2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Když sis uvědomil, že opět dorazila Lanna, tak jsi se pokusil o nějakou důstojnější pózu, nakonec jsi se musel spokojit pouze s co nejdůstojnějším výrazem v obličeji. Žádnou změnu v Lannině postoji či výrazu jsi ale nezaregistroval, tudíž jsi nemohl tušit, jestli byl nějaký efekt.
Bylo mi asi jako každému, kdo má mnoho povinností a je rád, že se může občas vyspat,
poznamenala trochu nelibě, ale vycítil jsi z její odpovědi jakési smíření s touto rolí, kterou zde plnila. Přesto ti bylo jasné, že ke spokojenosti na své pozici má rozhodně daleko. Ze své brašny mezitím vylovila misku s jídlem a ještě jednu menší krabičku, která nejspíše patřila k tomu. Zároveň vytáhla něco jako nádobu s brčkem, což mělo sloužit pro tvé pitné potřeby.
Nejsem místní a vlastně nevím, odkud jsem. Vyrůstala jsem v sirotčinci, než mě unesli nějací piráti a pak mě zachránila imperiální patrola. Tam jsem narazila na plukovníka Hanga, který mi nabídl práci a protože jsem neměla kam jít a co dělat, tak jsem přijala. Takže jsem tak trochu odnikud,
odpověděla ti a rozbalila jídlo, které se ti už podle aromatu zdálo lepší než posledně. Znamenalo to, že tvoje čichové smysly se začaly vracet do výchozí pozice, díky čemuž sis mohl odškrtnout další položku ze seznamu zranění nebo aktuálně nepoužitelných částí těla. Jídlo se dalo jako lepší zhodnotit i podle chuti, což se dalo brát jako jisté překvapení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Odpověď na mou otázku nebyla nijak překvapivá, mezi řádky jsem však četl víc.
Hmm. Podle přízvuku bych tipoval, že ten sirotčinec byl na Coruscantu?
Zkusil jsem mírně provokativně a dával si dobrá pozor na jakékoliv změny jejího výrazu.
Ty jo. jídlo je nějaký lepší. Ta poklona kuchaři zabrala, dostáváš protekční porce.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Nenechal ses rozhodit lepší kvalitou jídla a soustředil ses na systematické vyzvídání informací o Lanně. A to tím nejjednodušším známým způsobem - konverzací a vyptáváním. Lanna se při otázce na sirotčinec trochu překvapeně podívala, jakoby nečekala tvou domněnku.
Ne, nebyl na Coruscantu. Byla to nějaká zapadlá planeta na okraji, ani si nevybavuju, jak se jmenovala. Ale co tě vedlo k tomu, že bych měla být na Coruscantu? Někteří už zkoušeli tipovat, ale nikdo nic takového,
opáčila ti také otázkou, kdy jsi vzbudil její zvědavost nad svou dedukcí. Na chvilku tak i pozastavila krmení, abys měl možnost jí odpovědět, nebo si vyžádat pokračování. Několik soust ještě v krabici zbývalo.
Kdybys chtěl napít, tak si řekni,
poznamenala ještě a ukázala na nádobu, které sis všiml již dříve a byla opatřena brčkem. I nadále však Lanna čekala na to, jak se jí rozhodneš odpovědět. Neměl jsi pocit, jako by ti lhala nebo snad zatajovala svůj původ - opravdu se zdálo, že byla přesvědčená o tom, co ti tu líčila a říkala. Toto jsi mohl odvodit i bez toho, aniž bys musel použít Sílu, která by ti však při jejím zkoumáním stejně nemohla mnoho říci. Uvědomil sis také, že pokud bys ji potkal někde v ulicích, tak by sis jí ani nevšimnul, pokud bys na ni osobně nenarazil a nezjistil, že ji nevnímáš pomocí svých schopností.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Prostě tip. Evidentně jsem se spletl.
Odpověděl jsem když popřela Coruscant.
Možná se jen mýlíš. Nebylo by to poprvé.
Mile jsem se na ni usmál a v Síle ji pohladil.
Tak jestli sis do teď vedl jakš takš. Tak teď si všechno pos...
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Na tvoji odpověď Lanna řekla jenom mírně zklamané "aha", načež opět pokračovala dál v tvém krmení. Tedy alespoň do té doby, než ses rozhodl jí v Síle dotknout a to ve formě jakéhosi pohlazení. Její reflexy byly bleskové, uskočila od tebe ještě rychleji, než stihla miska dopadnout na zem. V jejím obraném postoji jsi mohl vidět matné prvky tobě známého stylu v podobě třetí formy známé jako Soresu. Nebyl to postoj zkušeného bojovníka ani někoho, kdo to cvičí pravidelně, ale rozhodně to bylo dost na to, abys poznal, že nějaké základy tam byly.
Co, co to na mě zkoušíš?
vyhrkla ostražitě nejistá si tím, oč ses pokusil. Miska se zbylými dvěma sousty se mezitím doklepala a ustálila na zem, zatímco její obsah se trochu rozcákl okolo. Jenomže pozornost vás obou se vztahovala úplně jinam a to přesně na vás dva. V jejích očích jsi viděl odhodlání, které bys u mnoha jedinců v galaxii nenalezl, ale nemohl sis být jistý, k čemu přesně se vztahovalo. Celkově se tedy situace nezdála příliš příznivá přesně tak, jak to zhodnotilo tvoje alter-ego. Otázkou je, co bys vlastně v dané situaci zmohl, než se z toho pokusit nějak vymluvit. A hlavně jaký byl výsledný přínos tohohle tvého pokusu, který ses rozhodl uskutečnit a momentálně jsi mohl studovat jeho následky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Co asi tak můžu zkoušet když sem tu přikovanej.
Odpovím, spíše ke kamerám, než k ní. Potichu k ní pak dodám.
A proč bych na tebe měl něco zkoušet. Jsi přeci jedna z nás.
Poslední větu zašeptám hoodně potichu.
A sme kde? My víme kde.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Zprvu jsi zareagoval trochu ironicky a pokusil ses o teatrální výraz, ale to bylo především divadlo pro kamery a možná i trochu ujištění pro tebe, že tvá pouta jsou opravdu stále pevná a čistě náhodou sama od sebe nepovolila. To jsi poté doplnil tichým dovětkem k Lanně, který mohla slyšet jenom ona. Směrové mluvení patřilo mezi jedny ze základních znalostí, které jsi jako inkvizitor musel umět. Lanna byla zaskočená tím, co jsi řekl. Přesnější by spíš bylo překvapené a trochu nechápavě na tebe koukala, jakoby snad netušila, co jsi měl na mysli.
Všichni tady něco zkouší ...
odsekla nakonec, aby couvla trochu víc ke stolu, kde se zarazila až o jeho hranu. Působila na tebe výrazně zmateným dojmem, jakoby snad tohle celé bylo pro ni něco nového.
Trochu nejistě se nakonec sehla k misce, aby ji začala poklízet a pak se zvedla těsně u tebe. Měl jsi pocit, jako bys zaslechl vánek, jemný větřík, ale ve skutečnosti to byla slova od ní.
Já ti nerozumím ...
zněla a ty jsi moc dobře věděl, že byla řečena podobným způsobem, jaký jsi demonstroval ty. Bylo to však trochu zvučnější a pro někoho jiného by to mohlo znít spíš jako šum, než něco smysluplného. Dívce nepřišlo divné, že by takhle mluvila, přesto byla z celé této situace ještě dosti zmatená, což jsi mohl usuzovat dle výrazu její tváře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Její postoj byl pochopitelný.
Samozřejmě, že každý něco skouší.
Odpověděl jsem jí, stále potichu.
Právě teď skouším přežít. A jinak skouším z Impéria udělat lepší místo pro život. Místo kde pro takový vyžírky jako Hang a Kulík není místo.
Snažím se jí dívat do očí.
To je chyba. Co asi tak v tvých očí uvidí? Smrt? Šílenství? Prakith?
A to zda mi rozumíš, opravdu na tom tak záleží?
Bylo mi jasné, že se v nejbližších chvílích rozhodne, nechá mne tu zemřít, nebo mi pomůže. Kostky jsem vrhl, teď jen počkat až dopadnou a co ukážou.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Pokoušel jsi se Lanně vysvětlit, nebo alespoň trochu přiblížit, o co se doopravdy snažíš. Samozřejmě tak, aby to mohla slyšet jenom ona. Vše ses pokusil umocnit pohledem z očí do očí, po němž nakonec Lanna trochu ucouvla. Zmatení v ní jenom narůstalo a bylo to na ni vidět, možná až překvapivě hodně.
Já ... já ... já bych už měla jít,
vymluvila se nakonec a ve spěchu opustila tvou místnost. Jakmile za sebou zavřela dveře, tak jsi neměl tušení, kam se vydala, nebo kam šla, protože jsi už nevnímal.

Po několika hodinách samoty, které jsi mohl využít k léčení, soustředění, rozmýšlení a kdo ví čemu, co ti tvoje pozice dovolovala, se opět otevřely dveře. Kromě stormtroopera vešel dovnitř ještě jeden muž s hodnostní kapitána a patrnou jizvou na levé tváři. Oproti ostatním důstojníkům se odlišoval výraznými černými rukavicemi, které běžně důstojníci nenosili.
Představovat se nebudu. Proč tu jsem, ti je taky jasné, takže. Jsi ochoten mi říct, kdo tě sem poslal?
zastavil se muž a po chvilce se ti vybavila jeho tvář ze záznamů. Jednalo se o kapitána Bugginse, který měl ve spise přímo ukázkové záznamy týkající se boje muže proti muži. Natolik ukázková už nebyla jeho surovost, kvůli níž měl několik přestupkových řízení, tedy do doby, než byl převelen pod Hanga. Jeho symbol měl samozřejmě hrdě na rukávu své uniformy a budilo to dojem, že tam byl namalován krví. Čí, to už byla otázka, či zda-li to nebyl jenom nějaký druh optického klamu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Nový příchozí byl značné pohoršení, oproti dívce, co se o mne starala.
Nazdar Buggí.
Pozdravil jsem jako slušný hoch.
Není to zrovna nejtaktičtější, ale alespoň by ho to mohlo na chvilku vyvést z míry.
Neříkej, že Kulík se stále z našeho předchozího pokecu nevzpamatoval. To stále ještě brečí na pokoji do polštáře a volá maminku?
Snažil jsem se navázat konverzaci. Moc to nevyšlo.
Poslal mě sem král bramborových lidí. Jsem jeho vrchní prodejce sušenek, měli jsme v plánu rozšířit náš trh se sušenkami i na Riflor.
Zalhal jsem mu a ani se nezačervenal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Rozhodl jsi se být k Bugginsovi stejně milý, jako ke Kulikovi. Ten se tím na první pohled nenechal příliš rozhodit a jenom si tě zkoumavě prohlížel.
Šéf říkal, že budeš vědět, kdo jsem. Aspoň víme, že jsi byl rozhodně připravený,
poznamenal Buggins bez zájmu a sundal si rukavice, stejně jako horní díl své uniformy. Pod rukavicemi jsi mohl sledovat pár rukou, které toho zažily hodně. Hodně tvrdých střetů, práce, prostě ruce, které bys hledal u kombinace toho nejtvrdšího horníka a dlouholetého boxera.
Buggins k tobě přistoupil, mírně si protáhl ruce a uklonil se ti, jak byl nejspíš zvyklý z boxerských duelů. To, že jsi byl pevně připoután ke stěně ho nijak nerozhazovalo a nijak se tím nerozhodoval zaobírat.
Uvítací rána přišla do hrudníku a okamžitě jsi věděl, jakou formu mučení Buggins preferuje. Slabším jedincům by už tou jedinou ranou dovedl vyrazit dech a přesto jsi vycítil, že to nebyla jeho nejsilnější rána.
Možnost, že by se jednalo o výslech "otázka-špatná odpověď-rána" vyvrátila hned ta následující, kterou byl levý hák přímo tobě do obličeje a znamenal další otřes. Buggins pokračoval dál, rána do oblasti prsou, další k žaludku a opět jedna na hlavu. Pak přišla jedna do boku, hrudník, hlava, druhý bok, první bok, hlava, hrudník. Když skončil, tak uběhlo několik minut. Postavil se před tebe bez kapky soucitu, což jsi ani nemohl očekávat, když jsi mohl vnímat, jak si to užíval.
Takže, jak se jmenuje ten bramborový král?
zeptal se v narážce na tvou předchozí odpověď a čekal, jestli se rozhodl tentokrát umoudřit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

A já si říkal, že Kulík byl neoriginální.
Povzdechl jsem si mezi ránami.
Jeho jméno je tajné.
Odpověděl jsem mu na otázku, když se začal rozmachovat, pokračoval jsem.
Ale tobě bych to asi mohl říct.
Nechal jsem ho zastavit ránu.
Qoworotozopo Sadafagahajakala Xycyvybynymy.
Měl jsem co dělat abych si nezlomil jazyk, když jsem to vyslovoval.
Pak už nezbývalo než čekat výprask, obrnil jsem se, co to jen šlo a stáhl se do sebe, abych cítil rány co nejméně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Zvolenou metodu výslechu jsi nebral příliš vážně a místo toho, aby ses rozhodl něco prozradit, tak jsi se soustředil na to, aby ti bolest říkala co nejméně. Bugginse to však očividně netrápilo a po prvním kole ran a tvé následné odpovědi následovalo několik vteřin ticha.
Musím tě zklamat, velitel pořád říká, že nemám smysl pro humor,
pokrčil Buggins rameny, trochu se protáhl a zklidnil si dech. To tě opět jenom utvrdilo v tom, že Buggins měl boxerské návyky, které se rozhodl v této situaci maximálně využít. Bylo ti jasné, že tvou odpověď ti tedy nespolknul a chystal se na další kolo.
A taky říká, že to občas přeháním s tréninkem. Takže, pokud nechceš seriózně odpovědět, tak budu s tvým laskavým dovolením pokračovat,
poznamenal ještě a dal ti příležitost něco říct, než se rozhodl odhodlat k další sérii. Už v současné chvíli jsi cítil rány na svém těle, ale doposud jsi postřehl, že se Buggins vyhýbal tvé ruce, kterou jsi nemohl cítit. Totéž platilo i o tvé druhé ruce, která se na rozdíl od hrudníku a obličeje ranám vyhýbala.
Další sérii Buggins začal sledem rychlých střídavých úderů do boku a do hrudníku. Poté odskočil, provedl úhybný pohyb hlavou, než následovaly dvě rány do čelisti, následované jednou do hrudníku. Mohl jsi vidět pohyb Bugginsových nohou, který byl opravdu kvalitní. Následoval další sled ran, obličej, čelist, prsa, bok, hrudník, bok a jsi pomalu začínal ztrácet pojem o jejich počtu. Když sled ran ustal, tak jsi shledal, že máš kvůli několika raním potíže s viděním a na Bugginsových rukou se leskla tvá zasychající krev. Bolest žadonila o pozornost z celého tvého těla a pokoušela se tě upozornit, že po fyzické stránce na tom jsi s postupem času opět o něco hůř a hůř.
Nějaká změna?
zeptal se Buggins, zatímco se vydýchával a připravoval na další sérii.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Tak to by blbej neřek, že nemá smysl pro humor.
Rány nebyly nic moc.
Když opět přestal bylo to fajn. A byl čas na protiútok, v mém stylu.
Kapitáne? Řekněte Prd*l!
Vyzval jsem ho.
Máte na to. Řekněte Prd*l! Prd*l! PRD*L! ŘEKNĚTE PRD*L!ŘEKNĚTE PRD*L! ŘEKNĚTE TO! ŘEKNĚTE TO!...
To už jsem na něj křičel.
...ŘE-PR! ŘE-PR!
To už jsem se zalykal. Musel jsem se v duchu pochválit. Ač byl Buggins tvrdší než Kulík, i tak vypadal, celkem opařeně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Tvoje vůle byla příliš silná na to, aby tě zlomil nějaký jednoduchý výprask a nijak ses to nesnažil před Bugginsem skrývat. Ba naopak vyřvával jsi mu to tváře, co ti síly stačily. Rozhodně se nedalo říct, že by Buggins nebyl zaskočený či překvapený. Potvrdilo to především, že tam pár vteřin zaraženě stál, než se vzpamatoval. Nerozčiloval se, pouze ti věnoval odhodlaný pohled, po kterém ti došlo, že bude následovat další kolo. Možná snad ještě tvrdší než předtím.

Realita se dostavila o několik okamžiků později. Pravá čelist, levá tvář, série střídavých úderů do hrudníku, poté střídavě do obou boků. Vnímal jsi, že kdyby tě nesly tvé vlastní nohy, tak asi v tenhle moment by se rozhodly kapitulovat, takhle jsi mohl čelit dalším ranám. Které na chvilku zastavily.
Kdybys chtěl něco říct ... no, příště,
dodal pouze Buggins, než pokračoval v přílivu ran. Zdál se neunavitelný, když tě zasypával od pasu nahoru snad do všech míst vyjma krku a čela. Po nějaké chvíli jsi rány nevnímal a jenom jsi mohl poslouchat, jak dopadají na tvé tělo a potom ... potom jsi přišel o vědomí.

Když jsi se probral, tak jsi mohl vyhlásit soutěž o nejbolavější část těla. Nějak jsi odtušil, že čelist je přeražená a možná ne jednou. Žebra působila nakřáplým dojmem, ale o zlomenině jsi zatím pochyboval. Viděl jsi omezeně kvůli opuchlinám okolo očí, takže z běžného vidění se pomalu stával tunel. A řeč by nyní působila dost hlaholivě, jak jsi měl natržené rty. Jinak levá ruka zůstávala ve svém neaktivním stavu, zatímco ta pravá a nohy byly asi jediné části těla, které tě nebombardovaly bolestí.

Když jsi trochu sklonil hlavu, tak jsi viděl, že tu opět byla Lanna. Tiše ti mazala hrudník svou mastí, kterou jsi nemohl tentokrát ani pořádně cítit. Do výčtu zranění sis nyní mohl zaznamenat i svůj nos, na který sis příliš neviděl a otázkou bylo, jestli bys za dané situace i chtěl.
---------------
Jen připomínám, že kdybys chtěl mluvit, tak ber prosím ohled na "rozbitou hubu" :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“