1. mise pro Jordiho (Reijo Koti)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

1. mise pro Jordiho (Reijo Koti)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi

Pokulhával jsi svým luxusně zařízeným pokojem v chrámu a přemýšlel jsi jak se zabavíš. Nakonec jsi zvolil jako nejlepší zábavu svůj oblíbený seriál. Na stole ti ležela láhev alkoholu kterou jsi minulý večer načal a stihl ji dopít do půlky než jsi se složil na zem kde jsi strávil noc. Podíval jsi se na podezřele poloprázdnou láhev a po chvilkové úvaze jsi si nalil skleničku a pokračoval ve sledování pořadu.
Náhle se rozletěly dveře. Nijak tě to ale nepřekvapilo, věděl jsi že jediný člověk který k tobě vejde bez zaklepání je tvůj přítel Jaska. Mrkl na skleničku v tvé ruce a sedl si k tobě na pohodlnou sedačku a položil nohy na stůl.
Je devět ráno, opravdu si myslíš že je rozumný chlastat už takhle brzy?
Co dělají tvoji padawani? Kde je Mitrengová, Derjak a Heres?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Včerejší dění a jeho následky jsem, jak už bylo zvykem, nechal ve včerejšku a nebylo nic osvěžujícího, než si dát po ránu trochu posvátné tekutiny na povzbuzení. Vydržovat Crucitorn kvůli bolesti té zatracené nohy bylo hodně namáhavé a alkohol, jenž se mi stal posvátnou tekutinou, byl schopen dostatečné otupit moje smysly, abych přestal tu bolest vnímat. Díky tomu jsem nebyl tak unavený a vlastně jsem si více odpočinul.
Moji idylu při sledování nekonečného dramatu z právnického prostředí, ne mnohdy nepodobnému tomu Jediskému, vyruší až příchod člověka, o němž všichni říkají, že je můj jediný přítel.
Savi, na tebe jsem čekal, právě to začalo.
pronesl jsem s hraným nadšením, přilevitoval si prázdnou skleničku a nalil svému příteli také, zatímco jsem se dál věnoval sledování té show. Ve skutečnosti bla neuvěřitelně pitomá a zápletku jsem vyřešil už po pěti minutách sledování, ale zajímalo mě, jak idiotsky na to nakonec přijde ona hlavní postava té show a ...
... podívej se na tu zeltronku, taková pěkná přírodní prsa jsem už dlouho neviděl. A ostatně režisér taky ne, což je nejspíš jediný důvod, proč ji vzali. Ne, že by ostatní hráli líp, to jenom ona hraje tak otřesně.
ukážu přímo na zmíněnou herečku a čekám, jestli se Savi připojí, nebo si vyšetří čas pro nějakou další úžasnou lekci o tom, jak plýtvám svým životem a schopnostmi. Pousměju se nad tím, jak to vždy nevinně zkouší a přemýšlím, jak to, že mu nakonec vždy zkusím vyhovět. Zaženu tyhle myšlenky další sklenkou a věnuju se holopořadu, byť po očku sleduju i Saviho reakce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi

Savi i přes to že ti nejprve vyplísnil vzal do ruky skleničku kterou jsi mu podal a po krátké úvaze a pokrčení ramen si zavdal také. Po chvíli ale skleničku raději odložil.
Očividně není režisér Nagai kdyby byl tak by odolal jejím feromonům a nikdy by se nestala herečkou. Vlastně by dělala to co obvykle dělají, ani ty by jsi jejím svodům neodolal.
Chvíli zeltronku sleduje také.
Jsi si jist že ty jablka krásy stvořila síla? Podle mého to vypadá na práci nějakého plastického chirurga.
Když už jsme u toho, vyděl jsi tu čerstvě povýšenou rytířku? Musím uznat že by stála za hřích. A navíc si můžu být téměř jistý že ona žádnou plastiku nepotřebovala.

Zašklebí se na tebe a hned pokračuje ve sledování pořadu. Pak jako by si vzpomněl na důvod proč byl u zemědělských sborů vstal a začal se procházet po tvém pokoji. Když si vzpomněl proč vlastně přišel.
No ale původně jsem přišel kvůli úplně něčemu jinému, volala mi Larissa Karry. Prý ji nezvedáš komunikátor a má něco důležitého.
Zarazil se v přecházení a čeká na tvou reakci a ještě dodá.
Měl by jsi jí zavolat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Moc dobře jsem věděl, že dobrý alkohol a zranitelné ženy jsou přesně to, co Saviho přitahuje nejvíc. I proto se ke mně vždy takhle připojil - byla to vlastně docela sranda ho takhle pokoušet. Nebylo divu, že mi po tváři přelétl pobavený úsměv.
A je to přeci jasné, sám jsi přece říkal, že má dost silné feromony, tak na co by potřebovala chirurgický zákrok? To je o důvod víc, proč na holovideu je její hraní tak špatné - kdyby účinkovala v nějakém menším divadle, tak si o jejím výkonu myslíš svoje.
vyvrátil jsem Saviho tvrzení jednoduchým logickým precedentem a zauvažoval jsem nad tím, co mi během řeči sdělil. Dokonce úplně jednoduše zapomněl na otázku týkající se těch tří neschopných.
Potřebovala snad ta rytířka pomoct s novým úkolem? To jsi celý ty, jakmile vidíš ženu v nesnázi, tak ji nabízíš pomoc a snažíš se z toho udělat závazek. A nakonec skončíš u výroby pálenky v zemědělských sborech.
pousměju se pobaveně a sám si vybavím, kolik lihu jsme tam vyprodukovali. Rozhodně to přesahovalo desítky litrů a zážitek s vanou byl perfektní. I když by mi Savi o tom tvrdil přesný opak.
Opravdu mi volala? Jsem se musel přeslechnout, neviděl jsi můj komlink?
rozhodl jsem se zahrát nevinný výraz a sledovat, jak bude Savi pokračovat ve sdělování mi toho, že mi Karryová zase něco chce. Taky by mohla přijít sama a nevyužít k tomu Saviho.
Ještě, že nemá tušení, že můj komlink právě hledají moji padawani ...
problesklo mi pobaveně hlavou a zauvažoval jsem, jestli už některému z mých padawanů došlo, že můj komlink je opravdu někde v Chrámu.
Na místě, kde se láme světlo každou chvílí jinak.
dodal jsem si pro sebe jedinou nápovědu, kterou jsem svým padawanům poskytl. Takhle se mi povedlo je zabavit na dostatečně dlouhou dobu, abych nemusel nic nudného dělat a třeba sledovat holonet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi:

Ne, s novým úkolem pomoct nepořebovala, já jen. No vždyť víš, prostě jsem byl na jejím pasování a zalíbila se mi. Dost už ale o tom.
Pokusí se odvést pozornost od sebe a znovu tě uvrtat do obvyklé nudné práce která tě zas odvede někam jinam a bude zas znamenat dlouhé nudné hledání příčin. Proč se něco pokazilo.
Měl by jsi najít ten komlink a zavolat Karryový. Určitě má pro tebe něco důležitějšího než koukání na cajdáky.
Savi si stoupne před tebe aby ti zakryl výhled na seriál. A pokračuje v mluvení čímž ti ukáže že na tvé padawany nezapomněl, jen je odložil na později.
Pracují pro tebe tři zbytečně kvalifikovaní padawani, Heres je skvělý průzkumník, Mitrengová, jen tak mimochodem vypadá taky skvěle.
Dostane se opět ke svému častému problému a zálibně se zasní aby hned poklepal hlavou a pokračoval.
Je dobrá v přístupu k lidem a odhadování jejich pohnutek. A Derjak, no ten vlastně není až tak dobrej, ale to jeho pochlebování ti určitě taky nějak pomáhá, navíc se díky tomu vloudí lidem do přízně.
Tak ty padawany používej, nenechávej je se nudit.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Savi se rozhodl to nevzdát a použil ten nejprimitivnější známý trik - postavil se mezi obrazovku a mě. K jeho smůle však byl ovladač v mých rukou a tak jsem jenom zvýšil hlasitost.
Dnes je nějaký extra snaživý ...
zhodnotí situaci a věnuju Savimu zkoumavý pohled, abych se nakonec samolibě zasmál.
Co ti Karryová slíbila?
zeptal jsem se ho bez delšího váhání a sledoval výraz jeho obličeje, stejně jako pohyb jeho očí. Ve lhaní nikdy Savi nepatřil mezi elitu, byť se občas o něco podobného snažil, pokud tedy jednal se mnou. Abych podtrhl svou předchozí otázku, tak jsem ztlumil holovizi a věnoval veškerou pozornost jemu.
Nebo, že by už něco dostal?
zauvažuju nad novou myšlenkou a provedou rychlou prohlídku jeho zevnějšku, zda-li se tam nenachází něco, co tam před tím nebylo. Fakt, že poslala Saviho a ten se takhle snaží, znamenal, že je pro Karryovou tenhle úkol důležitý - o to podstatnější je, aby za mnu s tím přišla sama.
A vzpomněl jsem si, kde jsou moji padawani. Hledají můj komlink.
obdařil jsem ještě Saviho veselým úsměvem se správným nádechem zákeřnosti a pokračoval v studii jeho chování, stejně jako vyčkávání na odpovězení mé předchozí otázky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi:

Co? Tohle, no tak ale, tohle je na mě moc.
Zapadnul zpátky na své místo vedle tebe a podepřel si rukama hlavu.
To myslíš vážně že tvoji padawani hledají tvůj komlink? Jak jsi mohl ztratit svůj komlink? Ti mladíci by se měli učit používat svůj talent, měli by se učit bránit se, měli by se učit diplomacii, a oni pobíhají po chrámu a hledají komlink.
Dokončil svůj proslov a zoufale se na tebe podíval. Sáhl rychle pro skleničku kterou před chvílí odložil a na ex ji dopil.
Ty Reio měl by jsi s tím svým géniem něco dělat. Víš dobře že by tě Karryová nesháněla jen tak natož aby na tebe posílala mě protože jsem jediný kdo tě zvedne z toho gauče.
Poví ti už trochu jistějším hlasem a vytáhne ze svého roucha nějaké sušené ovoce a zakousne se do něj.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Jakmile začal Savi vyvádět ohledně toho, co jsem poslal dělat svoje padawany, tak jsem se musel hodně přemáhat, abych se nezačal smát nahlas. Jeho grimasa, když se pokaždé začal vztekat, byla naprosto úchvatná a perfektně popisovala jeho skutečnou náturu, kterou tak těžce skrýval pod svým běžným a milým vystupováním. Prozrazovala oheň v jeho očích a tu touho vykonat něco záslužného, tu touhu, aby mělo vše svůj smysl.
Neboj, dal jsem jim nápovědu. Dobře promyšlenou nápovědu, takže když na to přijdou, tak udělají značný skok ve svém výcviku.
pokusil jsem se ho uklidnit, zatímco jsem ztlumil holovizi na původní hlasitost. Zrovna stejně naběhly reklamy, které byly urážející pro každého trochu inteligentního tvora v galaxii.
Jestli ho najdou.
pousmál jsem se pro sebe, ale nahlas radši nic neřekl. Zalétl jsem pohledem k obrazovce, kde zrovna běžela upoutávka na jednu hru, jejíž premiéra brzy proběhne v opeře.
Zajímavé děvče, sice nemá pevný zadek jako Karryová ... počkat, nedělal jsi jí ochranku v nějakou dobu? Nebo jsi spíše dobýval?
poznamenal jsem, když jsem rozpoznal jednu z hlavních účinkujících. Mírně jsem pozdvihl obočí a vybavoval si detaily - ohrožená dívka, jíž se Savi jal pomoci a které pomáhal i poté, protože její operní kariéra je velice nebezpečná a ona se neměla o koho opřít.
Tak typické pro něj ... kdyby padal do černé díry a vyskytla by se poblíž nějaká taková ohrožená dívka, tak by ho její přitažlivost vytáhla z jisté záhuby
pousmál jsem se při své poslední myšlence a podíval se přímo na Saviho, jak bude reagovat. Řád Jedi měl sice jistá pravidla, ale tohle jedno dělalo Savimu docela problémy.
A nevíš, co Karryová vůbec chtěla?
dodal jsem ještě, jakoby se nic nedělo a trochu jsem zadoufal, že tuhle poznámku přehlédne a bude se spíše věnovat dívce v upoutávce. Nebo alespoň tomu, jak se mu dařilo ji ochraňovat v minulosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi:

Savi se podíval na obrazovku kde právě zpívala dívka na kterou jsi upozornil a okamžitě zrudnul.
Potřebovala ochranu.
Zahuhlal si pro sebe.
Šel po ní režisér té hry ve které měla vystupovat a ona ho nechtěla, takže přišla o byt o peníze prostě o všechno. Nakonec na ní poslal svoje gorily aby ji přivedli k rozumu. Nemohl jsem ji tak nechat, však to víš.
Promnul si hladce oholenou bradu.
No nakonec, není to naše poslání? Pomáhat lidem?
Kouknul po tobě stranou protože mu bylo jasné že jeho chabé vysvětlování na tebe nemělo žádný účinek. A doufaje že to odtáhne tvou pozornost od jeho slabin dodal.
Povídala něco složitém případu, prý s ní přestal komunikovat nějaký diplomat nebo co, zdálo se že ji na tom velice záleží. Každopádně by jsi se s ní měl spojit a vyrazit na cestu.
Podívá se na láhev alkoholu a pokračuje.
Udělej mi ale laskavost, nech pilotovat své padawany, víš jak jsi posledně minul jen o vlásek ten zbloudilý asteroid když jsi vystupoval z hyperprostoru.
Savi vyndá ze svého pláště svůj komlink.
Můžeš použít můj, a pak hned najít své padawany.
Jako odpověď na jeho slova se ozve zaťukání na tvé dveře a pak hned vpadnou dovnitř všichni tví studenti držíce vítězoslavně v rukách komlink.
Našli jsme ho mistře vykřikne Derjak.
Tebe ale spíš upoutá to, že tenhle komlink není tvůj.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Přesně jak jsem očekával, tak se z toho Savi pokoušel vykroutit po svém. Bavilo mě ho takhle popichovat a když už nic jiného, tak ho to alespoň obrní, až bude muset zase něco podobného řešit před Radou. Tedy až jim to za pár let znovu dojde.
Kdyby nás teď poslali znova do sborů, tak zničíme huttský trh s alkoholem ...
pomyslel jsem si pobaveně a dovolil si veselý úsměv, než jsem se vrátil zpět do reality a začal rozvažovat nad tím, že Karryová si pro změnu neví rady s nějakou diplomatickou misí.
Vzal jsem si Saviho komlink zrovna v momentě, kdy se ke mně vrátila banda mých prolhaných padawanů opovažujících se tvrdit, že našli můj komlink. Vrhnul jsem k nim opovrhlivý pohled a na Saviho komlinku vytočil ten můj, který samozřejmě nezačal pípat, protože ani moc nemohl.
Zajímavé, nemůžu se sám sobě dovolat, ale vy mi tvrdíte, že máte můj komlink v ruce. Je někdo schopen mi to vysvětlit?
věnuju jim zvědavý pohled a těžko skrývám své pobavení nad tím, že jejich lež byla až tak špatná. Každý diplomat by ji prokouknul dost rychle na to, aby je už odváděla ochranka v poutech.
Kdo mi řekne, který z vás přišel s tímhle debilním nápadem pokusit se mi takhle lhát, ten si nebalí věci a neletí zítřejším spojem k zemědělským sborům.
řeknu směrem k nim a nasadím vážný a bojovný výraz. Zároveň si ještě doleju sklenku až po okraj a začnu si s ní hrát v ruce.
Opravdu myslíš, že bych nechal některého z těhle lhářů pilotovat? A ten asteroid tam nakonec někdo nastrčil schválně, viděl jsi přece výpočty jeho trasy ...
poznamenám jen tak mimochodem k Savimu, zatímco čekám na odpověď některého z mých padawanů a sklenku držím před sebou a lehce s ní kroutím v ruce, aby se hladina alkoholu pohupovala jen těsně pod okrajem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi

Všichni tři se po sobě podívají s provinilým pohledem.
Říkala sem ti že je to blbej nápad. Sice potřeboval už novej komlink místo toho svýho vomlácenýho, ale bylo jasný že to pozná.
Vybouchne Mitrengová a podíva se na provinilého Derjaka.
Savi s Heresem se mezitím zadívali na strop a měli co dělat aby se blonďákovi nevysmáli. Nakonec se Savi raději otočil stranou abys neviděl jak se usmívá Zatímco Heres se začal neskrývaně blonďákovi vysmívat .
Mistře já, já, já myslím že by jsme neměli plnit takové malicherné úkoly. Vemte nás raději někam na výcvik než abychom se plazili po podlaze mezi kytkama a hrabali se v hlíně jestli jste svůj komlink někam nezahrabal.
Měl by jste nás opravdu zaměstnat, nebo alespoň nás poslat do výcvikové místnosti trénovat
.
Saviho komlink ti zacvrliká v ruce čekaje až ho někdo zvedne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Měl jsem co dělat, abych se nahlas nebavil nad reakci Mitrengové a zachoval si vážnou tvář. A její pohled jasně odhalil původce tohoto pitomého nápadu - Derjaka. Savi alespoň zachoval natolik rozvážnost, aby se otočil stranou, zatímco Heres se svému kolegovi vysmíval otevřeně. Zlomyslně mi cuklo v koutcích.
Heresi, zajdi pro můj komlink. Trocha očisty ti neuškodí, když se na tebe tak dívám. Najdeš ho v jezeru v místnosti tisíce fontán. Protože, kde jinde se může světlo lámat každou chvíli jinak, než v tekoucí vodě? A doneseš mi ho osobně bez použití Síly, měl jsi dost času na to ji používat doposud.
nakázal jsem přísně k Heresovi a jal jsem se kochat jeho následným výrazem. Jeho arogantní výsměch se musel odstranit a tohle byl přímo vynikající způsob, jak ho zchladit. Natočím se k Derjakovi, když začne otravovat Saviho komlink.
... být škodolibý, nebýt škodolibý ...
zauvažoval jsem, než jsem ho nakonec hodil Savimu při zvolení té mírnější varianty a věnoval se dál své trojici padawanů.
Dostali jste jasnou nápovědu - napadlo vás nad ní vůbec přemýšlet? A chceš snad tvrdit, že řešení hádanky není výcvik Jediho? Že součástí jeho výcviku je jen ohánění se světelným mečem a dokazováním si, jakýže si to frajer, když porazíš obyčejné jedince? Za trest budeš celý týden pomáhat při opracovávání zahrad, abys věděl co není trénink a pochopil, co je trénink.
vynesl jsem druhý trest a přemístil svůj pobavený pohled na Mitrengovou a jenom se chvilku díval sledujíc její reakce. Jednotlivé grimasy obličeje, krk, pohyb očí a pohyb rukou a prstů.
A ty nic, už jsem unavený vymýšlením trestů.
prozradil jsem nakonec po notné chvíli a zhoupl se zpět do křesla, abych se chopil sklenky. Efekt alkoholu se začal pomalu vytrácet a bolest se opět začala ozývat. Zhatila tak můj moment triumfu, kdy jsem se chtěl naplno kochat reakcí ostatních na to, že Mitrengová vyvázla bez trestu. A zauvažoval jsem v duchu, zda-li jim tato lekce v následujících pěti letech dojde. Až když bolest opět trochu ustoupila, jsem se mohl plně věnovat okolí včetně Saviho, kterému už nejspíše volala Karryová.
Kdo také ostatně jiný? Vlastně nějaká jiná žena ...
dodal jsem si ještě ironicky pro sebe a s klidným výrazem ve tváři vyčkával dalšího dění, stejně jako jsem se začal rozhlížet po svém oblíbeném míči a pozici, kam se mi zakutálel tentokrát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi

Heresovi zmizel poťouchlý výsměch z tváře, ale otočil se a vyrazil pro tvůj komlink s polohlasně pronesenou poznámkou ze které jsi zaslechl jen něco ve smyslu ´´no jasně protože sem černej…´´
Derjak mezitím úplně stichl a nechal na sebe dopadat tvá hněvivá slova aby se mu vzápětí na obličeji objevil nejprve překvapený výraz nahrazený hned hněvem za to, že Mitrengová nedostala žádný trest.

Ano paní Karryová?

Ozval se v průběhu tvého láteření Savi když zvedl komlink.
Našel jste Kotiho? Proč mi nezvedá komlink?
Savi se na tebe podíval právě když jsi popadnul sklenku.
Ano našel jsem ho.
Tak mi ho dejte.
On je právě ve sprše, připravuje se na setkání s vámi. Komlink má porouchaný, šel se chystat hned jak jsem mu řekl že ho sháníte.
Dobrá tak mu ale řekněte že jde o planetu Sarapin. Je to velmi důležité aby se tam vydal. Zatím naschle.


Savi po poslední větě Karryové vytřeštil oči.
Ty tresty budou muset počkat Reio tohle je důležitý

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Bylo složité skrývat potěšení nad tím, jak Heres uraženě zmizel pro můj komlink, zatímco Derjak těžko vstřebával jednoduché vyváznutí Mitrengové. A zatímco jsem nechal své padawany se vyrovnávat s emocemi, tak jsem vnímal i některé věci z rozhovoru Saviho s Karryovou. Jako obvykle se mě pokoušel krýt, jakožto kryl i sám sebe, že to celé tak dlouho trvá.
Sarapin - energie pro Coruscant a další zbohatlíky, to by mohlo být i zajímavé.
zauvažoval jsem a přemýšlel, jak to zformulovat, aby to z mé strany vyznělo úplně opačně.
Savi, proč jsi jí říkal, že jsem ve sprše? Takhle si bude myslet, že kvůli ní dělám nějakou speciální péči. Ani se nedivím, že si nedovedeš ženskou udržet, když už ti projde, že nějakou máš. Vždycky jim říkáš, co chtějí slyšet, ale to je časem hrozně omrzí, že Mitrengová?
zaměřím se na Saviho výsledek hovoru s Karryovou a rozhodnu se zapojit svého jediného padawana, který se může pyšnit ženským pohlavím.
Saviho naléhavost v hlase mě nechávala klidným, stejně se nejprve musela vrátit naše obětní "černá bantha", než jsme mohli vyrazit. Abych jasně naznačil svou nudu, tak jsem si přitáhl svou hůl pomocí Síly a začal si o stůl poklepávat tu nejotravnější melodii, na kterou jsem si vzpomněl.
A co je vůbec na Sarapinu, nebyl to jen nějaký kus hroudy?
zamyslel jsem se a podíval se nejprve na Derjaka a posléze Mitrengovou. Kdyby se pokusil odpovědět Savi, tak by si moje hůl našla jeho ruku a vřele ji pozdravila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Lan Mandragoran
Učedník
Učedník
Příspěvky: 260
Registrován: 22.9.2009 12:45:08
Bydliště: Střední čechy

Re: 1. mise pro Jordiho (Reijo Koti)

Příspěvek od Lan Mandragoran »

Coruscant, Chrám Jedi:

Co? Jakou ženskou? já vůbec nevím o čem mluvíš.
Nervózně Savi odpoví pokukuje po tvých padawanech.
Nemyslím si že pozornost věnovaná ženě by byla na škodu, leda snad u mladých dívek které nevědí co mají pak doma.
Ty většinou litují že pozorného muže odkopnou.

Ozvala se Mitrengová a jako obvykle ti se svým morálním kodexem ti odporuje.
A Sarapin je zdroj energie pro většinu vnitřních světů galaxie včetně našeho hlavního města.
Dodá ještě zatímco se Derjak evidentně dusí aby jí něco neodpověděl. Přesevšechno si ale
rejpne a vleze ti velice hluboko do zadní části těla.
S ženami nejde jednat v rukavičkách, jinak muž skončí jako žehlička na prádlo.
Jak se říká, žena potřebuje tři zvířata k živoru Varactyla v garáži, Vornskra v posteli
a banthu kterej to bude vše platit.

Div že na ni nevyplázl jazyk jak se dmul píchou že ti vlezl tam kam slunce nesvítí.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“