5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor; na cestě k Nar Kreetě

Plán byl jednoduchý. Přistát ve městě kde měl VIro sídlo. Následně se dostat do jeho paláce a blízkosti v přestrojení námezdního lovce. Případně získat i nějakou práci a vypadat důvěryhodně. Vyrobit si možnost potulovat se po jeho paláci a následně vyčíhnout příležitost k vloupání se někam, kde bych mohl najít nějaké informace. A potom se vymizet nejlíp bez toho, aby po mě někdo střílel. Neměl jsem rád složité plány a tenhle rozhodně složitý nebyl. Otázka byla, zda bude dostatečně účinný. Rozhodl jsem se, že budu případně improvizovat.

Po zbytek cesty jsem se snažil obeznámit se svou novou identitou, s bothanskou kulturou, jazykem, zvyky, stylem života a všemi dalšími podrobnosti o životě a práci v bothanském prostoru, abych vypadal alespoň trochu důvěryhodně. Celé jsem to podpořil poslechem bothanské hudby. Několik hodin jsem také věnoval meditaci a odpočinku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Orbita:
Když jsi mohl poprvé spatřit planetu z povrchu, tak na první pohled vypadala vlídněji, než Tatooine. Ale i tak bylo zeleně poskrovnu a většina povrchu patřila poušti a rozsáhlým kamenitým údolím. Rozhodně by nebyl problém se do nějakého takového údolí schovat a zmizet před případným pronásledováním. Naopak hledání někoho v tomhle prostředí by rozhodně nebyla žádná sranda.

Příliš ses nezaobíral s tím, kde přistát a zamířil jsi rovnou do hlavního kosmoportu, kde tě nejdřív chvilku prověřovali, než ti umožnili přistát na povrchu. Tobě přidělený dok nebyl nijak výrazně skvělý, nebo opečovávaný. Vlastně to byla jenom rovná plocha pouštního povrchu krytá zdmi a sousedící s něčím jako skladiště. Takovýchto doků jsi tu mohl vidět ještě několik a většina z nich byla i obsazená.
Z rampy jsi sestupoval už ve svém oblečení lovce odměn a okamžitě tě do tváře praštila horkost. Dost rychle ti to připomnělo, že jsi na Nar Kreetu, přesněji do tohoto města, dorazil v nejteplejším období zdejšího roku.
Od dveří ze skladu si to k tobě už okamžitě mašíroval twi'lek se žlutou barvou kůže a držel v ruce datapad. Zastavil se až těsně před tebou a po rychlém prohlédnutí tvé lodi chvilku něco vyťukával do svého stroje, než se na tebe natočil.
Denní dokovací taxa je 50 kreditů, pokud tu setrváte déle jak týden, tak 45 kreditů. V případě doporučení a dlouhodobého setrvání 30 kreditů,
poznamenal chvatně Twi'lek a čekal, co se rozhodneš mu odpovědět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta:

Dobře, tak tohle není bažina. Aspoň něco.
Pomyslel jsem si, když jsem uviděl písek a doplnil si tak základní mezeru v informacích o této planetě. Když jsem jel za huttem, tak jsem čekal bažiny a močály a ta představa ve mě vyvolávala pocit na zvracení. Písek byl lepší. Ovšem to vedro, které jsem pocítil hned jak jsem vystrčil nos z lodi nebylo také zrovna nejpříjemnější. Každopádně se tady třeba aspoň trochu opálím.

Twi´lekovi jsem pom krátkém zamyšlení hodil kredity na týden dopředu, které jsem vyšmátral v kapse a doufal jsem, že s tím tedy nebudou žádné další problémy. Napadlo mě, že jsem mohl zaparkovat někde za městem a mít to tak bez placení, na druhou stranu kdo ví, co by tam mou loď potkalo. Doufal jsem, že tady prostě zůstane stát, kde stojí teď a bude všechno v pořádku.

Poté jsem se bezeslova vydal, vybaven mečem schovaným pod oblečením a blasterem připevněným u boku (a dalšími zbraněmi vyjma pušky zastrkanýma někde v oděvu) směrem ven na ulici. Dříve než jsem začal hledat palác, vyrazil jsem do kantýny. Byl jakorát čas na oběd a nějakou sklenku k tomu a navíc poslechnout si, jak to tady chodí, případně si nechat poradit kde najdu toho velkého slizského miláčka, kterého hledám, nebyl tak úplně špatný nápad.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:
V doku jsi zaplatil na týden dopředu bez speciálních služeb a vyrazil jsi rovnou do města vpřed plnění svého úkolu. Nijak výrazně jsi se nepáral s hledáním nějakého konkrétního podniku a zapadl jsi do první kantýny, na kterou ji narazil. To, že se jmenovala U plesnivé banthy a že to v ní místy i tak vypadalo, jsi nepovažoval za překážku a tak jsi se velice rychle usadil u jednoho z místních volných stolů.
V kantýně se nacházela různorodá směsice lidí, jak postupně chodili ze svých zaměstnání, nebo tu prostě vysedávali popíjejíc laciné lihoviny. Jeden štamgast ležel polomrtvě na stole, jak měl vyloženě přebráno, jiný jenom tupě zíral do skleničky. Nejživěji se asi tvářil twi'lek flirtující s lidskou dívkou, jejíž muskulatura však jasně prozrazovala, že není žádné párátko a pracuje nejspíše na nějaké náročné pozici. Twi'leka to však nijak neodrazovalo. Na druhé straně baru se spolu bavil nautolan a člověk, nejspíš ze stejné práce. U stolů poté dále seděli samostatně dva lidé, jedna zabračka a mon calamarijec, což bylo na tuto planetu poněkud nečekané. Nejvíce v rohu poté seděl dug a cpal se něčím, co vlastně ani nemuselo být jídlem.

Po chvilce k tobě dorazila postarší twi'lecká číšnice s utahaným výrazem. Před několik lety mohla být pěknou dívkou, ale práce v tomto podniku, nejspíše, na ni zanechávala svou daň.
Dobrej, co si bude přát?
zeptala se napůl zaujatě, protože v tobě poznala novou tvář, což tedy nejspíše o ostatních říci nemohla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:

Kantýna to byla skutečně líbezná. Přesně takový pajzl jsem si představil už při cestě po ulici. Až na Moncala nebylo v na hospodě nic zvláštního. Každopádně jsem dnes zvolil jiný přístup než obvykle. Rozhodl jsem se zkrátky si sednout, dát si něco k pití a žvanec a prostě pozorovat doufaje, že se něco namane. V aktivní přístup jsem toto vyčkávání mohl přeci jen změnit kdykoli. Kdybych se však hned začal vyptávat jako nějakej policajt, mohl by to být problém. Proto jsem si sedl ke stolu a když přišla servírka, prostě jsem si normálně objednal.

Jedno pivo a nějakej žvanec.

Řekl jsem trochu obhroublým hlasem a své nejslušnější způsoby jsem zatlačil trochu hloub do sebe. Nakonec jsem ještě dodal lehké upřesnění ke své objednávce.

Pořádnej flák masa!

Následně jsem se opřel o opěradlo židle, založil ruce na prsa a čekal na pivo, přičemž jsem sledoval dál lokál.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:
V kantýně jsi se rozhodl začít pasivně, tedy s výjimkou svého výstupu chování jakožto lovce odměn. To znamenalo patřičně hlasitou odpověď servírce v patřičně hrubém tónu, což si získalo na chvíli pozornost všech přítomných. Nikdo se nijak nezvedal a nevyrazil k tobě, jenom jsi zaslechl několik nevalných hlášek typu "ahh, velkej drsňák" nebo "aby nechcíp hlady, hovado". Servírka se z tvé hlučnosti rychle oklepala, do datapadu si zapsala tvůj stůl a objednávku a se slovy, že to tu hned bude, odešla.

Slovy hned myslela pivko po načepování a flák masa, než se ohřeje na poživatelnou teplotu. Pozornost místních se mezitím vrátila do původních kolejí, pouze ožrala se místy trochu převalil. Mohl sis tedy zatím vychutnávat pivo nejspíše lokální značky, které bylo více než hořké. S corellianským se v kvalitě tak nemohlo vůbec měřit.
Naštěstí pro tebe dost rychle dorazilo jídlo, až jsi mohl podezřívat, že to opravdu jenom ohřáli a měli navařené již dopředu. Ale i tak se to dalo žvýkat a opravdu to vypadalo jako nějaké maso. Kvalitou se však nemohlo ani zdaleka rovnat tomu, jak jsi byl pohoštěn na Gamorru u tamní klanové matrony.
Budete chtít ještě něco?
zeptala se servírka napůl zvědavě, napůl přiotráveně, jakoby čekala, že budeš zase hulákat na celou kantýnu. Zatím se otevřely dveře a dovnitř vešly dvě dívky slušných postav. Jedna byla lidská žena s kratšími vlasy a udržovanou postavou, zatímco ji doprovázela mirialská žena s delšími vlasy a bujným poprsím. Obě se spolu nadšeně bavily a jejich příchod vyvolal mnoho pohledů ze všech stran, tedy od všech přítomných mužů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:

Mezi osazenstvem jsem vzbudil přesně ten dojem, jaký jsem chtěl, a tak jsem si brzy pochutnával na pivu, která ač přes svou hořkost a možná právě pro ni bylo naprosto vynikající. Klidně jsem pozoroval kantýnu a nehodlal jsem jakkoli dál na sebe upozorńovat. Po chvíli servírka přinesla jídlo, a tak jsem měl vše, co jsem právě potřeboval.

Zatím nic, díky.

Znělo mé již o poznání tišší zavrčení. V tu chvíli mě zaujala dvojice nově příchozích. Ten pohled byl jako skvělý bonus k pivu a žvanci. Do kantýny vešly dvě kočičky, které v téhle díře byly ještě méně očekávanějšími stvořeními něž kousek dál sedící Moncal. S nadšením, zvědavovostí, ale i velkou dávkou podezřívavosti jsem si je prohlížel, ba dokonce očumoval podobně jako většina ostatních přítomných. Opět se mi na mysli začaly drát zajímavé myšlenky, které se příliš neslučovaly s bytí v Řádu Jedi. Alespoň ne v této době.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:
Když jsi servírce sdělil, že zatím nic dalšího nechceš, tak jenom pokrčila rameny a vyrazila zpět k baru, aby cestou sklidila z jednoho stolu dvojici prázdných sklenek od něčeho tvrdšího. Tou dobou jsi se ale už spíše věnoval dvojici dívek a jejich zevrubnému přezkoumávání a hledání vizuálních stop po zbraních nebo jiných potenciálně nebezpečných předmětech. Nic takového se ti na jejich křivkách vysledovat nepodařilo, takže jsi shledal za bezpečné a nepodezíral jsi je z toho, že by se mohlo jedna o nějaké úkladné vražedkyně. U barového pultu si obě objednaly sklenku tvrdého alkoholu a po krátkém vzájemném pošťuchování jej do sebe obrátily. Jejich veselá nálada jednoznačně zaručovala, že u jedné sklenky nezůstanou a nemají v plánu brzy přestat.
Osazenstvo baru je sledovalo ještě chvilku, než je však jejich natřásání a hihňání přestalo bavit a věnovali se opět svému. Tobě mezitím velice rychle vystydlo jídlo a maso získalo na gumovosti, čímž bylo nutné jej pečlivě žvýkat. Do baru mezitím přišel člověk v pašeráckém ošoupaném oblečené a zasedl k jednomu z několika kruhových stolů.
Nebylo nic překvapujícího, že si po chvilce začal hrát s balíčkem karet a občas zkontroloval svůj chronometr. Mohl jsi spekulovat, jestli čeká na nějaké spoluhráče, nebo se jenom snaží někoho nalákat k partičce, ve které by určitě šlo o kredity. Talíř se ti mezitím vyprázdnil a podobně na tom byl i tvůj půllitr místního piva. Servírka se momentálně blížila k hráči-pašerákovi, aby zjistila, jestli si hodlá něco objednat a protože byl na opačné straně, jak ty, tak netušila, že ti došlo pohoštění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:

Jídlo sice stálo celkem za pendrek, ale i tak jsem aspoň ukojil hlad. Pivo bylo o poznání lepší, a tak jsem měl chuť dát si další. Servírka však zrovna nebyla nikde v okolí a já tak mohl dál pendlovat zrakem po lokále. Ještě chvilku jsem očumoval zadky děvčat u baru a přemýtal jsem v hlavě, jak by to asi dopadlo, kdybych je pozval na skleničku. Ovšem protože jsem nebyl zvyklý nějak zvlášť pít a zvládání alkoholu pomocí Síly by byla pro mě zbrusu nová technika, kterou bych hned tak nemusel zvládnout, rozhodl jsem se radši moc neriskovat a plán na divoký sex se dvěma kočičkami jsem nechal zase zmizet ze své hlavy.

Každopádně byl čas na nějakou akci. Tudíž jsem se podíval znovu po lokále, aby můj zrak padl na karbaníka. Moh bych si trochu zahrát. Navíc vypadá, že se vyzná, třeba z něj dostanu nějaké informace nebo tak něco. Pomyslel jsem si a zkontroloval jsem své kredity, abych zjistil, že bych ještě stále mohl rozumnou sumičku vložit do hazardu výměnou za informace nebo alespoň výhru. Proto jsem vstal a klidným krokem jsem zamířil přímo k pašerákovi. Cestou jsem upozornil servírku "Dám si ještě jedno" a pak jsem pokračoval až ke stolu onoho muže.

Čekáte na někoho nebo si dáme partičku?

Udržoval jsem si tón, který jsem propůjčil své falešné identitě. Trochu jsem však ubral na hlasitosti, protože teď již nebylo třeba burcovat celou hospodu. Moje oslovení nebylo zrovna z nejvybíravějších, ovšem tak samozřejmě působit mělo. Nebyl jsem za žádnou třasořitku, a tak jsem tak nemohl ani mluvit. Nemohl jsem mluvit ani jako Jedi, což vyjde s tou třasořitkou celkem nastejno. Najednou mi docházelo, že chovat se jako vůl a hulvát není tak úplně špatná věc.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:
Nezdálo se, že by někdo jevil vyložený zájem o tvou postavu, snad až na servírku a to jenom občas, když jsi potřeboval novou objednávku. Která navíc přišla až v momentě, kdy jsi zamířil k pašerákovi-karbaníkovi s tím, že si rozhodneš s ním zahrát karty. Nejprve jsi se ale zastavil u jeho stolu a vyřknul otázku, jejímž následkem mohlo být pozvání k partičce nebo odmítnutí na mnoho způsobů. Nejprve ti věnoval jeden zkoumavý pohled, který se možná mohl blížit zkušenému karbaníkovi, nebo naopak tomu pašeráckému, který si prohlíží svého potenciálního klienta. V tomhle směru jsi neměl příliš mnoho zkušeností, tudíž jsi nemohl odlišit, který z těchto pohledů to vlastně měl být.
Možná by to šlo, ale varuju tě, že nehraju sabacc ale sedmičkovou kometu, jestli tušíš, co to vůbec je?
zareagoval pašerák-karbaník a čekal na to, jestli se rozhodneš i tak přisadit, nebo budeš nejprve zkoumat terén pro případnou hru. K tvé smůle se hazardní hry v Chrámu moc nepraktikovaly, byť existovaly přednášky o sabaccu, protože se jednalo o tak rozšířenou hazardní hru, že pravidla a některé triky se mohly Jediům prostě hodit. O sedmičkové kometě jsi mohl zaslechnout maximálně to, že se jednalo o karetní hru a to kompletně. Tedy nepoužívalo se žádného přístroje jako u sabaccu, který tím byl i specifický a problematický, protože se mnohdy objevovaly různé hacky na tato zařízení.
Kam budete chtít to pivo?
promluvila zpoza tebe servírka a v ruce držela čerstvě natočené pivo a čekala, zda-li ji nasměruješ ke svému původnímu stolu, nebo se rozhodneš usadit u tohoto.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:

Hm, o tom už jsem někde slyšel. Zahraju si, pokud ti nebude vadit, že jsem začátečník.

Sice jsem víceméně netušil, do čeho jdu, ale vypadalo to, že by to mohla bejt docela dobrá zábava. Přisedl jsem si ke karbaníkovi a servírce jsem naznačil, že si pivo vezmu rozhodne k jeho stolu. Rozhodl jsem se jak naučit se novou hru, tak také vytáhnout z muže nějaké informace pokud k tomu bude sdílný. Měl jsem nějaké kredity navíc, které jsem mohl případně prohrát, a tak jsem neměl nějak velký strach. Navíc Síla byla na mé straně.

Moh bys mi na začátek jenom zopakovat pravidla? Abych si byl jistej, že jsem si to s něčím nesplet.

V tuhle chvíli jsem pro pašeráka musel představovat lehce vydělané kredity. Rozhodně. Na druhou stranu prohrát pár kreditů z chrámové pokladny pro mě nebyl zas takový problém. U karet byla možnost se zkamarádit. Možná.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:
O tom, zda-li si přisedneš nebo ne, ses nerozmýšlel příliš dlouho. I proto jsi se usadil naproti karbaníkovi a servírce jsi řekl, že tvé další objednávky může směřovat sem. Karbaník se trochu pobaveně pousmál, když jsi mu sdělil své zkušenosti se sedmičkovou kometou. Trochu si protáhl ruce, aby si začal ledabyle hrát s kartami, které už dle míry opotřebení měly za sebou mnoho her v mnoha prostředích.
Dobře, prvních pár her si dáme na rozcvičení, abys viděl jak to funguje. Takže nejprve si rozdělíme stůl na šest částí, sekcí. Nejdůležitější jsou sekce Hvězdy, Asteroidu a Ocasu komety,
začal karbaník s výkladem pravidel a položil na stůl plátno s šesti jasně rozdělenými sekcemi. Míra zmuchlání plátna jasně prozrazovala, že i plátno už bylo položeno na velkém množství různých stolů a určitě bys na něm našel i různé skrvny a fleky od alkoholu.
Každý začíná se sedmi kartami a dealer vždy vybírá sekci ve které se bude hrát. Cílem je vyhrát v co nejvíce sektorech s tím, že nejcennější je Ocas komety. Existuje několik různých vítězných kombinací, který se snažíš dosáhnout a ty se skládají z trojkaretních kombinací. Sekci vyhrává ten, kdo v něm má více vítězných kombinací a získává kredity vsazené na tu sekci. Část kreditů jde však vždy do Ocasu komety. Podíl toho se většinou určuje na začátku hry,
vysvětluje dál karbaník a z balíčku ukázal a naznačil několik výherních kombinací, které existují. Karty poté promíchal a dal je zpět dospod balíčku s tím, že o výherních kombinacích naznačí víc během prvních her.
Pokud dealer rozhodne, že se bude hrát o Ocas komety, tak je povinen uhradit pevnou taxu, ale když vyhraje, tak se mu to mnohonásobně vrátí. Je to něco jako bank v Sabaccu,
poklepal prsty na Ocas komety a napil se ze sklenky tvrdého alkoholu, který mu byl donesen. Děvčata u baru zatím pokračovala ve svém veselí a popíjení a věnovala se pouze sama sobě, zatímco karbaník čekal, jak se vyjádříš k vysvětleným pravidlům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:

Pozorně jsem karbaníka poslouchal a snažil jsem se vstřebat všechny informace o nové hře, abych se do ní dostal co možná nejrychleji. Bylo od něj moc hezké, že mi chtěl všechno vysvětlit a ještě si se mnou zahraje několik cvičných her. Skoro se zdálo jako by mě ani nechtěl obrat o kredity. Tuhle myšlenku jsem však hned zavrhl, protože to je snaha všech gemblerů. Prostě mi dával jenom šanci, abych potom nemohl říct, že mě podvedl nebo obral aniž nějakým nepoctivým způsobem. Celou dobu jsem také věnoval část svého soustředění do toho, abych odhalil jakýkoli náznak nepoctivosti či podvodu. Toto soustředění jsem si však budoval zejména pro chvíle hry o kredity a tak teď nebylo zapotřebí ho nasazovat naplno.

Fajn, to zní jednoduše. Tak to jdem zkusit.

Přikývl jsem a následně jsem si zavdal ze svého piva, abych potom mohl následně sledovat další vývoj první zkušební hry.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:
Po vysvětlení pravidel se ti princip hry nakonec nezdál až tak složitý a nemohl ses dočkat, až začnete. Jako první se rozdávání ujal karbaník a vybral si patřičnou sekci. Zároveň jste se dohodli na deseti procentech na kometu, byť jste začínali cvičnou hrou. Ta byla otevřená, kdy ti karbaník vysvětloval kombinace a ukazoval, které se vyplatí použít. Takhle se ti s jeho dozorem povedlo jej v daném sektoru porazit. V následujících hrách se i s otevřenými kartami však nepovedlo jej porazit, až do doby, kdy vyhlásil hru o ocas komety. Ze cvičných her jsi rozhodně vyzískal pocit, že muž naproti tobě tuhle karetní hru hraje dlouho a dobře se v ní vyzná.
Takže, vezmeme to na ostro o kredity, nebo se nakonec necítíš? Začal bych klidně nižšími sázkami v řádu jednotek kreditů, ono ve dvou to stejně není ještě ono,
zeptal se karbaník, zatímco si bral do ruky karty, aby je pořádně promíchal. Ty začaly rychle měnit pozici a i se svými smysly posílenými Sílou jsi měl potíž sledovat přemisťování karet v balíčku. Nepovedlo se ti však zahlédnout, že by snad nějaká zmizela, nebo jakýkoliv náznak toho,že by se pokoušel muž naproti tobě švindlovat.
V baru zatím zůstávalo vše při starém, dvojice dívek pokračovala ve své zábavě, byť míra tvrdého alkoholu do nich přestávala padat v takovém množství. Hihňaly se však pořád stejně a nijak se nebránily různým laškujícím náznakům a gestům do většiny stran. Většina kantýny je však spíše ignorovala a starala se o svoje, snad až na výjimku barmana, ale ten jim pouze doléval pití. Karbaník si mezitím také objednal něco dalšího k pití, z čehož se vyklubala whiskey pocházející z New Holstice, takže pro tebe byla spíše neznámým typem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, Kantýna U plesnivé banthy:

Jasně, dáme to naostro. Jak jinak se to člověk má pořádně naučit než opakováním. Jinak než se pustíme do té hry, rád bych věděl, s kým mám tu čest. Já jsem Kesal.

Potvrdil jsem muži, že si s ním moc rád zahraji a následně jsem se mu i představil, protože mi bylo hloupé hrát o kredity s někým, koho ani neznám jménem. Nebo alespoň falešným jménem. Chlapík se mi docela zamlouval a i když jsem si na něj dával pozor, začínal jsem mít tak trochu pocit, že k tomu aby mě obral nebude potřebovat žádné fígle a podvody. Během hry ho zkusím trochu poznat a potom se uvidí, třeba mi bude nápomocen. Na chvilku jsem se opět pokochal prdelkami u baru. Nalévaly se sami docela dobrým tempem, a tak jsem si řekl, že pokud nebude ještě pozdě až dohrajeme, hodím s nimi řeč. Na to jsem ale nijak nespěchal, protože se dívky nezdály, že by chtěly hned tak odejít. Před hrou jsem ještě opět trochu upil ze svého piva, ale nikterak jsem s ním nespěchal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“