3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Konečně jsem zjistil. co se zde děje.
Že se jedná o jakýsi výcvikový tábor ani nebylo zas až tak překvapivé, pokud je někdo chtěl využít k převratu, musel je vycvičit, aby nebyli pobiti, či zajati hned při prvním střetu.
Pohled na krystal mi dal tušit, že se může jednat o jakýsi artefakt, či součást zařízení rušící Sílu.
Duros procházející se po place již byl jen posledním kamínkem mozaiky. Nebo alespoň té části kterou jsem zatím potřeboval.
Chvíli jsem pozornost věnoval mládeži a jejímu tréninku. Jistě měli již něco nacvičeno, přesto jsem však nepochyboval, že bych byl schopen porazit i několik z nich najednou, i když... bez Síly a ještě jsem si nezvykl zcela na implantáty...
Všem najednou bych se jistě, beze zbraně, však neubránil.
Duros dával tušit Jedijský původ. I když svým výrazem a znakem na plášti se poněkud odlišoval od stereotypu. To ale také nebylo zas až tak překvapující. Rozkaz 66 byl pro morálku zbývajících Jediů devastující a i následující čistka tomu nepomohla. Na temnou stranu to dohnalo mnoho z nich. On mohl být jedním z těch co žijí pro pomstu na Impériu a císaři. Znak mohl být jeho dílem, upraveným znakem jeho bývalého Jedijského klanu, nebo a to by mohlo být ještě zrádnější... mohl najít nějakou dávno zapomenutou odnož Sithů, nebo možná i Jediů a rozhodl se ji oživit a používá její symbol a využívá její techniky.
Důležité bylo, zjistit, zda na něj působí ono pole a stejně jako já, necítí Sílu. Na to jsem zatím neměl jasnou odpověď, ale vzhledem k tomu, že zatím se nezdálo, že by o mne věděl, dalo se usuzovat že ani on, necítí momentálně Sílu.
Vytáhl jsem datapad a napsal zprávu pro místní ozbrojené složky, použijíce svůj obecný IIA kód, takže místní samospráva bude vědět, že jim to poslal agent Imperiální tajné služby, ale již nebudou schopni zjistit, kdo přesně.
Zadal jsem místní souřadnice, popsal jsem zabezpečení. Ve zprávě jsem je vyzval k zlikvidování místní teroristické buňky. a nezapomněl jsem je upozornit, že se jim podařilo infiltrovat místní komunikační stanici a že je nutno změnit přístupové kódy.
Zprávu jsem zatím jen uložil, ale neodesílal, přesto jsem ji měl připravenou na okamžité odeslání.
Co jsem však odeslal byla, přes vysoce zakódovaný kanál skrz Flash, na Prakith. Shrnul jsem co jsem zatím zjistil a oznámil že budu pokračovat dál a ve vhodný okamžik budu Jediho konfrontovat. V případě mého fatálního neúspěchu, bude mít tedy můj nástupce dostatek podkladů na to, aby byl na nastalou situaci lépe připraven.
Jakmile bylo vše hotovo, dál jsem sledoval, ve skrytu co se bude dít dál.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Po obhlédnutí situace a vyhotovení úsudku o současném stavu jsi se rozhodl k obstarání komunikace. Výsledkem byla dvojice zpráva, jedna odeslaná skrz tvou zaparkovanou loď a dále imperiální vysílače hezky až na Prakith, druhá připravená k odeslání. Právě v tomto jsi mohl pochybovat o tom, jak rychle by byly místní ozbrojené složky schopny reagovat a také s jakou účinností. Na Generisu rozhodně nebyla žádná velká imperiální základna s velkou posádkou a v případě plného ozbrojení a opevnění by mohlo na imperiální straně dojít ke značným ztrátám. Tedy v tom případě, že by byli místní rebelové ozbrojení tím, cos mohl najít v dřevěné buňce - zbrojnici.
A otázkou ještě bylo, jakými schopnostmi disponoval onen duros, byť i on se zdál být ovlivněn absencí Síly. Vzájemné cvičení zatím pokračovalo v plném tempu a duros pokračoval v korigování svých studentů. Mohl jsi spatřit, že jejich údery byly vedené na přesnost a sílu, stejně jako značné odhodlání, které ze všech čišelo. Z jistoty jejich pohybů se dalo odvodit, že takto již nějakou dobu trénují a to nejspíše celé dny po škole. Samozřejmě jsi mohl nacházet rozdíly, ale dvojice byly postaveny tak, aby nikdo nikoho netahal výkonnostně dolů. To, že se v jedné z těch nejlepších mohl nacházet onen vůdčí z kluk z trojice, která tě sem nevědomky dovedla, tě možná ani tolik překvapit nemuselo.
To by stačilo, přejdeme na výcvik s holemi,
zazněl trochu chraplavě duros a několik jedinců odběhlo, aby se vrátilo s cvičnými holemi, které položili zhruba uprostřed. Duros je náhodně začal rozebírat a rozhazovat všem přítomným. Byly mnohdy různě dlouhé, některé měly rukojeť, jiné ne. Několik jich délkou dosahovalo k rozměrům tyčí, jiné se zase blížily velikosti shota. Někteří však vyfásli takovéto zbraně dvě.
Pokud se dostanete dostatečně blízko, váš protivník nebude mít v boji zblízka šanci. A protože přestřelováním se ničeho nedosáhne, tak se vždy chcete dostat dostatečně blízko. Přesto budeme později nacvičovat i střelbu, přesun a krytí,
pokračoval ve výcviku a rozdělil mládež do jiných dvojic, než byli předtím. Nikdo neodmlouval, nebo se k tomu neměl a všichni odhodlaně zaujali své pozice připraveni naplno pokračovat ve výcviku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Udělal jsem si pohodlí, jak to jen šlo a stále dobře schován pozoroval výcvik.
Třeba se i něco naučim.
Nechtěl jsem začínat akci, zatímco zde byli všichni přítomní, nejlepší jistě bude počkat, až se omladina rozprchne do svých domovů a nechají zde "Jediho" samotného.
Pečlivě jsem sledoval jejich techniky a dělal si v duchu poznámky, o jejich bojovém stylu, kdybych byl nucen s nimi bojovat, abych alespoň nebyl jejich technikou překvapen.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Spokojen se svým výhledem a relativně bezpečnou pozicí v skrytu křoví jsi se rozhodl věnovat následující dobu pro někoho pouhému pozorování, pro tebe však pečlivé studii. I když to ze začátku nebudilo dojem nějaké pravidelnosti, tak jsi po chvíli spatřil vzor v boji některých jedinců. Durosan do jejich výcviku zahrnul některé prvky technik Jediů, protože jsi rozhodně odhalil některé pohyby Shienu, útoky Ataru nebo duelativního Makashi, obecně se však zdálo, že jejich styl neměl pevný řád. Neustále se měnil dle bitvy - zrychloval či zpomaloval, přecházel z útočného do defenzivního. Pokud bys ho měl přirovnat, byť docela vzdáleně, tak se univerzálnosti blížil Nimanu, ale byl agresivnější a rychlejší. Ale hlavně také více vyčerpávající, čehož někteří využili ve svá vítězství.
Nejzajímavější na tomto tréninku však bylo střídání zbraní ve zcela náhodném smyslu. A jen málokdy se stávalo, že by proti sobě bojovali protivníci s dvěma stejnými zbraněmi.
Po asi hodinovém cvičení přišly na řadu střelby - k čemuž se používaly pouze cvičné elektronické pistole a pušky. Váhově a vlastnostmi se podobali těm normálním, ale nepotřebovaly munici, pouze energii na nabití. Jasně tak poukazovaly na jistou ekonomičnost celého zdejšího projektu. Střelba se nesestávala z postávání a míření na terč, ale rovnou se šlo do přímých nácviků. Střelba za běhu, s krytem, proti skupině, ve skupině - prostě výcvik hodný elitních jednotek a ne běžných řadových vojáků, kteří nejvíce času stráví v střelbě na statických cíl z pevné pozice. Lokální omladina šla do každého cvičení až s překvapivou vervou, což se tolik nepodobalo rozpustilým teenagerům, kteří myslí jenom na sex, chlast a opět na sex. Případně na idiotské hovadiny od různého závodění, přes drogy až po zbytečné poflakování.
Díky snižující se úrovni světla jsi odhalil, že se venku muselo začít stmívat a to zrovna v době, kdy cvičení končilo a začalo se poklízet. Duros postupně obešel každého z nich a chvilku jim sděloval své postřehy k boji, až bylo překvapivé, že je stačil všechny sledovat. Jen tím poukázal, že co se bojových skupin týkalo, tak zde měl značné množství zkušeností. Někteří z mládeže se po zhodnocení a rozloučení s ostatními začali vytrácet zpět, ostatní však usedali okolo kruhu, kde zapálili oheň. Čekalo se jen durose, který chvilku pobyl v onom vstupu do podzemí, než se vrátil a usadil se doprostřed ohniště na kamenné podstavce. Když začal líčit kruté bitvy proti droidům, tak už nemohlo být pochyb, že o válce věděl opravdu hodně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Způsob, jakým místní mládež trávila svůj volný čas se od mého moc nelišil. I já jsem po dlouhých večerech do omrzení trénoval různé techniky boje, s tím rozdílem, že jsem se učil používat i Sílu a v mém případě to nebylo ani tak, že by se mi chtělo, jako spíš to, jaké požadavky se na mě kladly. Takže na běžné slasti mládeže, tedy sex, drogy a Baka rock.
To, že se "tvrdé jádro" nakonec sesedlo okolo ohně mě mírně namíchlo, protože už mne nebavilo zde polehávat a čekat až omladina odejde.
Duros začal vyprávět o boji z droidy, což mi napovědělo, že pravděpodobně sloužil v Klonových válkách, nejspíše jako generál, či komandér, pokud byl ještě padawan. Tento systém, zavedený starou Republikou mi vždy připadal poněkud zvláštní, Jakýkoliv Jedi, bez ohledu na znalosti schopnosti či fyzické a duševní zdraví hodnostně převyšoval v podstatě jakéhokoliv zkušeného vojáka v armádě.
I když v tomto případě byla (nebo minimálně nyní by byla) tato hodnost oprávněná.
Nezbývalo mi tedy než čekat a dál a poslouchat, možná z něj vypadne i něco pro mne užitečného.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Nepokoušel ses o žádnou akci, která by mohla prozradit tvé tamní působení v rámci křovinatých porostů okolo táboru. Naopak jsi s jistým odstupem replikoval činnost omladiny a poslouchal vyprávění durose o jeho zážitcích s droidy a klony.
... z počátku nebyli kloni od droidů příliš odlišní. Jejich výcvik bylo skoro jako programování, poslouchali skoro bez rozmyslu, pouze byli z masa a kostí. A i proto jsme ze začátku dostávali po tlamě - nikdo z nás nebyl generálem nebo velitelem, možná někteří byli schopní válečníci, ale tohle bylo i na nás moc. Ze začátku to tedy bylo hlavně o přežití ..
pokračoval ve svém vyprávění a vybral si důmyslnou pauzu. Ve tváři se mu objevil dost hrozivý výraz, který jsi mohl spatřit u nejednoho ze svých kolegů, i když při ranní snídani to působilo nepatřičně.
A to vás naučí nejvíc. Přežití v pronásledování. Zajetí. Výslechy. To vše vás naučí lekci, kterou nelze nijak sdělit ústně. A nakonec to nejpodstatnější - únik. Teprve na úniku jsem skutečně poznal svého nepřítele, teprve tehdy jsem plně pochopil svou úlohu,
pokračoval sebevědomě a postavil se. Stál tam mohutně v celé své síle, jakoby proti němu mířily milióny droidů obchodní Federace s jediným cílem.
Z deseti vězňů nás uniklo pět a to díky tomu, že jsme začali bojovat a ne utíkat. Museli jsme udeřit krutě, museli jsme bojovat preventivně a museli jsme udeřit do slabin nepřítele, když to nejvíc čekal. A vyhráli jsme ... od té doby jsem vedl své muže jinak. Někteří to považovali za kruté, ale měl jsem výsledky a efektivitu a to museli přiznat. A to vám tu předávám, ne jen nějaký tupý výcvik v tom, jak někomu rozmašírovat tlamu. To umí kdejaký ťulpas ... já vás naučím skutečné válce. A potom ukážeme ostatním, že zrada z vlastních řad se netoleruje. Udeříme rychle a tvrdě a beze slitování. Ale nejsem idiot, abych si myslel, že my porazíme Impérium. My si vytvoříme vlastní, takové které vzejde vítězné ze skutečné války - z války, která nás všechny posílí a ukáže nám naši skutečnou podstatu!
pokračoval ve vyprávění, než přešel v závěrečný triumfální proslov. Během toho na něm spočívaly oči všech jeho studentů, kteří hltali každičké slovo. Nakonec povstali a sborově začali recitovat:
Skrze utrpení poznám sebe, skrze sebe nastolím pravý řád!
A to vše za spokojeného až překvapivě temného pohledu durose.

Nedalo se pochybovat o tom, že kempování ještě chvilku zabere, ale tobě se objevila zcela odlišná starost. Nedaleko tebe totiž ze stromu slezla veverka do jejíž pozornosti se dostal opuštěný oříšek. Váhala, zda-li riskovat tvou pozornost nebo mlsné sousto. Skutečným problémem však byla lokace oříšku - ten se totiž povaloval prakticky hned vedle miny a jen těžko se dalo představit, jak by ji veverka nedovedla spustit, pokud by překonala své obavy z tebe samotného.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Jedi byl evidentně zmagořenej zajetím a mučením. Sithové takto kolikrát lámali přesvědčení Jediů, aby padli na temnou stranu. U něj to evidentně zabralo na jedničku. Podíval jsem se, jak se při vyprávění rozvášnil. S hvězdičkou.
Všiml jsem si, že jistý milý lesní škůdce se hodlá vrhnout k mině pro ořech.
Zmiz potvoro, nebo si nás opečou nad ohněm.
Vzal jsem kamínek a cvrnkl ho mezi kousek před veverku, mezi ní a minu, další blíže veverce s další ještě blíže, aby utekla. Nedala by-li se zastrašit tak klidně i do ní, stále připraven, kdyby bláznivě vyběhla přes palbu k mině, jí sestřelit v běhu.
Pořádně jsem si prohlédl své nejbližší okolí i cestu do mýtiny, kde jsou jaké pozdravy, a kudy bude nejlepší se jim vyhnout.
Dál jsem však poslouchal blábolení durose, kdyby chtěl ve své ukecanosti říct i něco o svých kolezích.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Chvilku jsi vnímal vyprávění Jediho, aby sis o něm a jeho dobrodružstvích vytvořil vlastní nezpochybnitelný úsudek. Vycházel jsi při tom z obecných předpokladů, ale hlavně znalostí a zkušeností, kterými v tomto směru Prakith překypoval.

Jako zajímavým zpestřením tvého dlouhého čekání se mohlo jevit zpestření drobného hlodavce lačnícího následkem jednoho ze svých základních instinktů po prostém oříšku. A to natolik, že ji to vedlo k překonávání jiného základního pudu, kterým bez pochyby byl instinkt přežití. Přistoupil jsi tedy k aktivnější obraně v podobě cvrnknutých kamínků. Už ten první slavil úspěch, když s sebou veverka cukla a se zašustěním křoví se v něm vytratila. Zašustěním, které bylo až nezvykle dobře slyšet. Tedy, rozhodně jsi měl ten dojem, když jsi byl nucen se zde doposud skrývat v naprosté tichosti.
Slyšeli jste to?
poznamenala jedna pihatá dívčina, která seděla nejdále od durose, ale naneštěstí i nejblíže k tobě.
Co? Tam nic být nemůže, nezapomeň na ten elektrický plot proti zvěři,
mávnul nad tím rukou poblíž sedící kolega, jímž byl nakrátko zastřižený blondýn. Z jeho postoje bylo patrné, že jeho přednosti budou nejspíše v poslouchání rozkazů, než kdekoliv jinde.
Jseš si jistá?
otočil se tobě asi nejznámější z přítomné mládeže. Onen podvědomý vůdce tříčlenné skupinky, kterou jsi sem sledoval z nedaleké vesnice.
Nejhorší na diskuzi mládeže bylo hlavně to, že přitahovala i pozornost řečnícího durose, který právě ve svém vyprávění prozrazoval význam informací ve válce a znalosti nepřítele, díky čemuž byl ke konci vůči droidům stále lstivější a lstivější.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Dikutská škodná!
Přetáhl jsem si zcela kápi přes hlavu a zkontroloval, že na mě nekouká nic, co by se ve světle mohlo blýskat. Netroufl jsem se pohnout více, jak že jsem zalezl otrošku více do stínu křoví, aby mne bylo méně vidět, kdybych se teď dal na ústup mohli by mne vidět, či slyšet. Odolal jsem také pokušení zavolat že tu nikdo není, ať si hledí svýho.
Zatracená paranoia. Furt si myslí, že je někdo sleduje.
Připravil jsem si blaster i meč, pod ruku si dal komlink, připraven odpálit sklad zbraní, a datapad připraven odeslat zprávu místní samosprávě. Veškerá citlivá data jsem z něj naštěstí vždy okamžitě mazal, stejně jako zprávy, takže i když ho prohledají, nic nenajdou.
Pak jsem se modlil k Síle, přestože mne zrovna nemohla slyšet, aby se ta vykvajzli a šli už mládežníci domů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Drobný hlodavec ti nakonec mohl přidělat mnohem víc starostí a to paradoxně díky tomu, že zběsile zmizel pryč. Vědom si zvýšené šance na odhalení, jal ses vykonat klíčové okamžiky, které by mohly o inquisitoriu prozradit víc, než je třeba. A to hlavně jeho samotnou existenci, o níž stále většina galaxie včetně velké řady imperiálních činitelů ani netušila.
Duroskému vůdce mládeže diskuze jeho svěřenců neunikla a přerušil proto své vyprávění, načež se vypravil přímo k nim.
Stalo se něco?
zeptal se s přísnou tváří, čímž nejspíš jasně chtěl evokovat, že byla porušena současná hranice disciplíny a bylo potřeba toto narušení řádně ospravedlnit.
Já jsem měla pocit, že jsem něco zaslechla, ale nejsem si tím jistá,
promluvila bez váhání dívka a ani nepřemýšlela, že by se pokoušela z této situace vykroutit. Ve vzduchu byla cítit hrozba jakéhosi nespecifikovaného trestu právě za neposlušnost.
Slyšel něco i někdo další ?
pokračoval dál v chladné analýze situace a ruka se mu instinktivně zapírala o rukojeť světelného meče.
Nikdo další, ale já připouštím, že jsem věnoval veškerou pozornost vašemu vyprávění a jeho přínosu,
odpověděl velitel tříčlenné skupinky bez nějakého vážného strachu z trestu. Nebylo pochyb, že měl výraznou autoritu nejen ve své skupince z vesnice, ale i mezi ostatními.
Dobře, vy dva to tedy prověřte. Byl bych hloupý, kdybych zavrhnul podezření od zodpovědných osob, abych na to posléze doplatil,
uzavřel duros diskuzi a pověřená dvojice, dívka, co zaslechla veverku a autoritativní mladík se zvedali, aby zamířili tvým směrem. Nebylo pochyb, že při pohledu zblízka by tě nejspíš museli zahlédnout, pokud bys setrval na své současné pozici.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

To sou blbý, nebo co? To nepoznaj zvuk zdrhajícího hlodavce?
Nezbývalo mi než to risknout a začít se rychle, ale co nejvíce potichu a nenápadně pozpátku pryč. Sledujíce je, jestli si mne nevšimli, ale taky pozor abych nešlápl na něco špatného, třeba hlasitě praskající větvičku, nebo minu.
Nebyl čas jít kamkoliv daleko, takže jsem se snažil zaplout za nejbližší dostatečně husté křoví.
Stále připraven odpálit skladiště, kdyby si mne všimli.
Pořád jich na mne bylo docela hodně, a nechtěl jsem mít jejich krev na rukou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Situace nebyla příliš růžová a setrvání na současné pozici by se nejspíše rovnalo brzkému odhalení. Po vyhodnocení situace jsi navíc dospěl, že to nebylo ve tvém zájmu a co nejrychleji to bylo možné, jsi přistoupil k ústupu. Tak tichému a tak opatrnému, jak to jen bylo možné.
Bez Síly, se změnami, kterými jsi prošel a vyšší gravitací planety to rozhodně nebylo nic jednoduchého, ale kupodivu se ti povedlo ustoupit do relativně bezpečné pozice včas před tím, než dvojice průzkumníků dorazila ke krajin křovin, odkud by tě v tvé bývalé pozici jednoznačně spatřili.

Z nového krytu jsi toho příliš neviděl - až na jednu věc. Veverka měla dost drzosti se vrátit, jakmile zjistila, že jsi zmizel pryč. Relativně volný oříšek pro ni působil asi stejně jako pro tuskeny osamocený milenecký pár na romantické vyjížďce tatooinskou pouští. Teoreticky jsi byl ze své pozice v relativním bezpečí, což se o veverce rozhodně říci nedalo.
Zdá se, že tu nic není ...
poznamenala dívka a možná jsi zachytil v jejím hlase mírné stopy zklamání.
Vypadá to .. k zemi!
chtěl potvrdit i mladík, když zaregistroval tvého malého chlupatého přítele, kterak se natahoval po oříšku.

Rána byla ohlušující a mohl bys zapřísahat, žes pocítil i otřesy země. K tomu se mohlo připočíst oslnění, pokud bys včas neodvrátil a nezavřel oči a také nějakou zeminu na tvém oděvu následkem exploze. Každopádně po veverce, oříšku a solidním prostoru okolo by zbyla docela solidní díra, ale také bys nyní mohl postrádat dost velkou část krytí před tvým odhalením.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Jestli mi veverka svým jednáním lezla na nervy, tak mě svým návratem vyloženě nas..la.
Výbuch se mnou řádně zamával, a jen těsně jsem se ubránil oslepnutí a ohluchnutí, mžitkám před očima a pískotu v uších sem se však neubránil.
Problém však byl ještě větší, velká část mého krytí byla v prachu a já nebyl ve stavu, abych se nepozorovaně dostal dál.
Hlava se mírně motala a smysly byly na chvíli mírně otupělé a tak jsem se radši nehýbal, naštěstí na mne výbuch naházel menší skládku zeminy, která mi trochu v krytí pomohla.
Zůstal jsem tedy raději ležet bez hnutí, doufaje že to nepůjdu zkoumat dál že se s odpovědí debilní zvířeny spokojí. A nejlépe to i celé rozpustí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Generis, Les:
Po explozi skupina mládeže včetně jejich nadřízeného velice rychle ožila a vrhla se převážně směrem ke svým kamarádům.
Inecku, Natyo!
vyskočil jako první hbitě duros a bojové reflexy bys mu v té chvíli nemohl zapřít, pokud bys je tedy mohl zpozorovat. Tohle celé jsi mohl odvodit dle toho, co jsi slyšel a díky odstínu hlasů. Nebylo tedy pochyb, že duros se k dvojici dostal jako první, i když velice rychle jej někdo následoval.
Ine, jsi v pořádku?
měl jsi možnost zaslechnout dívčí hlas, který ti byl již povědomý. A protože jsi mnoho dívek na téhle planetě mluvil neslyšel, tak vlastně ani nebylo pochyb o jeho majitelce.
Jen škrábance, hlavně že jsem Natyu strhnul včas,
odpovědi mladíka předcházel hluk převalení a sypající se hlíny. V jeho hlase jsi mohl zaslechnout něco jako stopy úlevy.
Ah, to je dobře,
reagovala dívka, u níž jsi snad mohl podezírat, že by se v jí hlase nacházely stopy žárlivosti. Bez Síly to bylo spíše střílení naslepo, ale ze zkušeností jsi to mohl zkusit odhadovat.
Inecku, co se stalo?
utnul švitoření mládeže duros a zaslechl zvuk vstanutí. Nebylo pochyb o tom, že se Ineck zvedl ze země, aby stál před durosem jako voják před svým velitelem.
Zahlédl jsem veverku poblíž miny. Zdálo se, že mířila za nějakým ořechem nebo něco, ale to už jsem neřešil. Hlavním cílem v tu chvíli bylo strhnout Natyu, aby nebyla zraněna výbuchem,
podal hlášení jako správný voják.
Skvělý reflex, Inecku. A výtečná pozornost, Natyo. Oba jste prokázali odhodlání, které by mělo být příkladem pro ostatní. Víru ve vlastní smysly v případě Natyi a odvahu a obětavost u Inecka. Pamatujte, že v bitvě není větší síly než spojence, kterému můžete věřit,
uzavřel situaci duros, zatímco ty ses i nadále krčil u křoví, zasypán hlínou a nepokoušejíc se o žádný pohyb, nebo cokoliv, co by tě mohlo prozradit. Podle zvuků jsi mohl zaslechnout, že dvojici ostatní vychválili za jejich počínání, byť ten zvuk měl tendenci se vzdalovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 3. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Generis, Les

Duros mne opravdu začínal fascinovat. Nevynechal jedinou, ale vůbec žádnou, příležitost jak jim vymejvat hlavy těma kecama, kterejma se musí prolet vojáci.
Nicméně se zdálo, že nechtějí pokračovat v průzkumu a vzdalují se.
To mi dalo šanci vydechnout a dát se trochu do kupy. Opět, bez Síly nic snadného, ale organismus má tendenci se vzpamatovat, i když síla není k dispozici.
Jakmile byli dostatečně daleko a oči a uši zase nějak fungovali, zvedl jsem mírně hlavu abych získal přehled o současné situaci.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“