2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Temná cela:
Pomalu jsi přicházel k vědomí a rozhodně to nebylo jedno z těch příjemnějších probuzení. Vlastně výrazně aspirovalo na jedno z těch úplně nejhorších - bolest hlavy, bolest celého těla, pocit, jako bys čerstvě vysadil nějaké narkotikum a k tomu všemu potíže s orientací. Pozitivum byla temnota místnosti, která ti byla příjemná, na rozdíl od toho, že jsi byl připoután ke stěně. Otlačenin na rukou sis tak všiml i nyní, byť jsi měl problém vnímat, jestli tvá levá ruka reagovala. Prsty bohužel odmítaly jakoukoliv poslušnost, pouze v rameni jsi cítil nějakou odezvu.
Teprve po chvíli jsi viděl trochu ostřeji a mohl ses podívat na stav svého těla, který byl o něco povzbudivější. Dle všeho se ti dostalo nějakého ošetření, i když vzhledem bolestem a tak ti bylo jasné, že se nejednalo o bactu. To ti potvrdil i tvůj nos, který se přidal k dalším funkčním orgánům tvého těla a informoval to o trochu palčivém nepříliš vábném zápachu. Ukazovalo to na nějakou mast, nebo jakýsi lokální léčebný prostředek. Také jsi byl převlečen do prostého šedého kompletu - košile s jednou náprsní kapsou a kalhot bez jakýchkoliv kapes.
Při průzkumu místnosti jsi dospěl ke standardnímu zjištění - kvádrová místnost s tebou u nejmenší stěny, naproti dveře, uprostřed stůl a dvě židle. Nedalo se pochybovat o přítomnosti kamerového zařízení, takže bylo jen otázkou času, kdy by si někdo všiml, že ses probudil, nebo se snad i o něco pokusil.
Pokud by ses zaměřil na stav svých orgánů, tak jsi měl pocit, že jedna z tvých plic není úplně v pořádku, byť zatím fungovala a vypadalo to, že ještě nějakou dobu vydrží. Při vyšší námaze by tě však mohla notně omezovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Temná cela

Probuzení nebylo nic moc, to co jsem o sobě zjistil následně nebylo o moc lepší.
"Alespoň že ti furt funguje čich!" "To je teda výhra."
Haló. Pokojová služba? Prosil bych snídani. Nějaký pečivo s něčim na to a černý kafe. Silný! A šupito presto, už mam hlad!
Začal jsem burcovat své věznitele. i když jsem té snídaně zas až tak velké naděje nedával.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Temná cela:
Nedalo se čemu divit, že se ti tvá současná situace moc nelíbila a tvůj aktuální stav ti v tom také moc nepomáhal. Proto jsi dostatečně hlasitým projevem dal najevo, že jsi vzhůru a rád by jsi nějakou akci, v ideálním případě i něco k jídlu. To, že se hned nic nedělo, však nemohlo překvapit.

Dveře naproti se otevřely až po značné době, což jsi mohl odhadovat někde okolo hodiny standardního času. Dovnitř vstoupila trojice mužů, ten v čele nebyl nikdo jiný než plukovník Hang, vedle něj kráčel kapitán Kulik a třetím byl stormtrooper v plné zbroji. K tvému překvapení však u sebe neměl žádné blasterové zbraně ani on, ani nikdo jiný. Totéž platilo o výbušninách a jedinou výzbrojí tedy byly dle dle všeho jeho zápěstní čepele. Hang se zastavil asi metr před tebou, zatímco Kulik se usadil za stůl. Stormtrooper se postavil vedle tebe připraven tě kdykoliv a jakkoliv umravnit, kdyby toho snad bylo zapotřebí.
Major Garh Minj. Tohle jméno jste uvedl při při vašem příletu na ... inspekci. Určitě vás nepřekvapí, že jsem si o vás rozhodl něco zjistit. A také vám dojde, že toho moc nebylo. Nějaké základní věci a informace, které vám zbaští každý při běžné kontrole. Jenomže, když jsem tápal hlouběji a hledal více, tak jsem musel dospět k přesvědčení, že vlastně žádný Garh Minj, ani nikdo podobného jména v imperiální službě není. Tedy, je tu jistý Golh Monja, ale to na pozici úklidové čety jednoho z destruktorů. Takže, povíte mi, kdo jste, nebo to budu muset zjišťovat ... po svém?
zahájil Hang vaši konverzaci svým proslovem, ve kterém tě informoval o několika věcech, které zjistil a také se zeptal na to, co ho zajímalo. Jeho výraz v obličeji před dvěma odmlkami vždy poněkud zdrsněl, což u něho nejspíše znamenalo, že na tyhle body klade speciální důraz a je o nich možná schopen i dost tvrdě vyjednávat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Temná cela

Hang přišel i s Kulíkem. To nebylo až tak překvapivé, to že nikdo z nich neměl žádnou zbraň bylo už více překvapivé, nicméně nijak šokující, vezmeme-li v potaz co už o mě věděli.
No. Tak hold vám to povím.
Odpověděl jsem mu na otázku.
"To mu hodláš říct pravdu?" "Blázníš?"
Zkusil jsem se protáhnout jak to jen šlo, abych kapku obnovil kolování krve v těle, avšak bez větších úspěchů.
Tohle bude ještě dlouhej den.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Na Kulikově trváři jsi mohl sledovat překvapení, ale s Hangem to moc nepohnulo.
Tak mi tedy povězte kdo jste?
vybídl tě Hang s klidným výrazem a čekal na tvou odpověď, než tě však zarazil zdviženým prstem. Otočil se přímo na tebe a s rozhodným výrazem ti pohlédl přímo do očí.
A když u toho budete, tak můžete prozradit, kdo vás sem poslal a proč? A jako bonus i přihodit, jak jste se dostal ke svému vybavení, oprávněním a tak podobně.
vyžádal si Hang další várku informací, které od tebe chtěl slyšet a stručně by se to dalo shrnout, že prostě vše. Jakmile ti vyložil své požadavky, tak si přešel ke stěně o kterou se opřel a mohl tě sledovat při odpovídání na jeho otázky. Kulik za stolem vypadal notně zvědavě a o výrazu stormtroopera po tvé levé straně jsi toho moc říct nemohl. Snad jen, že jeho výraz byl asi tak pevný jako plastoid. Postup tohoto slyšení tedy nyní závisel čistě na tobě a tvé odpovědi na položené otázky. Nemohl jsi zatím tušit, co by mohlo následovat, kdyby jsi zalhal a byl při tom odhalen. Pokud by ses pokusil o nějaký útok, navzdory svému neúplnému zdravotnímu stavu a připoutání, tak sis ale mohl být jistý, že tvé zabití by pro ně bylo nejjednodušším řešením.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Začal jsem tedy vypovídat.
Menuju se Jar-Jar Binks Narozen 1257 před Impériem na Corelii. Poslala mě sem Gamorreanská princezna. Brnění jsem dostal od jednoho opilce na taneční zábavě. Povolení mam jednoho Duga, kterýmu sem sebral identitu. Zapomněl jsem na něco?
Odpověděl jsem mu poslušně na všechny otázky.
Tooo bůde bólet.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Plukovník Hang tvou odpovědí nebyl příliš překvapen, pouze zakroutil hlavou. Kulik se na tebe díval, jako bys mu na jeho parkovací místo pro landspeeder dal ceduli "zavřeno kvůli ewocké migraci" a stormtrooper, ten prostě jenom stál vedle tebe a nic nedělal. Hang nakonec vytáhl z kapsy tvůj světelný meč, který jsi měl předtím u sebe a položil ho na stůl, než se otočil opět k tobě.
A tohle je příruční baterka, že?
neodpustil si a věnoval ti pohled, u něhož si byl jistý, že tě stejně nepřiměje promluvit o něco víc, než jsi doposud dokázal.
A kdyby ses pokoušel o nějaké to levitování s tou věcičkou a tak podobně, tak si buď jistý, že ti v ní něco chybí. Každopádně mi je jasné, že máš buď něco společného s tou skořepinou Vaderem, nebo bys pro něj mohl být hodně zajímavý. A něco mi říká, že na to časem prostě přijdu. Kapitáne, přenechávám vám výslech tohoto jedince a to za použití všech prostředků. Zatím jej chceme naživu, dokud to neřeknu jinak, nebo se nestane nehoda.
prozradil Hang, co si o tobě domyslel a jaké teorie si o tobě vypracoval, než se otočil a odešel z místnosti zanechávajíc tě tu v Kulikových spárech. Ten ještě svému nadřízenému zasalutoval dle předpisů, než se otočil směrem k tobě. Předtím, než promluvil, však ještě vyslal signál přes svůj komlink.
Doporučil bych ti být výmluvný, protože výslechové techniky patřily mezi mé oblíbené předměty na Akademii,
pokusil se Kulik o zlověstný úsměv, ale příliš dobrý v tom nebyl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

By si čuměl, jak to hezky svítí na cestu.
Ano, vytváří to světlo na cestu i skrz těla, co?
Zvláštní bylo, že mě vůbec nepovažoval za Jediho, ne že by jich moc zůstalo. A že by měly cíle které by souhlasily s mým dosavadním postupem.
Sorry, že ti taky nezasalutuju, ale to bys mě musel nejdřív nechat odvázat.
Zavolám ještě za vzdalujícím se Hangem. Zlepšuje se mi nálada, to je dobré, pro to co mne teď bude čekat.
Nehoň si triko, Kulíku. Vsadim se s tebou, že za pár hodin budeš mnohem zoufalejší ty než já.
Odpověděl jsem na Kulíkovo chvástání, o mučení jsem věděl své, i o tom co vyučovaly na akademii na Caridě. s tím co jsem ovládal já, se to nedalo měřit. Naštěstí jsem znal i pár triků jak to vydržet.
Tak, pusť se do toho, dokud sme ještě mladý.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Na tvoje komentáře už Hang nijak nereagoval, takže jsi nakonec zůstal pouze s Kulikem, který nebyl z toho, co hezkého jsi se rozhodl mu povídat, příliš nadšený.
To uvidíme za pár hodin,
usmál se sebevědomě Kulik a dál tě ignoroval do doby, než dorazil stormtrooper, který přinesl větší kufr, jehož obsah ti musel být jasný. Kulikův obličej při pohledu na něj také hned pookřál. Do ruky skoro okamžitě potěžkal elektrický obušek, který mu očividně udělal velikou radost.
Je to jen formalita, ale nechceš promluvit sám od sebe? Víš to, lidská práva a podobně?
zeptal se nejprve zdvořile Kulik, zatímco dál nahlížel do kufříku a přemýšlel, s čím by na tobě začal. Ani se nijak nesnažil skrývat, že nadcházející chvíle by pro něj za běžných okolností mohly být velkým potěšením. Ve skrytu duše navíc ani on nevěřil, že bys mu chtěl odpovědět hned a tak nakonec z kufříku už vybral první nástroj. Byl to obyčejný nůž s výrazně zubovitou čepelí. Byla to jedna ze základních technik, kdy bolest nespočívala v čepeli samotné, ale chemickém roztoku, v němž byla čepel namočena. Obecně látka na čepeli měla za účinek pocit podobný, jakoby ti kůži pomalinku leptala kyselina. O to účinější však bývala v otevřených ranách, čehož se právě využívalo na čepeli tohoto nože. Kulik se na tebe vesele usmál a zamával ti čepelí před obličejem, jakoby tě to snad mohlo nalomit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Na jeho úvod jsem se jen vesele usmíval.
Natáhl jsem však krk, abych co nejlépe viděl do kufříku a viděl co vše v něm je a zda v něm nejsou předměty nějak připevněny.
Méně originální by jsi mohl být jen kdybys mě mlátil do břicha.
Oznámil jsem mu pohrdavě na jeho výběr mučení.
Nechceš mu ještě radit kde, co, jak hluboko a tak?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Jakmile jsi mu pohrdavě oznámil, že jeho originalita je na bodu mrazu, tak Kulik trochu zaváhal nad svou volnou, ale velice rychle si své sebevědomí navrátil zpátky. Ty ses mezitím pokoušel zahlédnout, jak je vybaven a uspořádán jeho kufřík, ale bez valného úspěchu. Kulik tedy znal alespoň jedno ze základních pravidel, kdy se oběti nemělo předem ukazovat, co ji bude čekat. Přesto sis mohl vybavit, že aby musel tento nůž vyndat, tak musel v kufříku chvilku manipulovat, což mohlo naznačovat, že vybavení bylo k tvé smůle spíše připoutáno.
Jako svůj první cíl si Kulik vybral tvoji levou ruku, kterou jsi paradoxně necítil už teď, takže jakmile se se zlomyslným úsměvem začal pomalinku zařezávat do tvé ruky, tak ty jsi necítil vůbec nic. Kulik takhle pokračoval celé dvě minuty,ale když jsi nezkřivil ani vrásku, tak zklamaně nechal tvou ruku na pokoji.
Možná jsem začal moc mírně,
poznamenal s mírným zklamáním, kdy se tě snažil přesvědčit, že si doposud spíše jenom hrál, než by prováděl skutečné mučení. Tentokráte nožem začal řezat do tvého hrudníku. Čepelí pomalu přejížděl přes tvé hrudní svalstvo, které úpělo jak narušením svých svalových spojiv, tak i následně vlivem prostředku na čepeli. Bylo to bolestivé a navazovalo ti to pocit stahující se až spalující se kůže, což ale bylo vše.
Je to příjemné? Nebo mám přitlačit?
zeptal se zlomyslně Kulik, přesvědčený, že ti nyní způsobil nějakou výraznější bolest, která by tě snad mohla i nalomit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Kulíkovi nějak nedošlo že levá ruka je prakticky mrtvá a zkoušel řezat do ní.
Když jeho mučení přerušilo mé chrápání zřejmě poznal, že tudy cesta nevede. Hrudník byl už lepší pokus, ale s tréninkem na Prakithu se to prostě nedalo srovnávat.
U císaře, to je ale děsnej amatér.
Nechci ti do toho kecat, ale vůbec ti to nejde. Jako jed na čepeli používáš Kiano-deporitan co?
Vyjevený výraz byl taky odpověď.
Začátečnická chyba, tenhle jed působí bolest nepřímo, leptá tkáň, což dráždí nervová zakončení. Plus 39% druhů je vůči němu zcela imunní a spousta dalších dost odolná. Používej Dexa-hydro-kofol. Ten tkáň ignoruje a dráždí přímo nervový zakončení, je to intenzivnější, nevzniká hnisající rána, čímž zůstane tkáň přístupná dalším metodám. A účinnost je někde okolo 87%.
Pohled, kterým se na mě díval jsem si opravdu užíval.
A když už jsme u toho. Začal jsi úplně blbě. Měl jsi začít slibováním odměny za spolupráci, pak jedna dvě výhružky, že když to nepude po dobrym, že to pude po zlym, a pak až řezat. Obráceně to postrádá logiku... No. Začni hezky nejdřív slibovat Hory doly. Hmmmm. Cestou sem jsem i viděl jeden pěknej kopeček, kterej by za to stál.
"Seš na něj zlej." "No a? To tu mam ječet 'Auu, to bolí.' jen abych mu udělal radost?" "Byla by to od tebe slušnost."
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Netrvalo dlouho, než jsi promluvil. Bohužel ke Kulikově smůle jsi si z jeho pokusů spíš utahoval, než mu řekl něco užitečného. Jakmile jsi začal rozebírat látku použitou na noži, kterým se tě pokoušel mučit, a navíc mu doporučil jinou, účinější, tak na tebe doslova vytřeštil oči a přestal s mučením. Uběhly asi dvě nebo tři minuty, kdy před tebou Kulik stál jako kus karbonitu a nebyl schopen jediného slova. Poté se zhluboka nadechl, vrátil se ke svému kufříku a nůž do něj vrátil. Pečlivě koukal dovnitř a přemýšlel, jak pokračovat dál - což pro tebe mohlo být dost komické.
Zdá se, že konvenční metody na tebe nebudou zabírat,
poznamenal a vyndal dvojici zařízení, které ti postupně připnul na bradavky. Viděl jsi, že jedna část měla červený vodič a druhá modrý a obě koncová zařízení se ti do kůže přichytila pomocí množství malých vysouvacích háčků při okraji - prostředek byl od tebe mírně vzdálený. Vodiče vedly do krabice, dle různých tlačítek se jednalo o ovládání, kterou nyní Kulik třímal v rukou.
Nemá cenu ti nic slibovat, když stejně nic nedostaneš. Jde spíš o to, jestli chceš do konce života trpět, nebo odejít rychle. ale můžeme ti vybrat nějaký pěkný kopec u kterého pohodíme tvoji mrtvolu,
pokusil se Kulik najít zpět pevnou půdu pod nohama, byť jeho hlas už nebyl zdaleka tak sebejistý, jako před zahájením mučení. Místo dalších slov aktivoval přístroj a postupně zvyšoval jeho výkon. Na pravé bradavce jsi postupně cítil vzrůstající teplotu od mírně příjemného tepla až po stále větší žár. Na té levé jsi naopak nejprve pocítil příjemné chlazení, které se zvyšovalo ve stále větší a větší mráz. Při současném tempu nárůstu bys mohl předpokládat, že pokud by to nebylo omezeno, tak do konce dne bys měl na pravé bradavce menší vulkán a na levé teplotu blížící se absolutní nule. Současné hodnoty však byly zatím snesitelné, byť příjemnost klesala s každou vteřinou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Na chvíli jsem přivřel oči a tvářil se jak je mi to příjemné. Zatím jsem ale dost pracoval.
Pečlivě jsem se soustředil na svůj krevní oběh aby krev z jedné bradavky proudila do druhé a naopak, tím by se měly teploty, alespoň částečně vyrovnávat.
Kromě toho jsem také provedl pokus o nahození jakési bariéry, která by mne měla chránit.
Koukni se jak je do toho zažranej. Proveď mu něco!
Dál jsem držel masku prokazující blaho. Díky tomu, že drátky nebyly moc dlouhé, nestál příliš daleko ode mne.
BAF!!!
Vyštěkl jsem na něj zničeho nic.
"Myslíš že si cinknul?" "Na tuty."
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Soustředění se na vlastní tělo a trocha výpomoci Síly to pomohly k tomu, že jsi další Kulikovu výslechovou metodu prakticky nijak výrazně nevnímal. Celkový výsledek pro tebe byl ten, že tě obě bradavky akorát trochu svědily a objevilo se nutkání si je podrbat. Nutnost tohoto podrbání však byla ničím ve srovnání s možnou bolestí z mučení, byť to rozhodně nebylo nic příjemného. Kulik však nic netušil a byl do zažraný do regulace přístroje, který si očividně vyžadoval opatrný přístup a regulaci na stejném principu.
Když jsi na Kulika vybafl, tak se lekl natolik, že uskočil dozadu a přístroj se mu vyškubl z ruky, jak byl pevně přichycený za tvoje bradavky. Následky byly katastrofální, protože regulace se zbláznila a do obou bradavek ti po nějakých pár desítek vteřin šel těžký žár, než se Kulik vzpamatoval, sebral svoje "mučící zařízení" a vypnul ho.
Zabávné bylo, že jistou míru pobavení jsi na vteřinku vycítil i ze stormtroopera vedle tebe, jehož však chránila jeho helma před rozpoznáním výrazu. Kulik však při pohledu na přístroj vypadal velice nešťastně. Pro tebe z toho celého vyplynula jedna větší nepříjemnost, když bradavka, která byla předtím mražena a následně prudce zahřáta způsobovala bolest hodnou kvalitnějšího mučení. To, že se spíše jednalo o náhodu teď nyní nehrálo roli.
To-tohle nebylo vtipné. Ty to ještě nevíš, ale ty prostě mluvit budeš,
snažil se Kulik zachovávat svůj vztek pod kontrolou, když nešetrně sundal přísavky z tvých bradavek a způsobil ti tak drobný krvavý šrám. Pohled na tvé bradavky nebyl zrovna nejpříjemnější, ale zdálo se, že trvale by snad být poškozeny neměly.
Kulik si mezitím uklidil své zařízení do kufříku, vytáhl injekci s nějakým přípravkem, kterou ti dost surově vpíchl.
A teď mluv!
zvýšil nepatrně hlas, jak pomalu ztrácel nad sebou kontrolu. Vnímal jsi, jak ti droga začala pomalu kolovat v tvém krevním oběhu a začínal jsi cítit nutkání mu odpovědět. Látka byla při vstřiku bezbarvá a aplikovaná vnitrožilně, její efekt byl nátlakový, ale nebolestný, nebo ti ani nijak nepracoval se smysly. Vzhledem k míře dostupnosti jsi dospěl, že by se mohlo jednat o Loquasin, jenž patřil na Prakithu spíše mezi demonstrační, než skutečné výslechové drogy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“