevě opustilo budovu na jiné straně než byla přistávací rampa restaurace. Rychle nás pohltí rušná dopravní tepna směřující do nižších pater měsíce Pašeráků.

Bote? Pokus se kontrolovat okolní vozidla. Jestli se ti bude zdát, že nás některé sleduje, okamžitě mi to nahlas!

Rozkážu svému mazlíčkovi a poté se opět otočím k ležícímu muži.

Jerome? Musím se spojit s Danem, slyšíš mě?
Naléhám na přítele dokud je ještě při vědomí. Obávám se, že jakmile začne doktor s prací, omdlí nebo působením léků usne. Nepřestávám ho hladit po vlasech, zatímco Ibere odstraňuje provizorní obvaz.

Tím se netrap. Takhle vypadá můj běžný den. Budeš v pořádku. Teď odpočívej.
Během řeči pohlédnu na doktora, abych v jeho tváři nalezla oporu. Alespoň náznak optimismu, naděje.

Omlouvám se za to, jak jsem na vás mířila... Zachraňte ho, prosím!

Zpytuji svědomí a sáhnu svému společníkovi do kapsy.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa - "Nebeská vyhlídka" - rehabilitační centrum

Spiderbot poslechl svou stvořitelku, jako ostatně vždy, a napjal své senzory k venkovnímu prostředí, kde bylo hodně neznámých a hodně potencionálního nebezpečí. Bylo pro něj tedy obtížné zjistit, jestli nějaké hrozí v delší časové souvislosti.

Jerome už na tvá nereagoval, se zavřenýma očima snášel bolest, kterou mu přinášelo otevření rány. Doktor mu navíc právě vpíchl nějaké látky, které ho měly zřejmě zbavit bolesti, jak se v zápětí ukázalo. Stejně tak ho látky však přivedly do stavu nevědomí, a tak jakákoli další konverzace s Jeromem byla teď právě nemožná. Za to doktor na tvou omluvu zareagoval velmi velkoryse.

To je v pořádku, každý den mi někdo míří do obličeje blasterem a chce po mě zázraky, jsem na to zvyklý. Ne nadarmo se jmenuju Doktor Ibere!

Všimla sis, že na slovo doktor dal již podruhé důraz zvláštním způsobem, jehož smysl jsi však v tuto chvíli nedokázala odhalit. A vlastně jsi na tím ani neměla možnost přemýšlet, protože tvé myšlenky se ubíraly úplně jiným směrem. Takže zatímco doktor dělal svoji práci, ty jsi šáhla Jeromemu do kapsy. Kupodivu ji neměl děravou, jak by se dalo čekat od člověka, který mladá děvčata nabádá k tomu, aby mu do ní sáhla, ale měl tam komlink. Na komlinku už pro tebe nebylo těžké najít poručíka Dana.

Nejprve jsi úplně dobře nerozumněla, ale potom se signál vyladil a šumění se zmenšilo na únosnou úroveň, potom se již ozýval trochu chraplavý hlas vojáka, který si dělá pořádné starosti.
...jste?! To je dost...
bum, prásk, bzum, bzum!
Krucinál chlapi sejměte ... granátometem než nás tu rozse...
zpoza poručíkova hlasu jsi slyšela zvuky zuřivého boje, které ti občas znemožňovaly mu správně rozumnět.
Pardon, máme tady trochu... ...váš speeder, tak to...čistíme. Řekněte...my si pro vás... Haló?

Váš sanitko-speeder si to zatím uháněl stále níž a dál od Nebeské vyhlídky a zatím stále nic nenaznačovalo tomu, že byste byli pronásledování. Spiderbot ti však ještě nepředal žádné výsledky svého sledování a zřejmě stále přepočítával.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa

Takhle už to tady chodí. Hlaveň blasteru mluví univerzálním jazykem.
Poznamenám, mezitím co procházím kontakty v komlinku.

Heuréka! Poručík Dan.
Stisknu tlačítko a čekám až se ozve hlas muže, kterého jsem měla tu čest potkat v baru spolu s Jeromem. Prvotní praskání se změní v šum a nakonec v relativně čistý signál. Z toho mála, co stačím zachytit mi je jasné, že poručík následoval stopu svého pána do Nebeské vyhlídky. A tam nyní likvidoval lovce, kteří na nás zaútočili. Naneštěstí předpokládá, že hovoří se svým chráněncem. Jaká bude asi jeho reakce až zjistí v jakém stavu se nachází? Pravděpodobně mi zlomí zbývající kosti v těle.

Poručíku? Tady...
Zarazím se při hledání vhodného pojmenování.

...ta holka z baru. Jerome je zraněný. Utekli jsme, ale nemůžu si být jistá, zda nás nesledují. Potřebuju vaši pomoc. Nadiktuji vám adresu bytu, kam míříme. Případně není problém změnit cíl cesty.
Zamračím se v očekávání přívalu nadávek.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa

Cože? To si ze mě děláš prdel, ne? Okamžitě mi dej hraběte! Cože, zraněný? Jak zraněný, proč? Cos mu udělala ty mrcho?! Opovaž se mu skřížit vlásek na hlavě! Jestli se mu něco stane, tak si tě najdu a vykuchám tě zaživa, jasné?!

Signál se z nenadání vyjasnil nebo se spíš boj v pozadí trochu vzdálil, a tak jsi byla schopná porozumnět úplně všemu, co poručík Dan říkal. Na druhou stranu neslyšet tuhle větu by pro tebe bylo možná i přívětivější. Potom se na chvíli odmlčel jako kdyby přemýšlel. Evidentně poručík Dan patřil k lidem, kteří nejdřív křičí a potom až myslí. A myšlení se vyplatilo.

Cos to mlela o bytu? Chápu to dobře, že nechceš výkupný ani odměnu?! Ok, pošli mi souřadnice, vezmu pár chlapců a sejdeme se tam. Pak ho dostanem do bezpečí.

Evidentně na tom s myšlením nebyl tak špatně, když ovšem byl ochoten myslet a poslouchat.

Mazitím doktor Ibere vyčistil Jeromeho ránu, připojil ho na transfuzi a zdál se být spokojenější než na začátku.
Průstřel je hezky čistý, nemá nic potrhaného a šlo to daleko od srdce. Tohle rozhodně přežije, ale bude potřebovat menší chirurgický zákrok, aby mu ruka fungovala tak jak má. To tady ale teď neudělám.
Informoval tě a po několika dalších medicínských úkonech začal ránu konečně obvazovat, aby byla správně zakrytá a mohla se hojit a odpočívat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa

Kdyby toho byl komlink schopný, právě by na mě jeho prostřednictvím vedle nadávek dopadali také sliny rozčíleného muže. Odtáhnu přístroj dál od ucha a čekám až se poručík uklidní. Do řeči mu neskáču. Nemám náladu na přeměřování hlavní blasterů. Mezitím si v mysli představuji, jak mě za lekku přivazuje ke stolu. Nohy a ruce znehybní pouty. Poté bere do ruky nůž a řeže. Křičím, ale nikdo mě neslyší. Pouze on. Vyžívá se v mém párání. Skončí až ve chvíli, když už není co řezat. A i po té si do mě jednou či dvakrát kopne.

Že by mu došli výhrůžky?
Nadzvednu tázavě obočí, jakmile věcička v mé ruce utichne.

Konečně jste mě pochopil! Pospěšte si, jestli nás dřív najdou ti druzí, tak si můžete hledat nové zaměstnání.
Připomenu poručíkovi vážnost situace a odešlu mu souřadnice bytu. Následně komlink vypnu a schovám v kabátě.

Skvělá zpráva... Děkuju!
Vydechnu úlevou a pohodím lekku ze strany na stranu.

Takhle to musí zatím stačit. Hlavní je, abych ho dostala do bezpečí. Na operaci bude čas potom.
Napřímím se na sedadle a zkontroluji náramkový počítač.

Nezajímá vás kdo jsme a proč po nás šli?
Jerome je mimo nebezpečí. Konečně se mohu začít víc zajímat o nového známého.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od MrTukan »

Nar Shaddaa

Polib si prdel.
Zněla poslední slova poručíka Dana, která velmi nepřátelsky zavrčel a potom již zřejmě jenom přijmul souřadnice. Nic víc ti neřekl.

Nejlíp poděkujete, až zaplatíte náklady na ošetření a mojí odměnu, plus příplatek za nebezpečí a provizovní podmínky. Ale teď se s tím netrapte, vyúčtuju vám to po té operaci oběma dohromady.
Ušklíbl se doktor, ač s úsměvem, tak zcela vážně a bylo nad slunce jasné, že bude chtít za svoje služby zaplatit a to tak, že asi pořádně. Když skončil s Jeromem, přesunul se k tobě.

A teď mi ukažta ta vaše žebra, jak se vám dýchá? Bolí tohle?

Mírně zatlačil na tvoje zlomené žebro, což zapříčinilo že tebou projela velmi nepříjemná bodavá bolest. Nemohl si toho nevšimnout, přesto zatlačil ještě dvakrát na různých místech.

Hm, vzhledem k tomu, že ještě žijete, tak plíce asi poškozeny nejsou.
Konstatoval suše. V tu chvíli jsi přijala varování od Spiderbota. Bohužel to bylo jenom o sekundu dřív než váš sanitko-speeder zasáhl první výboj z blasteru.

Sakra, někdo po nás střílí!
Okomentoval zcela zjevný fakt řidič a začal s úhybnými manévry, což se všemi v sanitko-speederu začalo pořádně házet. Na druhou stranu to dokazovalo, že první zásah vás nepoškodil a řidič má tak řízení plně pod kontrolou. Ovšem o jeho schopnostech jsi nevěděla zhola nic.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: 1. mise pro Gwendolin: Anděl nebo noční můra?

Příspěvek od Gwendolin »

Nar Shaddaa

Jo, taky tě miluju.
Dnes jsem na svou adresu slyšela tolik nadávek, výhrůžek, že mě další už pouze rozesměje. Při zmínce o placení se na okamžik zarazím. Na sobě se však snažím nedat nic znát. Znám dost lidí disponující tučným kontem, nicméně sama se mezi ně neřadím. Mohu nabídnout jedině protislužbu. Hodila by se doktorovi pomoc lovce lidí? Mezitím, co uvažuji nad možným splátkovým kalendářem, Ibere se přesune ke mě.

Nebojte, odměna vás nemine. A jak znám Jeroma, dostanete i něco na víc... Auu!
Dám jasně najevo bolest. Na druhý dotek reaguje mé zranění ještě intenzivněji. Stisknu zuby a zatnu dlaně v pěst. Oproti tomu třetí poklepání na hruď skoro necítím. Doktorova slova mi jen potvrdí to, co jsem si už chvíli myslela. Souhlasně přikývnu. Než však stačím něco říct, ozve se varovné pípání. Následuje otřes způsobený blasterovým výbojem.

Nekecej a uhýbej, jako bys prolétal polem asteroidů, jinak je po nás!
Zakřičím na řidiče. Rychle se rozhlédnu po sanitce. V naší části bylo pouze malé střešní okénko v místech, kde ležel Jerome. Lézt tam a riskovat, že na něj šlápnu, nedej Jango spadnu jsem rozhodně nechtěla. Jedinou možností, jak oplatit palbu představoval přesun dopředu na místo spolujezdce.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“